שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 23-17.9
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  אמצע השבוע הקרוב הוא כר פורה של מעברים אסטרולוגים - מלבד היבט מרקורי-נפטון (של המים), ניתן למצוא שם את ונוס שעוברת מאריה המפנק לבתולה המודע בריאותית (שימו לב למה שאתם אוכלים בשולחן החג), כמו גם הירח החדש המגיע לידי דיוק קצת לפני ערב ראש השנה ולא במקרה.

   

  מולד הירח הקרוב בבתולה נמצא בטווח היבט לשבתאי של המגבלות, אך עדיין נמצא במרחק משביע רצון ממנו. אם חלים עליכם איסורים וכללים מוגזמים בזמן החג, אתם צריכים לדעת שישנה דרך לעקוף את אלו, אבל תצטרכו להצטייד בהסברים מתאימים ובהחלט יכולה להתעורר דרמה רגשית.

   

  טיפ: נצלו את התקופה החגיגית כדי ליהנות ממפגשים חבריים, אבל אל תנסו "לכבול את ידיהם" של אותם אנשים, כי זה ייצא ממש לא טוב (בחסות היבט דיסהרמוני בין יופיטר ואוראנוס שמתגבש בימים אלו).

   

  אסונות הטבע שפוקדים את הגלובוס לאחרונה יכולים בקלות להיות מיוחסים להיבט הדיסהרמוני שרוב כוכבי הלכת יוצרים אל נפטון בשבועות אלו.

  סמליות נפטון מתקשרת לתופעות טבע רחבות היקף הכוללות רוחות עזות, מסות של מים, תנועות אדמה, ושאר אירועים בלתי צפויים בקנה מידה גדול.

   

  כיוון שמרס, המתקשר להתרחשויות סוערות ואלימות מסיים את המוּלוּת שלו עם נפטון רק בתחילת השבוע הבא, יתכן שנשמע בחדשות על אסונות טבע נוספים.

   

  בנוגע לנפטון, מעניין לציין שמרקורי התחיל נסיגה לפני יותר מחודש ונמנע מליצור אליו היבט באותו זמן. השבוע ביום רביעי מרקורי משלים את ההיבט האמור לנפטון בעוד רבים מאתנו שמים את עצמם במצב מבלבל או מביך ויתכן שיוצאים מחוזקים ובטוחים בעצמם מהעניין (העיקר להתנסות).

   

  סוף השבוע - מגיע עם אנרגיה קצת שונה והפעם מדובר על יום השוויון הסתווי (בין היום ללילה). זה קורה ביום שישי וזה הזמן לנצל את החופש לדבר אחד אותו אתם רוצים לעשות כבר כמה זמן. זה נכון שתקופת חגים שלמה מחכה לכם, אך עדיין מוטב מוקדם ממאוחר.

   

  לסיום, אולי כמה מילים על כמות מאוד גדולה של כוכבי לכת הנמצאים במזל בתולה השבוע. ריכוז כוכבי זה הופך את הנושא הבריאותי, תזונתי ועניינים של ספורט וכושר לבוערים וחשובים דווקא כששירותים אלו אינם בנמצא.

   

  שבוע הבא יופיטר משלים מולות לאוראנוס בהיבט שחוזר כבר בפעם השנייה השנה, אז תדאגו לעקוב אחרינו גם אז בתחזית הבאה.

      
   

  מזל טלה

  השבוע הקרוב עלול להרגיש מפוזר עבור בני המזל שלכם. גם בואם של החגים מראה על היעלמותה של השגרה, וגם מעבר השמש למאזניים באירוע המסמל את תחילת הסתיו היא סיומה של תקופה ותחילתה של תקופה חדשה עבורכם.

   

  את תחילתו של השבוע אתם מעבירים בגבולות המוכר והיומיומי. בימים ראשון-שני מיעוט במעברים אסטרולוגיים והיבטים הרמוניים מראים שאתם עושים את הדברים שאתם תמיד עושים בזמן זה.

   

  אמצע השבוע מכיל מקבץ של אירועי כוכבים מעניינים ומשפיעים עליהם נדבר בהמשך, וסוף השבוע זה הזמן בו השמש נכנסת למזל מאזניים ביום השוויון הסתווי. כניסת השמש למאזניים ביום שישי מראה שהגיע הזמן להפוך את שעון החול על ראשו ולתת לחול לזלוג כלפי מטה בתקופה בה הימים מתקצרים, עד האביב הבא.

   

  אופי השינוי משתנה מאדם לאדם אבל בגדול הדגש הוא על מעבר ממיקוד באישי למיקוד בבינאישי (להשקיע באנשים במקום להשקיע בעצמכם), וגם ממיקוד בחיי משפחה ולמיקוד בקריירה (הגיע הזמן לכבוש פסגות חדשות).

   

  * גם לא יפתיע אותנו לשמוע שאתם מכירים כמות לא קטנה של מאזניים, אז זכרו את ימי ההולדת.

   

  כמו שאמרנו, אמצע שבוע זה זמן מהותי בשבוע האסטרולוגי הקרוב וחשוב להתייחס פה לשלושה מעברים שונים.

   

  רגע לפני ערב ראש השנה, בליל רביעי, ירח חדש נראה בשמי הלילה (בפועל לא רואים). מדובר על עת וזמן להשליך אל הרוח קארמה רעה ושאר התעסקויות מציקות שליוו אתכם בחודשים האחרונים. הירח נמצא במעלות האחרונות של בית הסדר והניקיון במפות שלכם, ומה שאתם באמת צריכים זה לשנות אווירה ולהתחיל דף חדש.

   

  ערב ראש השנה - ונוס בדיוק עברה למזל בתולה וזה כנראה מראה שלשבת לשולחן החג לא תהיה חוויה מרנינה השנה.

   

  יום חמישי - היבט מרקורי נפטון יכול לסבך אתכם בדברים שאתם אומרים אז היצמדו לכללי אטיקט.

   

  מזל שור

  הפלנטה שלכם ונוס משנה קידומת השבוע ועוברת למזל בתולה, זה מגיע בתזמון מדויק כי בפועל היא עוברת לבית הפנאי והילדים בדיוק כשתקופת החגים מתחילה.

   

  מבחינת תזמון זה קורה ביום רביעי ביחד עם עוד כמה מעברים אסטרולוגיים.

   

  מנקודת מבט של אסטרולוגיה מסורתית, ונוס במיקומה החדש בבתולה זה לא אידיאלי. ונוס נחשבת לנפולה בבתולה, מהסיבות שתכונות מזל זה מתרכזות בצנע, חסכנות, ותנועה פנימה. אם אתם מהשוורים שנהנים לזרוק כסף על מותרות, לאכול טוב, ולהתפנק בדרכים אחרות, בתקופת החגים הקרובה תצטרכו למצוא דברים אחרים לעשות עם הזמן שלכם.

   

  זוגיות - יופיטר עובר למזל חדש בעוד פחות מחודש והוא עובר ללא אחר מהמזל היורד שלכם, עקרב. שתי פרשנויות רלוונטיות הן 'תקופת פריחה בזוגיות' או אולי 'חופש מזוגיות כובלת'. 

   

  תחילת שבוע - יום ראשון החזרה הביתה אחרי יום ארוך לא בהכרח מורה על 'מנוחה'.

   

  יום שני - שקט.

   

  אמצע שבוע - יום שלישי מולד ירח המגיע לידי דיוק בשעות הלילה מראה שאתם הוגים תכנית בנוגע לנושאים משפחתיים רגישים. איך לגשת ולטפל באלו, מה להגיד למשפחה, מתי, איך, וכמה.

   

  יום חמישי - התמניתם ל"צוות ניקיון" אחרי הארוחה משפחתית של אתמול, אין משהו שאתם רוצים פחות מזה :)

   

  סוף שבוע - יום השוויון של הסתיו (בין היום ללילה) זה הדבר הכי חשוב שקורה ביום שישי ובסופ"ש בכלל. על בני המזל שלכם זה משפיע פחות, אתם רק שמחים שחלה התקררות מסוימת במזג האוויר.

   

  יום שבת - תפקידכם כהורים (או כהורים עתידיים) עומדים על הפרק, אפילו אם מדובר רק ברמיזה.

   

  מזל תאומים

  הכוכב שלכם, מרקורי, חזר בשבוע שעבר למזל בתולה ולנאדיר המפה שלכם (לאחר נסיגה ארוכה). בשבוע השני שלו במיקום זה הוא מעלה מהירות וגם אתם עוברים לפאזה קונסטרוקטיבית-אקטיבית במחזור הפעילות השנתי שלכם. החגים הקרבים עושים לכם טוב לנשמה כי מדובר על יותר זמן שאתם מבלים בבית, המקום המועדף עליכם בחודשים אלו. מהבחינה של היבטים, מרקורי מתרחק ממרס היכול להיתפס כהשפעה לרעה. החל מהשבוע אתם חוזרים להעדיף לפתור סכסוכים בדרכי נועם.

   

  אחד ההיבטים שמרקורי יוצר השבוע הוא מוּלוּת לנפטון בעל ההשפעה המנטרלת. נראה שהשבוע (אולי בערב ראש השנה) תיאלצו להתמודד עם אנשי-אנטי או דמויות המתעקשות לעשות ולחשוב הפוך מכם. 

   

  יום ראשון - אתם חייבים שסדר העדיפויות שלכם יהיה תקין, אחרת תמשיכו למצוא את עצמכם במקומות שלא רציתם להגיע אליהם.

   

  יום שני - שקט.

   

  יום שלישי - מולד ירח בחלקים הסופיים של בית הרכוש יכול להראות על עסקה חשובה שביצעתם השבוע, כזאת שהשתתפתם בה או התרחשות פיננסית אחרת שאינה עניין של מה בכך. נראה שיש סיבה למסיבה.

   

  יום רביעי - ונוס בדיוק יצאה ממזל אריה ומבית התקשורת והניידות במפות שלכם. עם בוא החגים האוטו (או האופניים) מוצא את עצמו בחנייה, מדובר על מצב כמעט לא טבעי עבורכם.

   

  יום חמישי - שקט.

   

  יום שישי - יום השוויון של הסתיו מגיע לעשות לכם סדר בראש. הדבר הכי חשוב שזה מזכיר לכם זה שהדברים שאתם עושים והאנשים איתם אתם מבלים אמורים לגרום לכם להיות מאושרים. האם זה מה שקורה?

   

  יום שבת - מתחיל להתקרר אז תדאגו שיהיה אתכם ביגוד חם אם אתם מבלים בצפון או צולחים עם מישהו את הלילה.

   

  בשבוע הבא - אתם משלימים עבודה בהשפעת היבט מרקורי-שבתאי ונהנים מסופ"ש רגוע כי מרקורי נכנס למזל מאזניים של חיי החברה.

   
   

  מזל סרטן

  האירוע הגדול של השבוע הוא ירח החדש המגיע לידי שלמות בבוקר של ערב ראש השנה. הירח מתמקם בטווח היבט לשבתאי של המגבלות, מה שמראה שבארוחת החג הקרובה צריך להיות סבלניים ולהוריד ציפיות.

   

  קריירה - מרס נמצא בשבועות אלו במזל בתולה בעוד עליכם יורדת ההבנה שהעבודה או התפקיד שבהם אתם מועסקים כעת הם בסך הכל די פשוטים. זה קל ומרווח או משעמם ולא מאתגר, תלוי איך מסתכלים על זה. עניין מחודש בקריירה תוכלו למצוא בשלהי חודש אוקטובר.

   

  יחסים וזוגיות - אין טעם לחפור לתוך או לחפש פרשנויות נסתרות בדבריהם של האנשים היקרים לכם. תנו לקווי התקשורת ביניכם להיות פתוחים ותנו להתייחסות להיות קלילה ורגועה.

   

  * מרקורי סיים נסיגה לפני שבועיים כבר ולהיות ישיר היא האסטרטגיה המשתלמת

   

  בריאות - עם מעבר שבתאי למזל גדי בסוף שנת 2017 בעיות בריאות עליהם אתם מבזבזים דאגות צפויות להפסיק לטרוד את מנוחתכם.

   

   

  תחילת שבוע - מבנה היבטים הרמוני בבתי העבודה במפה שלכם הופך את סביבת המשרד למרכזית בזמן זה (לפעילות העסקית אתם נרתמים ונערכים).

   

  אמצע שבוע - ונוס עוברת למזל בתולה וזה מסמל את סיומם של הוצאות כספיות שאפיינו אתכם בשבועות האחרונים.

   

  מולד ירח רגע לפני שולחן החג משדר אווירת 'עניינים בשגרה' - שום דבר דרמטי או יוצא דופן.

   

  היבט מרקורי-נפטון מראה על תחושת טלפון שבור האופפת אתכם בימים אלו, נראה שאף אחד לא מקשיב לאף אחד אחר, ואת אף אחד זה גם לא מעניין.

   

  סוף שבוע - השמש עוברת למאזניים ולנאדיר המפה שלכם. החגים זה הזמן להתחבר לאני הפנימי שלכם, לחזור להרגיש מחוברים לאנשים שאתם אוהבים ולפעילויות שאתם רוצים לעשות.

   

   

  מזל אריה

  מדובר על שבוע אחרון בו הכוכבת שלכם, השמש, מבלה במזל בתולה ובבית הפיננסים במפות שלכם. אזור זה של המפה גם מתקשר לביטחון עצמי וערכים, ונעשה הרושם שאת השבועות האחרונים אתם מעבירים בבחינה והערכה מחדש של אמות היסוד בחייכם. לא מתוך מקום של דיכאון, יותר מתוך מקום של שאיפה לשינוי ורצון לגדילה.

   

  בקשר למה שנכתב לעיל השמש נכנסת למזל מאזניים בסופ"ש הקרוב, יום שישי, שזה גם יום ההיפוך הסתווי בו היום והלילה שווים באורכם. ברמת הפרשנות כניסת השמש למזל הראשון של הסתיו מביאה עמה הקלה ותחושה שעשיתם את כל הניתן, ושעכשיו הגיע הזמן להמשיך הלאה. בחודש אוקטובר אתם צפויים להתנהל בצורה נטולת תסביכים.

   

  התרחשות אחרת הקשורה לבני המזל שלכם היא יציאת ונוס מגבולות מזל אריה ביום רביעי. זה קורה קצת לפני ערב ראש השנה וזה יכול להעיד על כך שלשולחן החג אתם מגיעים ללא בני הזוג, או אולי בלי רצון גורף להגיע לשם.

   

  יום רביעי - זה גם הזמן של מולד הירח, ומולד הירח הקרוב מראה שאתם פותחים את השנה העברית עם יותר שאלות מתשובות. מוּלוּת מרקורי-נפטון שקורית באותו זמן מעידה על כך שהתשובות יגיעו מעצמם, ושכל שאתם צריכים לעשות בשביל שזה יקרה זה לתת לכך זמן.

    

  תחילת שבוע - אם תשוו את יום ראשון ליום שני תגלו שההצלחות היותר גדולות שלכם הן דווקא ביום שני.

   

  סוף שבוע - מעבר לכניסת השמש למאזניים צריך להתייחס גם להיבט מרקורי-פלוטו שתחת קרניו אפשר לשמוע את כל האמת, רק את האמת (לטוב ולרע).

   

  מזל בתולה

  מדובר על שבוע חשוב עבור בני המזל שלכם והמעברים מדברים גדולות בנוגע למה שעובר עליכם.

   

  הכוכב האישי, מרקורי, מבלה שבועיים אחרונים במזל שלכם אחרי שהוא כבר היה בו ויצא ממנו במהלך נסיגה. זה אומר שבשבועות האחרונים הפוקוס שלכם היה על לעשות את אותם הדברים שוב ושוב עד שהצלחתם להגיע לדרגת גימור או מומחיות גבוהה (למעט הפסקה או חופשה בשבוע הראשון של ספטמבר).

   

  מרקורי משלים השבוע את המוּלוּת לנפטון, היבט אותו הוא נמנע לעשות לפני חודש בערך. אתם ניצבים בפני חוויה ממנה קיוויתם להימנע אך נוכחתם לדעת שזה כנראה יהיה בלתי אפשרי.

   

  מבחינת תזמון זה קורה ביום רביעי השבוע, ערב ראש השנה וזה מראה שיתכן ואתם מנסים להימנע מלפגוש בן משפחה כלשהו או פשוט מלהימצא בארוחה משפחתית.

   

  מעט מאוחר יותר השבוע ביום שישי מרקורי משלים היבט הרמוני לפלוטו של החשאיות. מי אמר שאין לכם סודות? מה שאתם עושים ביום שישי בערב, לא עניינו של אף אחד.  

   

  בשאר השבוע צריך לציין נטייה למצבי רוח ביום ראשון.

   

  ונוס נכנסת למזל שלכם ביום שלישי, היא מגיעה עם שאלות לא פשוטות של פיננסים ומן תחושה של רגע אחרון לסגור את הדברים האלו לפני כניסת החגים.

   

  ערב ראש השנה אתם נופלים תחת השפעתו של הירח החדש המתמקם בשליש האחרון של המזל שלכם. ילידי שליש זה מחכה להם תקופת חגים פעלתנית במיוחד, ממש לא לשחת את הזמן לריק.

   

  יום חמישי - מעט קורה, קצת חופש וזה טוב.

   

  יום שבת - המקום האידיאלי בשבילכם ביום הזה הוא לא בבית, לא רחוק מדי או במקום אקזוטי, אלא במקום מוכר אחר שאתם מחבבים לבלות בו את הזמן.

   
   

  מזל מאזניים

  שני הדברים החשובים שקורים השבוע הם ערב ראש השנה ביום רביעי ומעבר השמש למזל שלכם ביום שישי, מעבר המסמל את תחילת הסתיו.

   

  הפלנטה שלכם ונוס משתתפת בשני מעברים, היבט הרמוני לאוראנוס ביום שני וכניסה למזל חדש (בתולה) בליל יום שלישי.

   

  בשאר הימים צריך לחפש אם רוצים למצוא התרחשות אסטרולוגית משמעותית, אבל זה בהחלט אפשרי. ביום ראשון שומעים דיווחים על מבנה היבטים הרמוני, ביום חמישי שום דבר לא קורה אך הירח נמצא במזל שלכם, ביום שבת הנושא הפיננסי מרים את הראש.  

   

  יום שני - היבט ונוס-אוראנוס הרמוני מאפשר לכם לדלג מעל מכשולים, להשתמש בדרכי קיצור, ולחתוך איפה שאחרים נתקעים בפקק. מה שכן, אל תבנו על הישגים ברי-קיימא ואל תנסו להיות יסודיים.

   

  יום שלישי -הפלטנה האישית ונוס נכנסת למזל חדש במעבר שמדגיש את התנועה הפנימית על פני החיצונית. ונוס באריה חיפשה להרשים ולהתרשם, ונוס בבתולה מחפשת להבין ולהרגיש נחוצה - כך גם אתם.

   

  יום רביעי - ערב ראש השנה מגיע קצת אחרי מולד ירח טרי באזור מפה המתקשר לחשיבה הוליסטית ולהבנת התמונה בכללותה. עכשיו ובשבועות הקרובים אתם פחות מחפשים להשיג ויותר מחפשים להרגיש שאתם נמצאים במקום הנכון, עם האנשים הנכונים.

   

  יום חמישי - ירח במזל שלכם ומרקורי דומיננטי במעברים שמים דגש על הדמיון שלכם ככוח של שינוי חיובי, היינו ממליצים להרחיב ולהעמיק במחשבות מזדמנות שנקרות בדרככם היום.

   

  יום שישי - הגיע הזמן להתחיל לתכנן את היומולדת הבא כי זה ממש שם, מעבר לפינה. היומולדת לא יוכל להיות מעולה ללא חברים וקרובים אז אולי תתחילו בלהכין רשימת מוזמנים.

  מזל עקרב

  הכוכב האישי, מרס, נמצא בטווח היבט מנפטון השבוע וזה קורה בבתים של מעמד חברתי ויחסים רומנטיים במפות שלכם. השלמת היבט זה בתחילת שבוע הבא מגיעה בזמן די מבלבל של חייכם, כאשר הדילמה העיקרית היא קונפליקט בין היגיון לרגש. הדברים שאתם עושים עכשיו מרגישים נכון בעוד אתם יודעים שזה לא מתקבל בעין יפה על ידי אחרים. או אולי ההיפך הוא הנכון - כולם מהנהנים ומסכימים עם מהלך חייכם בעוד בסתר ליבכם הייתם שמחים לשנות כיוון.

   

  קריירה - מרבית כוכבי הלכת כבר הספיקו לעזוב את מזל אריה המשמש כרום המפה שלכם. עם בוא החגים קריירה לאט-לאט נדחקת לשוליים בעוד עליכם יורדת ההבנה שהמצב כפי שהוא היום במקום העבודה - הוא שם להישאר במשך זמן מה.

   

  כספים - אתם פחות מקפידים לעמוד ביעדים פיננסיים בתקופת החגים, למרות שאמרת שתשתדלו להקפיד.

   

  בריאות - יתכן שתרגישו רע בסופ"ש הבא, אך עד אז הכל בסדר.  

   

  בכל הנוגע לשבוע הקרוב, בעיקר צריך לשים לב לכמה דברים.

   

  ראשון-שני - עבודה עבודה, והכי לחוץ זה ביום ראשון.

   

  יום שלישי - מולד ירח בבית החברים מאפשר לכם לבלות חלקים חשובים מהיום בחברת אנשים שאתם אוהבים ואולי לגלות עליהם דבר או שניים.

   

  יום רביעי - הירח נכנס לבית עולמכם הפנימי יחד עם ערב ראש השנה וזה אומר שאתם לא לגמרי 'שם' בשולחן החג.

   

  יום חמישי - ונוס עברה ממש עכשיו למזל בתולה שזה הזמן להפתיע בני זוג או אולי להיות בצד המופתע.

   

  יום שישי - יום השוויון של הסתיו מגיע בזמן טוב השנה כי כבר נשבר לכם מעבודה ואנרגיות של סתיו מאפשרות קצת 'לזרוק', קצת 'לחפף', בין חופשה מרוכזת אחת לשנייה.

   

  יום שבת - הירח נכנס למזל שלכם וזה בערך הדבר היחיד שקורה. אתם שמחים לישון ולנוח במהלך רוב היום הזה אבל אתם לא חייבים.

   
   

  מזל קשת

  החגים מתחילים במחצית השנייה של השבוע הקרוב, בתזמון לא מושלם כי התחיל להתחבב עליכם מה שאתם עושים במקום העבודה.

    

  הטווח הארוך - עוד שלושה שבועות הכוכב האישי יופיטר יעבור למזל עקרב ולבית עולמכם הפנימי, בית החלומות והיצירה. מדובר על פרק זמן (שימשך שנה) בו חשוב יהיה שתקשיבו לרחשי הלב גם אם הם מנוגדים להיגיון או למה שאתם מכירים או מורגלים אליו.

   

  קריירה - אתם שמים דגש על עשייה, פעולה, יצירה ודפוסי תקשורת יעילים והשבוע אתם מכניסים גורם של עידון, אסתטיקה או יופי למשוואה. ונוס נכנסת לבית העבודה שלכם במחצית השנייה של השבוע ורוח המוזה לעשייה שלכם.

   

  זוגיות - אזור סוף השבוע ובעיקר יום שישי זה הזמן המבטיח לענייני אהבה וזוגיות. מעבר השמש למזל מאזניים של היחסים הרומנטיים מקבע את מיקומו של יום זה כיום המוצלח לדייטים ולזמן איכות עם בני זוג.

   

  בריאות - אתם חסרי אנרגיה ביום שבת.

   

  כספים - מולד הירח המגיע לידי שלמות באזור יום שלישי יכול להעיד על התחלות חדשות ומבטיחות מבחינה פיננסית בהקשרים של עבודה וקריירה. זה בעיקר נכון לקשתים ילידי השליש האחרון של המזל.

   

  תחילת שבוע - אם מתייחסים לימים ראשון-שני כצמד ניתן לראות שיום ראשון מסתדר בצורה ממוזלת עבורכם ויום שני קצת פחות.

   

  ערב ראש השנה - מתקיים ביום רביעי ועובר ללא תקלות עבור בני המזל שלכם.

   

   

  מזל גדי

  השמש מתרחקת מהיבט עם הכוכב שלכם שבתאי, בעוד מרקורי עומד להשלים היבט אתו. בין שני אלו שום כוכב לא יוצר היבט לשבתאי השבוע ולרעיונות הטובים שלכם משבוע שעבר לא מוצאים במה (בינתיים).

   

  מבין הכוכבים שקרובים לכדור הארץ, שבתאי הוא הכוכב שעולה אחרון בזריחה ושוקע אחרון בימים אלו. זה מראה שאינכם ממהרים לעשות החלטות ולפעול, אתם מעדיפים לעמוד מהצד ולצפות במטרה למזער סיכונים ולמקסם רווח.

   

  * באופן כללי אורך רוח היא תכונה המאפיינת את בני המזל שלכם, ובתקופה זו זה נכון במיוחד

   

  תנועת שמיים אחרונה, המתקשרת לבני המזל שלכם השבוע, היא מולד הירח של יום רביעי בבוקר, רגע לפני ערב ראש השנה. מה שמעניין במולד הירח הקרוב הוא ההיבט הנוצר לשבתאי. גם שלא מדובר בהיבט מדויק ניתן להסיק שלכם יהיה תפקיד מרכזי במאורע המשפחתי הקרוב. גם ברמה של הכנות וגם ברמת האירוע עצמו.  

   

  תחילת שבוע - אתם גוררים רגליים עם מטלות ומחויבויות במקום העבודה ובאופן כללי. כנראה שאתם מחכים כבר ליום רביעי, קצת זמן פנוי מבורך.

   

  אמצע שבוע - מרקורי משלים מוּלוּת לנפטון במהלך יום שלישי ומערכות משומנות היטב או מוסדות בעלי מוניטין נוטים לאכזב או להפתיע לרעה. אולי פשוט הצפיות שלכם גבוהות בצורה לא הגיונית.

   

  יום חמישי - ונוס בדיוק עברה מאריה לבתולה, מעבר שתחת קרניו אתם יכולים לנשום לרווחה. חששות בנוגע להתמוטטות או מכה פיננסית לא התגשמו.

   

  סוף שבוע - יום ההיפוך הסתווי מתוארך ליום שישי ואחרי היום הזה הלילות מתחילים להתארך והימים להתקצר, מה שמתאים יופי למרבית בני המזל שלכם. בלוח השנה האישי זה סימן שאתם יכולים לשים יותר דגש על 'מה שאתם רוצים' ופחות דגש על מערכות יחסים ומה שמסביב.

   

  מזל דלי

  ונוס יוצרת היבט הרמוני לאוראנוס המתקשר לבני המזל שלכם, ערב ראש השנה מתקיים קצת אחרי מולד ירח, והשמש נכנסת למזל מאזניים בסופ"ש. אלו הם האירועים האסטרולוגים הגדולים של השבוע, ועכשיו לתחזית המלאה.

   

  הכוכב המזוהה אתכם, שבתאי, לא משתתף בהיבטים השבוע. כן צריך לומר שמולד הירח שייתן את השפעתו בימים שלישי-רביעי ממקם את עצמו בטווח היבט לשבתאי. נראה שאירועים בהם כביכול לא הייתם צריכים להשתתף דורשים את השתתפותכם, או אנשים שלא ציפיתם שיזמינו אתכם מזמינים אתכם בניגוד לציפיות.

   

  יחסים וזוגיות - כמו שכבר ציינו היבט ונוס-אוראנוס יתקיים ביום שני. תחת קרני ההיבט שאלות של קרבה ומרחק עולות בשיחות שלכם. תשאלו את עצמכם מה הסיבה שאתם נעדרים במעמדים וזמנים מסוימים ונוכחים באחרים?

   

  אמצע שבוע - זה זמן בו מרקורי משלים מוּלוּת מתוחה לנפטון היודע להפיג מתחים. אין לכם סיבה לדאגה, ארוחות חג ומפגשים משפחתיים לא אמורים להיות מתוחים או דביקים. כמו שהגעתם גם תוכלו ללכת.

   

  * כנ"ל לגבי חילופי דברים בשולחן החג, פשוט תעבירו נושא

   

  סוף השבוע - הקרוב מגיע עם סט של מעברים אסטרולוגיים מאוד שונים מאלו שהיו כאן אתנו בתחילת ומרכז השבוע. המעבר המרכזי הוא כניסת השמש למזל מאזניים ביום השוויון הסתווי. בשבועות הקרובים כוכבי לכת נוספים יזלגו למזל מאזניים ואתם כבר יכולים לתכנן את בילויים אישיים ומשפחתיים אותם תוכלו להוציא לפועל בחופשת סוכות.

   

  ברמת התמונה הגדולה - מחכות לכם הזדמנויות גדולות בקריירה אחרי חופשת סוכות, אבל עוד על זה בהמשך.

   

   

  מזל דגים

  זה יכול להרגיש כאילו כולם באים בתלונות אליכם בימים אלו. כוכבי הלכת מתמקמים במזל היורד שלכם המתקשר לאנשים המרכיבים את חייכם. ריכוז זה של גופים פלנטריים באזור השמיים הנמצא ממול לאזור שלכם יכול להתבטא בהתנגדות ליוזמות או לרעיונות שלכם אך גם בשיתופי פעולה קרובים עם אנשים שמאמינים ביכולת שלכם.

   

  הכוכב האישי, יופיטר, נמצא במסלול התנגשות עם הכוכב אוראנוס. זה קורה בשבוע הבא בו שני הכוכבים יוצרים מוּלוּת אחד לשני. אתם בינתיים ממלאים את ראשכם ברעיונות של חדשנות, שינוי, אולי רעיונות קיצוניים ורדיקאליים. בין אם זה קשור לקריירה שלכם ובין אם לחיים האישיים אתם מרגישים שזמנים קיצוניים קוראים לאמצעים קיצוניים.

   

  התמונה הגדולה - יופיטר עובר למזל עקרב בעוד פחות מחודש וזה מסמל את תחילתה של תקופה אשר במסגרתה תוכלו לקבוע כללים לעצמכם, גם במקום העבודה וגם בהקשרים של זוגיות. 

   

  תחילת שבוע - יום ראשון מתחיל בצורה איטית להחריד וממשיך לא הרבה יותר מהר מכך.

   

  שני-שלישי - ירח במזל בתולה הופך את ההכנות לחג (או את הימים האחרונים לפני היציאה לחופשה) למתישים במיוחד, ימים ארוכים כאלה שאתם מברכים על סיומם כשרגלכם דורכת במפתן הבית.

   

  אמצע שבוע - מולד ירח בבית הזוגיות מתרחש מעט זמן לפני ערב ראש השנה וזה הופך את השאלה 'באיזה מהבתים חוגגים?' לרלוונטית מתמיד. הישארו פתוחים לפתרונות יצירתיים נוסח 'קצת פה, קצת שם'.

   

  סוף שבוע - יום שישי זה הזמן לנקודת ההיפוך הסתווית. הימים יתחילו להתקצר החל מיום זה ואתם חוזרים להתפקס על השורה התחתונה (שורת הרווח), אחרי קיץ בו ניסיתם לתפוס את החיים הטובים.

   

  יום שבת - אתם מלאים באנרגיות ושמחים לעשות, להיפגש ולנסוע.

   

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   


  פרסום ראשון: 29.03.14, 20:13
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 23-17.9"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  הורוסקופ שבועי
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים