שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 28-22.1
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  הפעילות האסטרולוגית השבוע מתפזרת באופן לא שווה על פני שבעת הימים. אנחנו מתחילים את שבוע העבודה בימים ראשון עד רביעי הכוללים מיעוט זעיר של היבטים ומעברים, בעוד שימים חמישי עד שבת הם לא פחות מארוחה קלורית מלאה באירועי כוכבים משפיעים ועסיסיים. מולד ירח בדלי בסופ"ש משחרר אותנו מכבדות החומר, האנרגיה באוויר משתנה ואנו נחוש התרוממות רוח.

   

  הגדול מבין כוכבי הלכת, יופיטר, מתכונן לצאת לנסיגה בעוד שבועיים מהיום. אחרי

  כמעט חצי שנה בה כיסה את מרבית המעלות של מזל מאזניים הקונפורמיסט, התכנון הוא לשבור דפוסי חשיבה ותבניות התנהגות.

   

  עצירתו של יופיטר מול אוראנוס העצמאי והמבריק מאפשרת לנו להגיד 'לא' בהקשרים של 'הסכמה שבשתיקה', במקומות בהם אנו בוחרים שלא להסתכל ובהקשרים מכעיסים, כאלו שבהם אנו רוצים להימנע מקונפליקט. ראינו, שמענו, חשבנו, הטלנו ספק, ניסינו לשכנע את עצמנו שזה לא כך, אבל מגיע הרגע בו האמת מתדפקת על הדלת ואין ברירה אלא לפתוח ולברך לשלום.

   

  גרם השמיים הכי מהיר הוא הירח ועליו מסתכלים כששאר כוכבי הלכת אינם פעילים במעברים.

   

  יום ראשון - הירח יעבור למזל קשת רק אחר הצהריים, בבוקר האווירה רצינית וכבדה, אם אתם צריכים לבקש טובה תתאפקו.

   

  יום שני - היבט הרמוני בין מרקורי לנפטון מלווה אותנו ביום ארוך זה, סבלנות היא תכונת מפתח תחת השפעת ההיבט אז קחו לתשומת לבכם.

   

  יום שלישי - המשיכו את מה שעשיתם אתמול-שלשום, לא יום טוב להתחיל בו דברים חדשים.

   

  יום רביעי - המשימות המעצבנות והמעיקות נמצאות להם שם, בשעות הבוקר.

   

  יום חמישי - בחסות מערך היבטים דיסהרמוני בין כוכבי לכת מרובים מדובר על יום לחוץ, אך כזה שלא חסרה בו אנרגיה לגרום לדברים לקרות ולקדם בו עניינים.

   

  יום שישי - אל תצאו מהנחות מוקדמות ואל תסתמכו על סטריאוטיפים ביחסכם עם בני המין השני. ענייני אהבה נמצאים על כוונת ולכן יש לנהוג במלוא הזהירות, לפלס דרככם באיטיות אך גם בביטחון.

   

  יום שבת - מולד ירח בודד ומנותק משאר כוכבי הלכת במזל דלי משאיר הרבה מקום למחשבות פרטיות, לרגעי התפכחות, ולהבנות נוסח 'מי החברים האמתיים שלי'. מדובר גם על הזדמנות נפלאה לאותנטיות לא דופקת חשבון, תרגישו חופשי להתחרפן קצת מול האנשים שאוהבים אתכם הכי הרבה, או במקום שעושה לכם.  

      

   ()
   

  מזל טלה

  הכוכב האישי, מרס, נמצא שבוע אחרון במזל דגים לפני החזרה שלו למזל שלכם במוצאי שבת. מדובר על השפעה שמייבשת אתכם ומשאירה אתכם תלוים (בנסיבות ובאנשים אחרים), אך החל משבוע הבא תחושת מטרה מחודשת תלווה את העשייה שלכם, והכי חשוב - יותר עצמאות בהתנהלות היום-יום.

   

  בשבועות אלו הפלנטה ונוס מתקרבת למרחק נגיעה עם הכוכב שלכם מרס. מדובר על השפעה שמבטיחה לא מעט, אך לא בהכרח מקיימת. ונוס מסמלת אהבה וכספים, ובעוד היא מתקרבת לגרם השמיים המייצג אתכם היא לא משלימה את ההיבט אליו. בפועל זה יכול להראות שאתם מקווים לסגור עסקה, לבצע רכישה חשובה, או לגלות שהצד השני מעוניין בכם כמו שאתם מעוניינים בו. אך האם הדבר יתאפשר בקלילות? כנראה שלא. ונוס מתחיל נסיגה בעוד חודש בערך וזה מראה שמדובר על עניין יותר סבוך משניתן לראות במבט ראשון.

   

  ראשון עד שלישי - אתם נמצאים במומנטום של עשייה ואתם צריכים לזכור שלא להתפתות להסחות דעת קלות והתקטננויות שבהרגל.

   

  רביעי-חמישי - מה שאתם תופסים כקטנוניות נתפס כחיוני ונחוץ ביד אנשים אחרים, הקדישו מעט מזמנכם כדי לשתף פעולה ותחסכו לעצמכם כאב ראש מאוחר יותר.

   

  יום שישי - שעות הערב זה הזמן בו לדברים נטייה להתקלקל, אבל זה לא אמור להדאיג אתכם אם אתם לא בזוגיות. זוגות: הגיע הזמן לפשרות כואבות.

   

  יום שבת - מעבר לכניסת מרס לטלה מדובר גם על יום בו מתקיים מולד ירח בבית החברים, הקבוצות, והשאיפות לעתיד. נצלו את המומנטום של המעבר, צאו מהקליפה שלכם וצאו מהבית. תנו מבט ברשימת ה'טו-דו' והיכנו למחוק שני פריטים ממנה (לפחות).

   

  * אתם הכי אנרגטים בשעות הערב - תכננו בהתאם

   ()
   

  מזל שור

  הפלנטה שלכם, ונוס, מבלה את השבוע במעלות האחרונות של בית החברים, האידיאלים והקבוצות. מדובר על חוויות מסכמות בהקשרים חברתיים ובהקשרים של תקוות ושאיפות - ככל הנראה מדובר על חוויות מפכחות או כאלו שמורידות אתכם אל הארץ.

   

  ריכוז כוכבי באזור הנ"ל במפה שלכם מראה ש-כרגע אתם מעריכים, מעריצים או תומכים בצורה בלתי מסוייגת באדם מסוים, ארגון או מטרה. אם זה אכן המצב חשוב לזכור שאף אחד אינו מושלם (גם שזה יכול היה להיות מנחם אם אפשר היה לשים מבטחנו באדם שכזה).

   

  *אנו מדגישים זאת כי ונוס תעבור לבית ההרהורים והמחשבות שלכם בשבוע הבא - גם לכם כדאי להקדים תרופה למכה

   

  ראשון-שני - אתם מנסים לעשות גם את זה, וגם את זה, וגם את ההוא. מן הסתם, זה יוצר סכנה שלא תספיקו דבר. הפתרון? הקצאת עבודה לאנשים אחרים, ויתורים אסטרטגים, ופשוט 'לעזוב' במקרים בהם זה לא הולך.

   

  שלישי-רביעי - תקשורת זה שם המשחק, עשו מאמצים כדי לשמר את הקשרים הרומנטיים כמו גם את העסקיים.

   

  חמישי-שישי - מצמצמים את החזון שלכם ומגבילים אתכם מבחינה כלכלית, באופן אירוני דווקא מהלכים מסוג כזה יכולים לתרום להצלחה שלכם בסופו של דבר.

   

  יום שבת - מולד ירח ברום המפה שלכם הופך אתכם חדים אך גם תורם לתחושת העייפות בסוף היום. בהתחשב בעובדה ששינה זו אחת הפעילויות האהובות על בני המזל שלכם כדאי לוותר מבחינות של הספק על מנת שהסופ"ש יוכל להרגיש כמו סופ"ש.

   ()
   

  מזל תאומים

  הכוכב שלכם, מרקורי, מסיים לעבור השבוע על אזורי הנסיגה שלו, תוך תנועה קדימה. החל משבוע הבא חוזרת אליכם היכולת לברוא מציאות כשמרקורי יכנס ל'טריטוריה חדשה' - לא שוב אותם אנשים, אותם בעיות ואותם מוטיבים.

   

  ע"פ כל הממצאים ניתן לומר שמחכה לכם שבוע של ביצועים ממוצעים והבטחות נדיבות לעתיד, עבודה עדיין תופסת את החלק הארי של זמנכם אם כי אתם לומדים ליהנות מהלחץ. הירח מצוי בשלבי סיום של המחזור החודשי וגם אתם משתדלים לחיות בהווה, אך מתקשים לא לחשוב על העתיד.

   

  ברמת התמונה הגדולה יופיטר מתחיל נסיגה בעוד שבועיים, מה שמזיז בחייכם כלי משחק בצורה שמעצבת את המהלך שלכם בתורו.

   

  * החלטות של בני זוג וקולגות משכנעות אתכם לעשות בחירות בצורה זו או אחרת

   

  ראשון-שני - היבט מרקורי-נפטון שולח רמז דק, פחות לדבר ויותר להקשיב. ביטוי עצמי ושימוש בשפה באים לכם בקלות, אבל רק בשתיקה ניתן להגיע להיבטים יותר עדינים של אינטראקציה אנושית.

   

  שלישי-רביעי - אתם עושים בהקשרי קריירה, אך צריכים לחזור על צעדכם ולעשות שוב. אם אפשרי הדבר, הקדישו מחשבה בתחילת העבודה כדי שתוכלו לעשות בפעם אחת וזהו.

   

  חמישי-שישי - אם נכנסתם לוויכוח או להתערבות עמדו בצד שלכם של העסקה או הגנו על עמדתכם בכבוד, המוניטין שלכם והשם הטוב מונחים על כפות המאזניים.

   

  יום שבת - מולד ירח בבית תפיסת העולם והאמונות האישיות מעודד אתכם לקחת עמדה פוליטית, אינטלקטואלית, דתית-רוחנית או 'לקחת צד' בהקשר אידיאולוגי אחר וכזה שלא משתמע לשתי פנים.

   

   ()
   

  מזל סרטן

  הגם שלא חסרות שאיפות אישיות, חייכם סובבים סביב אחרים חשובים בתקופה זו - בני זוג, ילדים, והורים. בואו נראה מה יש לשבוע הקרוב להציע לבני המזל שלכם.

   

  הגרם השמימי שלכם (הירח) נמצא בשבוע בו אורו מתרוקן, מה שלא תורם לתחושת הרעננות, אולי לתחושת הדחיפות לסגור פינות ולפנות משימות מהלו"ז.

   

  הימים הלחוצים של השבוע הם שלישי וחמישי בהם הירח מסתבך במעברים, בימים שני ושבת לעומת זאת קיים פוטנציאל לדברים טובים שיקרו.

   

  ברמת התמונה הגדולה נסיגת יופיטר המתחילה עוד שבועיים מהיום עתידה להתרחש באזור המשפחה והבית הפיזי במפות שלכם. בעוד בחצי השנה האחרונה הייתם עדים לשינויים ותנודות מבחינת מקום מושבכם או בהקשר לחוסר וודאות בנוגע לגג מעל הראש, בחצי השנה הקרובה קצב השינויים פוחת ורמת הוודאות עולה בהתקשר לנושאים אלו.

   

  תחילת שבוע - עבודה, עבודה, ו... אתם ניחשתם - עוד עבודה. כיוון שאתם במילא נמצאים במצב רוח של 'להספיק דברים' אל תפחדו להשקיע עוד קצת ולסיים כמה מטלות אקסטרה.

   

  אמצע שבוע - ירח במזל היורד לוחץ על כל הכפתורים עליהם ניתן ללחוץ בזוגיות שלכם. יכול להיות שעל בני הזוג פשוט עבר יום רע אז 'בלי פאניקה'.

   

  סוף שבוע - מולד ירח שלא יוצר היבטים לחבריו כוכבי הלכת יכול להיות אחראי על תחושת משבר שסוגרת עליכם. אתם חוששים שמא עבודתכם כבר לא רלוונטית או שהפכתם למבודדים מבחינה חברתית. חשוב להבין שכל פעולה שאתם עושים באה ביחד עם השפעות חיוביות ועם מחיר מסוים בו צריך לשאת. חפשו לאזן את ה'אני החברתי' שלכם ובקשו עצה כדי לקבל רעיונות בנוגע לאיך ניתן להישאר רלוונטיים.

   

   ()
   

  מזל אריה

  בסוף השבוע שעבר השמש נכנסה לדלי, שהוא המזל היורד שלכם, אך בניגוד למצב בד"כ השמש לא יוצרת היבטים לכוכבים אחרים בשבועיים הראשונים שהיא נמצאת במזל. עליכם זה משפיע בצורת נסיבות ייחודיות כלשהן - או שאתם מבלים זמן רב מהרגיל בחברת בני הזוג, או שאתם מתנסים בתפקיד שאתם לא מורגלים אליו (ומידת המחויבות היא גדולה), אולי זה אפילו מסמל את הצד הארגוני שלכם והיכולת הלוגית אותם אתם צריכים ליישם.

   

  כיוון שהשמש היא גרם השמיים היחידי במזלות היציבים הרבה מונח על כתפיכם כעת, דבר שהוא טוב לאגו אבל פחות טוב לבריאות. בהקשר הזה בעיקר כדאי להיזהר בימים רביעי-חמישי בהם הירח נמצא באזור במפה המסמל אינטגרציית גוף-סביבה.

   

  ראשון-שני - בלבכם אתם רוצים לעשות שמח, אבל זה לא מובן מאליו שכולם יבינו את הבדיחה. חכו עם הפאנצ'-ליין עד שתימצאו בחברת האנשים הנכונים.

   

  יום שלישי - עם דגש על תשומת לב לפרטים במקום העבודה, שלבו יצירתיות רק אם זה אפשרי במסגרת ההוראות.

   

  יום שישי - חילוקי דעות ביניכם לבין הצד השני יכולים לייצר פתרונות מקוריים או כעסים ותסכול. בהקשרים חברתיים, חפשו את הפשרה הטובה ביותר אך אל תוותרו לגמרי על האינטרס האישי.

   

  יום שבת - אנחנו יודעים שמשהו טוב מתחיל כי מתקיים מולד ירח במזל היורד שלכם וכי מרס עוזב את בית האתגרים ונכנס לבית החוויות והתובנות. שבוע הבא אתם מקבלים אור ירוק להתרומם בעשייה ולא להתפשר מבחינה רעיונית. הכדור נמצא בידיים שלכם, אריות.

   

   ()
   

  מזל בתולה

  אתם לא בהכרח אוהבים את זה, אבל אתם מסוגלים ואף טובים ב'ללכלך את הידיים', 'לרדת לעם' ו'לשחק מלוכלך' כשצריך. השלמת הצמידות של הכוכב האישי, מרקורי, לפלוטו שלא סובל טיפשים מכווינה את העיסוקים שלכם לעיסוקים מסוג זה בשבעת הימים הקרובים ובעיקר בזמן הסופ"ש.

   

  חשוב לציין שמרקורי סיים נסיגה לאחרונה כך שלו ולכם לוקח זמן לחזור למוטב, בינתיים אל תמהרו לסיים, להספיק או להוכיח דבר. תעבדו מתוך ענווה כל יום והתרכזו בטווח הארוך על פני הקצר.

   

  חיזוק נוסף לדברים אלו ניתן למצוא בהיבט שמרקורי יוצר לנפטון ביום שני. היבט זה שולח מסר לסמוך על גורמים שונים בחייכם, גם אם זה דורש "קפיצה של אמונה".

   

  ברמת התמונה הגדולה יופיטר מתקרב לעצירה ותנועה לאחור בבית הכספים במפות שלכם. מעבר זה שנכנס לתוקף בעוד שבועיים מבקש להפסיק עם תכניות גדנדיוזיות (ולא ריאליות), לעשות סדר בפיננסים של עצמכם, ולחזק עמדות במקום העבודה מבחינת ידע טכני ומעמד משפטי.

   

  אמצע שבוע - ירח בבית המשחקים, ההומור והילדים הופך את הזמן שלכם לפחות רציני משהייתם מצפים לכך. שלא תהיה טעות, למרות הצחוקים התפקיד שלכם הוא עדיין תפקיד אחראי והמשימות הן אותן משימות.

   

  סוף שבוע - יום שישי אין סיבה לצאת אם כל הדברים שאתם אוהבים נמצאים בבית.

   

  אתם מתחילים את יום שבת עם כל הכוונות הכי טובות שבעולם אך יש לזה נטייה להתדרדר משם. אנשים שאתם חפצים ברצונם הטוב יכולים לנצל זאת אז שימו לב ודעו לשים לאלו גבולות (להפך, דווקא זה יכול לגרום להם להעריך אתכם יותר).

   ()
   

  מזל מאזניים

  השמש נכנסה בשבוע שעבר לבית המשחקים, הבילויים והכיף במפות שלכם והיא מעבירה שבועיים ללא היבטים לכוכבים אחרים במיקום זה. מדובר על חדשות טובות עבור בני המזל שלכם - יצא לכם קצת לנוח.

   

  פרשנות קצת שונה שמה דגש על מרכזיותם של בני הדור הבא בחייהם של חלק מכם. בעלי ילדים מבלים זמן רב מהרגיל בחברת ילדיהם בשבועיים אלו.

   

  הפלנטה האישית, ונוס, מבלה שבוע וחצי אחרון במזל דגים בו היא נחשבת לחזקה. מיקום הפלנטה שלכם בדגים אחראי על המשמעת העצמית הרבה שבה התברכתם בחודש האחרון. אתם עושים הרבה ומספיקים אפילו יותר אם כי בימים רביעי-חמישי מחלחלת לה תחושה שנמאס לעשות הכל 'כמו שעון'.

   

  * מעבר ונוס למזל היורד שלכם בסוף השבוע הבא היא פוטנציאל לשיתופי פעולה שנועדו לפתור בעיות ולתקן את המקולקל

   

  ברמת התמונה הגדולה עצירת יופיטר ומעברו לנסיגה במזל שלכם בעוד שבועיים יכולה להאט את המומנטום שצברתם בהקשרים של התפתחות אישית, ספורט או שמחת החיים שאתם שואפים לטפח. זכרו שבכל עקומה וגרף מתקיימים ירידות, והכי חשוב, נסו לרדת לעומק העניין ולהבין למה זה קורה.

   

  תחילת שבוע - ירח באזור הכי ישנוני במפות שלכם מתחיל לכם את השבוע בפיהוק במקום בתרועה רמה. חפשו להישאר פעילים ומועילים למרות תחושת עייפות החומר.

   

  סוף שבוע - יום שישי היבט דיסהרמוני בין ונוס לשבתאי מאלץ אתכם לעבוד ביום זה או להתעסק הרבה מעל המצופה בענייני כספים, ביורוקרטיה או עניינים טכנים.

   

  יום שבת אתם מתלוננים שכל השבוע לא היה לכם רגע אחד לנוח? אל תחששו לשלב מספר דברים היום ואל תרחמו על תכולת הארנק. אסטרולוגית, היום מתקיים מולד ירח בבית הכיף ושמחת החיים שלכם שזו סיבה טובה להצדיק את כל העבודה הקשה שאתם נותנים בשארית הזמן.

   ()

  מזל עקרב

  את ימי החורף האלו אתם מרבים לבלות בבית ואף ממעטים לצאת את קורות ביתכם. בבית או בחוץ, הישארו אתנו בשביל התחזית המלאה.

   

  מבין התנועות הבולטות המתרחשות בספֶרוֹת השמימיות השבוע ניתן למצוא את מרקורי שלא מזמן סיים נסיגה, את השמש שנכנסה בסופ"ש האחרון למזל דלי, ואת הכוכב שלכם מרס שעומד לעבור מזל בסוף השבוע הקרוב - אבל איך כל זה מתבטא בחייכם?

   

  תחילת שבוע - הירח במצבו הקַמֵל מראה שמדובר על תזמון פחות נוח לכם, גם שישנם ענייני כספים שצריך לסגור אתם מעדיפים לדחות לשבוע הבא.

   

  מרקורי שחוזר למוטב לאחר נסיגה עושה זאת בבית התקשורת, הנסיעות והדיבורים במפות שלכם ובצורה זו אתם לא עוזבים את הנייד אפילו לדקה, שומרים על קשר עם חברים ומכרים, ומוצאים סיבות כאלו ואחרות להשתמש באוטו או להרבות בנסיעות.

   

  ימים רביעי-חמישי אנרגיה זו מוכפלת וגדלה בנוכחות הירח באזור החזרה של מרקורי.

   

  הירח נצמד בסוף השבוע אל השמש במולד ירח המתרחש בבוקר שבת. מדובר על התחלות חדשות בהקשרי משפחה, מגורים וכסף גדול (אחד מאלו) וזה מתאר תהליך שמתחיל בשמחה גדולה אך מאלץ אתכם להתעסק עם הרבה רעשים וצלצולים בהמשך הדרך (עדיין שווה את זה).

   

  * עקרבים שחגגו מהבית בסופ"ש או מצאו את עצמם מארחים מכבדים אורחים, לא חסר יהיה מה לסדר בערב שבת, בו מרס נכנס לטלה ולבית הסדר והניקיון במפות שלכם

   

   ()
   

  מזל קשת

  אתם דוחפים את יכולות המולטיטסקינג עד לקצה, דאגות כלכליות זה דבר שהוא חיי וקיים, ובעיקר את מחפשים הזדמנות להתרחק מחיי העיר בשביל קצת שקט (גם אם זמני).

   

  שליט המזל שלכם יופיטר מאט מהירות, נעצר, ומתחיל נסיגה בעוד שבועיים מהיום. כיוון שיופיטר ממקם את עצמו מול אוראנוס המרדן, כנראה תעברו תקופה מחודשת של הגדרה עצמית וחיפוש זהות. זה יכול לקרות כתוצאה ממשבר מוטיבציה או בהתייחס למשהו אחר בחיים ש'לא עובד'.

   

  מרקורי, המסמל דמויות חשובות בחייכם (החל מהבוס ועד בני הזוג) חוזר השבוע על פני מעלות הנסיגה לפני הפריצה שלו לתוך קרקע חדשה. לשם שינוי תוכלו לשמוע חדשות טובות במסגרת שיתופי פעולה ועם חברים וקרובים. גם בהקשרי 'יציאה מהבוץ' החלק הדביק נמצא מאחוריהם ואצלכם זה תורם על ידי השתתפות בשמחת האחר.

   

  תחילת שבוע - ירח במזל שלכם בימים שני-שלישי ממצב את הפוקוס סביב התפתחות מקצועית ואישית והשאלות הרלוונטיות הן 'כמה זה יעלה' ו'כמה זמן זה יקח'? זה הזמן לברר, קשתים.

   

  אמצע שבוע - תצטרכו להיערך בחיפזון כי יכול להיות שמישהו במשפחה לא מרגיש טוב, תפס וירוס או מרותק זמנית למיטה מסיבה אחרת. בכל מקרה, נסו להיערך מבעוד מועד שלא יהיו הפתעות בימים רביעי-חמישי.

   

  סוף שבוע - מולד ירח בבית האחים והאחיות שהוא גם בית הלימודים, הכתיבה וההבעה במפות שלכם מראה שאלו מקומות עליהם רלוונטי לבזבז אנרגיות וזמן.

   

  כניסת מרס לטלה ולבית הכיף הלא מחייב בשעות הערב של יום שבת מראה שבעזרתם מעשים יומיומיים, דיבורים פשוטים, וגם בעזרת משחק ניתן לעשות הרבה ולהשפיע לחיוב.

   ()
   

  מזל גדי

  בקריירות שלכם או בתחום העיסוק העיקרי שמכלה את רוב זמנכם אתם מתקרבים לדרגת מומחיות גבוהה ובחודשים הקרובים אתם משתדלים לשכלל את היכולת הללו לדרגת אומנות. יש לכם עד האביב להמשיך לעשות את מה שאתם כבר עושים, ללא הפרעות, הזעקות או שיבושים אחרים.

   

  אחד המעברים הגדולים שעתידים להשפיע על הקריירה שלכם הוא יציאת יופיטר לנסיגה ברום המפה שלכם. המעבר שעתיד להיכנס לתוקף בעוד שבועיים מהיום, אמור לאפשר יותר חופש בחירה בהתקשר לתפקידים במקום העבודה. יכול להיות למשל שתחליפו עובד שעזב או אולי תתנסו במערכת חדשה או שיטת עבודה שונה מהנוכחית.

   

  תחילת שבוע - יום ראשון עובר יחסית בקלות אך בימים שני-שלישי צריך להשקיע מאמצים כדי שהתוכניות שלכם יוכלו לצאת לפועל, וכדי שזמן המנוחה בסוף היום יעבור על מי מנוחות.

   

  אמצע שבוע - ונוס יוצרת היבט דיסהרמוני לכוכב שלכם, שבתאי, במעבר שמאתגר אתכם יחסים - להפוך דבר טוב לדבר טוב עוד יותר. זה לא בהכרח אומר שצריך ללכת לייעוץ זוגי, אבל שווה לשקול ליצור מרחב בטוח לתקשורת, ואולי גם אפשר לדובב את הצד השני בהתקשר לנושאי מחלוקת ומקורות לאי הסכמה.

   

  סוף שבוע - מולד ירח בבית הכספים שלכם יכול להתבטא כחדשות טובות המחכות לכם מעבר לפינה (יום ראשון הקרוב), או בהקשרי גוף כפעילות ספורטיבית בה אתם מתנסים ואותה תרצו לאמץ לחיקכם. כיוון שמעבר זה קורה במנותק מהיבטים לשאר כוכבי הלכת יכול להיות שמדובר על אירוע בו אתם משתתפים לבד, או על ידיעה מפתיעה המגיעה אליכם כמו משום מקום.

   
   ()

  מזל דלי

  האירועים האסטרולוגיים המרכזיים מתרכזים בזמן סוף השבוע שזה גם זמן סופר רלוונטי לבני המזל שלכם. יש שם מולד ירח במעלות הראשונות של המזל שלכם ומעבר של הכוכב מרס למזל חדש.

   

  בהשוואה לסוף השבוע, מרכז השבוע ובעיקר ימים רביעי-חמישי הם זמן רדום, כזה של צפייה או שעמום. אל תצפו ליותר מדי בכל מקרה.

   

  וכדי לסגור מעגל נגיד כמה מילים על תחילת השבוע ומדובר על זמן מבדר המשלב עיסוקים שונים ומפגשים עם חברים - רווח טהור.

   

  לפני שניגש לתחזית עצמה צריך לומר כמה מילים על יופיטר שעומד להתחיל נסיגה בבית החוויות המיוחדות והארצות הרחוקות במפות שלכם. נסיגה זו יכולה להתפרש כ'מפץ מרחוק', משהו בסגנון שיחת טלפון או מכתב בעל אימפקט רגשי שאתם מקבלים מחו"ל.

   

  לאלו מכם שמחלקים את חייהם בין הארץ לבין חוץ לארץ מדובר על אחת מאותם הזדמנויות לחזור לבקר, אולי לקחת אתכם מישהו שונה בנסיעתכם הפעם.

   

  חכו בסבלנות ותראו בעצמכם איך השפעת המעבר תבוא לידי ביטוי, השפעה שאמורה להתפרש על פני כמה שבועות ואולי חודשים.

   

  ראשון-שני - בהקשרי קריירה היבט מרקורי-נפטון הוא הרמז הדק להקשיב לדברים הנאמרים בין השורות. יש לכך תועלת אסטרטגית עבורכם, רק כך תוכלו להכיר את מתווה פני השטח בצורה הטובה ביותר.

   

  יום חמישי - טומן בחובו נטייה להפוך מרגוע לפרוע במחצית השנייה של היום, ניתן לנצל זאת לכל מיני מטרות, ואתם צריכים לזכור שגם אנשים אחרים אולי ירצו לנצל את העניין.

   

  יום שישי - ונוס בהיבט דיסהרמוני לכוכב שלכם, שבתאי, מראה שהגיע הזמן לשנות הילוך בהתקשר לסביבתכם החברתית או הזוגית. כניסה של כסף לחייכם או יציאתו משנה את חוקי המשחק.

   

  יום שבת - מולד ירח במזל שלכם הוא סימן בלתי רגיל לחיוניות גופנית והברקות ברמה האינטלקטואלית. נצלו את האנרגיות לצרכים שלכם מבחינות של יצירה או הנאה.

   

  * יותר מכל מושפעים ילידי השליש הראשון של המזל (ובמידה לא פחות מכובדת ילידי השליש השני)

   ()
   

  מזל דגים

  הכוכב שלכם יופיטר מפלס את דרכו באיטיות בשמי הלילה, בעוד שבועיים יעבור הוא לנסיגה וזה יקרה באזור של שיתוף, חשיפה ואינטימיות במפה שלכם (בעיה עבור מזלות אחרים, אבל אצלכם זה אמור לעבור יחסית בקלות). זה לא חדש, אם לומר את האמת, יופיטר כבר עבר באזורים אלו והמטרה שלכם כרגע היא לעשות משהו עם החומרים הרגשיים החשופים - לתקן נזילות מטאפוריות, לאטום קירות של ביטחון בגבס, לסגור מקורות של מתח בין אישי אולי.

   

  בניגוד לשאר בני המזלות את השבוע אתם מתחילים ברמת פעילות גבוהה ומסיימים אותו בירידה במקום התרוממות. הגורם המכריע הוא מולד הירח בדלי ובבית עולמכם הפנימי בסוף השבוע. נראה שאת זמן המנוחה שלכם תעדיפו לבלות בשכיבה מאשר בריצה, וזה לגיטימי.

   

  באותו הקשר, מרס מבלה שבוע אחרון במזל שלכם וזה מורגש בסוף השבוע בו מרס עובר למזל הבא בשרשרת. אצלכם הדבר יכול לבוא לידי ביטוי כירידת מתח, שימו לב למוצאי שבת בהקשר זה.

   

  תחילת שבוע - ירח ברום המפה שלכם בא להראות שאת רוב הזמן אתם מקדישים לקידום עצמי, יחצנות או הפגנת שרירים במקום העבודה. חשוב לכם שידעו מכך שיש לכם כישרון ושאתם לא מפחדים לעבוד קשה.

   

  אמצע שבוע - מגוון הפעילויות שאתם עסוקים בהם מסתעף ומתפצל בין מקומות שונים ואנשים מכל קצוות החיים. יום רביעי לא מהססים להשתמש בכם כ'מוקד של עזרה ראשונה' וביום חמישי מחכים לכם אירועים חברתיים ברי חשיבות, אולי טקס או ציון דרך כלשהו.

   

    

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   


  פרסום ראשון: 29.03.14, 20:13
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 28-22.1"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  מרגישים התרוממות רוח
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים