שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 29-23.4
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  אנחנו נמצאים בסוף חודש אפריל וגם מאורות השמיים נמצאים רגע לפני התחלה חדשה, היבט השבוע הוא מולד ירח המגיע על גל של נעימות ביום רביעי במזל שור. לאחר יום זה המטרה היא להכניס אנרגיה חיובית לחייכם.

   

  המתרחש השבוע קשור בקשר הדוק לדברים שהתרחשו במחצית השנייה של שבוע שעבר. בין הדברים שקרו, מרס נכנס למזל תאומים והשבוע קיימת הרגשה שאנו מוצפים באפשרויות, לאחר שבשבועות קודמים האפשרויות היו מוגבלות.

   

  השמש נמצאת שבוע שני במזל שור, וההצלחה נמצאת בידי אלו שמשלימים עם נסיבות לא פשוטות. תנו לסבלנות להנחות

  את הדרך ותאמינו ביכולת של עצמכם להכיל ולהתמודד.

   

  ונוס סיימה נסיגה לא מזמן, ומרקורי החליף את מקומה בתור 'הכוכב הנסוג'. נסיגת מרקורי מביאה אותו השבוע לצמידות עם אוראנוס ולהיבט הרמוני עם שבתאי. אלו מכם שעובדים בתחום התקשורת, בתחומים של ספרות, מורים, כמו גם סוחרים ואנשי מדע, מלאכה ורוח, יכולים לצפות להתפתחויות מהירות בתחום העבודה שלהם, אך גם להתפתחויות שדורשות מהם להתחייב לתקופה ארוכה או להמר על צד מנצח.

   

  * את האסימונים מניחים ביום ראשון ומי זכה בפרס, את זה מגלים באזור יום שישי

   

  בשאר השבוע

  יום שני - היבט מרקורי-שבתאי אחראי לתחושה הלא קלה ולמחשבות הטורדניות, במקרה זה גם נופל על יום השואה.

   

  יום שלישי - אתם חוזרים למטלות פחות אהובות במקום העבודה, וגם שעות הערב בבית זה לא פיקניק.

   

  יום חמישי - מחכה לכם יום שקט ווַייבּ מעולה של 'לא להישאר בבית', נצלו את שעות הערב ואם יש אפשרות גם את שארית היום.

   

  יום שבת - ונוס עושה צעדים אמיצים בדרך חזרה מנסיגה. חזרתה למזל טלה מעלה נושאי מחלוקת במשפחות בית ישראל. כמו שאמרנו סבלנות היא המפתח.

      
   

  מזל טלה

  מרקורי שנמצא בנסיגה החליף את השמש בתור כוכב אישי הנמצא במזל שלכם, השבוע ונוס מצטרפת למרקורי בעת חזרתה מנסיגה ביום שישי.

   

  הכוכב האישי, מרס, מבלה שבוע שני במזל תאומים ובבית הקשרים היומיומיים, התעבורה והשכונה הקרובה. בחמשת השבועות הקרובים אתם הופכים ליותר פעילים במסגרות שונות הקרובות לביתכם, הרעיון הוא להקל על עצמכם ולהתאים את אורך חייכם למקום המגורים מבחינת מרחק וזמן.

   

  * למה לנסוע לעיר שכנה בשביל מספרה אם יש אחת מתחת לבית?

   

  ונוס שהייתה בנסיגה במהלך חודש מרץ ובחלק מאפריל חוזרת על עקבותיה בימים אלו. כניסתה למזל שלכם ביום שישי מראה ששרדתם זמנים סוערים בזוגיות שלכם, אולי אפילו זה מקרין בצורה חיובית על חברויות קרובות או על היחסים עם אנשים אהובים אחרים.

   

  יום ראשון - מתחיל ונגמר בהרגשה מבלבלת. זה לא לגמרי ברור איפה ניתן לחפש את הדבר שאתם זקוקים לו או אם ניתן למצאו?

   

  יום שני - ירח במזל שלכם, ביום השואה, מאפשר לכם לעשות את הדברים במידה טובה ונכונה.

   

  יום שלישי - אותו דבר רק שמדובר על יום חול.

   

  יום רביעי - מולד ירח בבית הכספים זה סימן מצוין למחפשי העבודה, למעוניינים בשינוי קריירה, וליזמים שביניכם.

   

  יום חמישי - עליכם לסיים את המהלכים שהתחלתם אתמול.

   

  יום שבת - לא צריך ללכת רחוק כדי למצוא מענה לצרכים שלכם, בחלק מהמקרים אפילו לא צריך לחכות ליציאת השבת.

   

   

   

  מזל שור

  לבני המזל שלכם תפקיד חשוב בחיי חברים וקרובים השבוע. מולד הירח במזל שלכם משפיע לחיוב ובאופן גורף, אך את עיקר ההשפעה מרגישים ילידי השליש הראשון של המזל.

   

  מולד הירח המתרחש ביום רביעי מתרחש במנותק מהיבטים לכוכבי לכת. זה יכול להראות על התחלות חדשות הדורשות פרטיות או על כאלו שאנשי מפתח בחייכם לא מודעים אליהם. שוורים שהרגישו בודדים בשבועות האחרונים יכולים להיפרד מתחושה זו.

   

  הפלנטה שלכם, ונוס, חזרה מנסיגה לפני זמן לא רב. השבוע היא חוזרת על מסלולה אל תוך מזל טלה ובית עולמכם הפנימי. החל מחודש מאי אתם מוצפים ברעיונות מקוריים, השראה ורצון לפעול - הבעיה היא לחץ במקום העבודה, לחץ שלא מאפשר ליישר קו בין עושר פנימי למציאות בשטח.

   

  בניגוד לוונוס, מרקורי עדיין נמצא בנסיגה ונסיגה זו הביאה אותו לבית הרוחניות שלכם ולהיבט הרמוני עם שבתאי. ההשפעה העיקרית היא על פיננסים, ונראה שאתם לא נמצאים עם האצבע על הדופק (של חשבון הבנק) בשבועות הקרובים, אתם מרגישים בנוח להתנהל על טייס אוטומטי בינתיים.

   

  תחילת שבוע - אתם גולשים אל תוך השבוע או נכנסים ברוורס. פסח כבר יחסית מרוחק, ועדיין זה קשה לחזור לשגרה.

   

  אמצע שבוע - פחות מוצלח ביום שלישי, אך מצליח להפתיע לטובה בימים רביעי חמישי.

   

  סוף שבוע - כל ההנאות השוליות, הטריוויאליות וסיפוקי האגו שדחיתם, מקומם במשבצת הזו של השבוע - בעיקר ביום שישי.

   

  מזל תאומים

  הכוכב שלכם, מרקורי, מתקרב לנקודת הסיום הנסיגה שלו השבוע וביום שישי משהו חשוב קורה.

   

  צמידות מרקורי-אוראנוס מתרחשת בסוף השבוע והיא יכולה להתקשר לפריצות דרך רעיוניות, ולהבנות חשובות מסוג אחר. עצירת מרקורי בנקודה זו יכולה להראות שאתם שוקדים על פרויקט כלשהו תוך השקעת זמן ומאמץ בגימור הפרטים הקטנים.

   

  טיפ: אין ספק שתהיו יותר יעילים אם תכניסו שותף לעסק, אולי אפילו את הפרטנר שלכם ביחסים.

   

  בשאר חדשות, השמש נכנסה למזל שור בשבוע שעבר. מעבר זה מכין את הבמה לצדדים יצירתיים באופייכם. בפתח עומדים מספר שבועות של חשיבה לא שגרתית ויצירתיות, ואם אתם לא מצליחים לעלות בדעתכם איך יהיה זמן נבקש מכם לפנות זמן במיוחד (כי זה שווה כל רגע).

   

  מבחינת תזמון מולד ירח במזל שור ביום רביעי הוא לא פחות מאבן שואבת ליצירתיות שלכם (אירועים, אנשים, מקומות אולי).

   

  ונוס שסיימה נסיגה לפני קצת יותר משבוע, חוזרת למזל שממנו היא יצאה. כניסתה למזל טלה בסוף השבוע זה הזמן הנכון לבלות במחיצת אנשים ולא להישאר לבד (כי אין בזה צורך כרגע).

   

  בשאר השבוע

  יום ראשון - אתם מצליחים להתרכז בעבודה, הרבה בזכות העובדה שאתם צריכים לעשות זאת.

   

  יום שני - שיחות רציניות ומחשבות רציניות אף יותר בהשראת יום השואה או בנפרד ממנו.

   

  יום שלישי - אל תתנו לדברים שלא נוגעים לחייכם באופן ישיר להלחיץ אתכם, הרבה מזה זה התנהלות במרחב ולא מעט מזה ניהול גירויים.

   

  יום חמישי - הדברים מסתדרים 'כמעט', נסו להנמיך ציפיות ולהבין שבסך הכל מדובר על צעד ראשון מתוך כמה.

   
   

  מזל סרטן

  באופן כללי מדובר על שבוע שקט. האנרגיות האסטרולוגיות, כמו גרם השמיים שלכם (הירח), נמצאות בגאות נמוכה ונקודת המעבר היא יום רביעי בו מתקיים ירח חדש במזל שור.

   

  הימים הקלים בשבוע הזה הם רביעי-חמישי. הימים הפחות נעימים הם שלישי ושבת

   

  ברמת התמונה הגדולה - נקודת הצפון של הירח תעבור בעוד שבועיים למזל אריה ולבית הכספים, החומריות והתוכן. השינוי בא להראות שאתם פחות ניידים ופחות על הרגליים, מצד שני אתם מחפשים לבנות יסודות רגשיים ויסודות של בית בחייכם.

   

  * מדובר על מעבר שנשאר אתכם לפרק זמן של כשנה וחצי

   

  אחד ההיבטים המרכזיים השבוע הוא עצירת מרקורי בצמידות לאוראנוס לפני סיום נסיגתו בשבוע הבא. העצירה מתרחשת בבית הקריירה שלכם והיא יכולה לסמל אירוע לא נעים המתרחש במקום העבודה. זה קורה לקראת סוף השבוע ואנו לא לגמרי בטוחים שאתם מעורבים באופן ישיר. יותר מאוחר, אתם מעבדים את מה שקרה ומשתפים חוג מצומצם של אנשים שצריכים לדעת.

   

  אסרטיביות וביטחון עצמי הם הצעדים הנכונים בתחילת השבוע, אפילו אם זה לא שם באופן טבעי זייפו את דרככם כל הדרך עד שתנחלו הצלחה.

   

  אמצע שבוע - הקשבה היא המפתח ואנשים מתקשים להטות אוזן בזמן זה. תצטרכו לפעול דרך ערוצי תקשורת מקוריים, אולי כך מישהו יצליח לשמוע.

   

  יום רביעי - תנו תעדוף לפעילות קבוצתית, חברתיות וחוגים. נסו להכניס את אלו לפחות חלקית לסדר היום שלכם.

   

  מזל אריה

  הכוכבים נמצאים בחלקים העליונים של המפות שלכם בתקופה זו, תיאורטית לפחות אתם נמצאים במהלך תקופה חיובית ודינאמית.

   

  מרס נמצא מזה שבוע שני במזל תאומים ובבית השאיפות האישיות והאנשים שעוזרים לכם להגשים את אלו. מדובר על תקופה טובה לבקר חברים וקרובים שגרים רחוק, חשבו אם את העבודה ניתן לנייד למקומות שונים על המפה.

   

  מרקורי נמצא במהלך שבוע שני של נסיגה, נסיגה שלוקחת אותו כל הדרך עד לצמידות עם אוראנוס ביום שישי, ויש שם תחנה של היבט הרמוני לשבתאי ביום שני.

   

  יום שני - יום השואה במועדי ישראל ואתם מצדכם מצליחים להיות שקועים בעבודה או בעניינים אחרים שמשאירים אתכם חמורי סבר אך בעלי תחושת הספק.

   

  חמישי שישי - שימו לב לתנודות בלתי צפויות בערכי סחורות ונכסים. אולי מדובר על דבר כלשהו שברצונכם לקנות, אולי על מניה המשנה את ערכה, אולי על דירה טובה להשכרה שמתפנה.

   

  בחדשות אחרות, ונוס חוזרת על עקבותיה השבוע לאחר נסיגה. עד יום שבת כבר תוכלו למצוא אותה במזל טלה ובבית הלימודים, המורים וחוויות המיוחדות במפות שלכם. מדובר על זמן טוב לעבור עם הילדים על חומר לפני בחינות, להציץ בחוברות הדרכה, או לתרגל אמונה דתית ורוחנית.

   

  בשאר ימי השבוע

  יום ראשון - אנשים אחרים מסתמכים על הרצון הטוב שלכם, נסו לא לאכזב.

   

  יום רביעי - הירח מצטרף לגרם השמיים שלכם, השמש, במולד ירח שהופך אתכם לחסרי סבלנות בהקשרי עבודה. קחו מספר שבועות להעביר את המסר בסביבת המשרד, תנו לסביבתכם לדעת מה הם היעדים המקצועיים שלכם.

   

   

  מזל בתולה

  הכוכב האישי, מרקורי, יוצר השבוע היבטים לכוכבי הזמן שבתאי ואוראנוס. זה יכול להראות שאתם מרגישים שאתם נמצאים בצומת דרכים, בין עבר לעתיד, ושבחירות חשובות נמצאות בידיכם.

   

  פרשנות יומיות ואחרת היא שאתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה בה אתם עוברים לעבוד עם טכנולוגיה או תוכנה מסוג אחר, האתגר הוא לשים מאחור את הישן וליישר קו עם שאר העולם בהקשרים מקצועיים וטכניים.

   

  צריך גם לזכור שמרקורי נמצא במהלך שבוע אחרון של נסיגה, נסיגתו השבוע אל תוך בית האתגרים הרגשיים במפות שלכם מראה על סיטואציות שאין בהן דרך התנהלות ברורה, ושהתנהגויות של אנשים מוטלות בספק. תצטרכו לחיות עם האי וודאות, דרך השקט תצליחו להבין את הרגשות שלכם.

   

  בניגוד למרקורי שכרגע נמצא בנסיגה, ונוס סיימה לא מזמן נסיגה והשבוע היא יוצאת מהמזל היורד שלכם בדרכה קדימה. בנושאים של יחסים וזוגיות מגיע לכם, והשבוע אתם באמת מקבלים הפסקה מנדנודים. אצל הרווקים מעגל החברים מפסיק לנדנד ואצל הזוגות הפרטנרים כמובן. כשמסתכלים פנימה מגלים שבניגוד לנדנודים המחשבות אינם מפסיקות, וזה בסדר.

   

   

  תחילת שבוע - אתם מתחילים את השבוע ביום ראשון עם רשימה ארוכה של משימות ודברים אותם אתם רוצים להספיק, רוב הדברים האלו נדחים ליום שני שזה יום בו אתם באמת פרודוקטיביים.

   

  אמצע שבוע - מולד ירח במזל שור ביום רביעי מוציא מכם הבזקים של סקרנות המבזיקים מדי פעם. מתחשק לכם לשנות כיוון, לחתוך ולעבור לעשות דברים שונים לחלוטין מהדברים שאתם עושים כעת. האם זה אפשרי ועד כמה? את זה נשאיר לכם.

   

  יום חמישי - מצב הרוח נמצא שם למעלה, אל תתנו לו לרדת (אפשר לנסות).

   

  סוף שבוע - יום שישי הוא יום מתוח בהקשר הבינאישי, אנשים לוקחים הכל באופן אישי אז חשוב להבהיר את כוונותיכם.

   

  יום שבת - נסו לצאת נגד הנטייה לעשות דברים שאינכם רוצים לעשות. אתם מרגישים שאתם חייבים? נו אז מה.

   

  מזל מאזניים

  הפלנטה שלכם, ונוס, משנה מזל השבוע לאחר נסיגה ארוכה וחזרה ממנה. ונוס חוזרת למזל טלה המתקשר אצלכם ליחסים וזוגיות ואתם מוצאים את עצמכם מול בני זוג שיש להם דרישות, אג'נדה משלהם או הפתעות אחרות בשרוול.

   

  מיקום מרס במזל תאומים בימים אלו, הוא סימן חיובי למאזניים רווקים. אחרי תקופה של אדישות גורפת, מישהו או מישהי מצליחים לסובב לכם את הראש.

   

  מרקורי נמצא כעת שבוע אחד לפני סיום הנסיגה שלו. הוא יוצר שני היבטים השבוע בימים שני ושישי.

   

  יום שני - מצב רוח מדכדך של יום השואה מגביל את השאיפות שלכם להישאר בבית ולעבור על חומר למבחן או עבודה.

   

  יום שישי - מחכות לכם הפתעות מהסוג היותר בלתי צפוי. מחליפים אתכם או אולי אתם צריכים להחליף אדם אחר במשמרת סופ"ש, אירוע חברתי מתגלה כמשהו שהכי פחות ציפיתם אליו, ואולי מדובר על כך שאתם יוצאים לבילוי בו יוצא לכם להתנסות ולראות את שיא הקדמה והטכנולוגיה (רחפן מישהו? איימקס?).

   

  בשאר השבוע

  יום ראשון - אתם נתקלים בלא מעט מצבי אי וודאות, נסו לשים את אותה חוסר וודאות בצד כי הצדק נמצא לצידכם ביום זה.

   

  יום שלישי - הצל של הבוס מרחף מעל העשייה שלכם במקום העבודה.

   

  רביעי-חמישי - מולד ירח במזל שור זה זמן מצוין להיפטר מדברים מיותרים בחייכם (מאנשים מיותרים אולי?).

   

  יום שבת - אם אתם שוקלים לעבור דירה זה הזמן להתחיל לחפש, אם אתם לא זה הזמן לקחת את האוטו ולבלות כמה שפחות זמן בבית.

  מזל עקרב

  את החזרה לשגרה הייתם אמורים לעשות עוד בשבוע שעבר, אך לאחר שזה לא נחל הצלחה אתם נאלצים לעשות את הסוויץ' השבוע.

   

  ונוס נכנסת לבית המטלות, השירות והעבודה שלכם השבוע. מרקורי שכבר נמצא שם עוצר בעודו במהלך נסיגה. נראה שאתם לא מקבלים יותר מדי תמיכה מהעולם החיצוני, גורמים שונים במשפחה ובקרב חברים חושבים שזה הדבר הנכון להשקיע את נשמתכם בקריירה.

   

  הכוכב האישי, מרס, לא מבצע מעברים או משלים היבטים השבוע. לקראת סוף השבוע הוא מתקרב להיבט דיסהרמוני עם נפטון, מה שתורם לבלבול וגם לוויכוחים על עניינים ערכיים עם אנשים קרובים.

   

  ונוס רודפת אחר מרס החל מהשבוע, במשך כמה שבועות. כל השעות האלו בעבודה לא פוגעות בכריזמה, אתם נחשקים בימים אלו לא פחות מתמיד.

   

  נוסף לכל, מרס נמצא במזל תאומים בימים אלו. קיימת הרגשה שתחת השפעה זו אתם מצמיחים עוד זוג ידיים ומספיקים (הרבה) יותר מבדרך כלל. החיסרון? פחות שעות שינה.

  יום ראשון - אתם מוצאים את עצמכם מפהקים. יותר מפעם אחת.

   

  שני-שלישי - עבודה, עבודה, עבודה. בעיקר בשלישי.

   

  רביעי-חמישי - מולד ירח במזל שור (המזל היורד שלכם) ביום רביעי יכול להתקשר לשיתופי פעולה ויוזמות שיתופיות שאתם פוצחים בהן תחת השפעה פלנטרית זו. יום חמישי זה הזמן ללבן את הפרטים הקטנים.

   

  שישי-שבת - אתם פוגשים חברים, איתם אתם לא לגמרי מסכימים, בנושאים שהם דווקא עקרוניים. לפחות יש לכם תשוקה לדבר, זה לא פחות חשוב.

   
   

  מזל קשת

  הכוכב שלכם יופיטר נמצא במהלך נסיגה מזה כמה חודשים עכשיו. זה קורה במזל מאזניים ובבית החברים, השאיפות האישיות והדברים הטובים שקורים לכם (זה סימן טוב).

   

  * מעבר זה מקנה יציבות לאורך חיים שנרכש ביזע ובעבודה קשה

   

  נוסף לכל, יופיטר מתרחק ממבנה היבטים דיסהרמוני המערב את אוראנוס ופלוטו. מידת הלחץ והעומס בחודשיים האחרונים קטנה באופן משמעותי ממידת הלחץ והעומס איתה התמודדתם בתחילת השנה.

   

  אהבה ויחסים - אתם נמצאים במהלך תקופה שהיא פחות אידיאלית להשקעה במערכת יחסים יציבה. קשתים בעלי ילדים מפנים יותר ויותר תשומת לב לחלק זה של חייהם, וקשתים רווקים לא מחפשים משהו רציני כרגע.

   

  קריירה - אתם נהנים מיציבות יחסית בתחום זה, יותר מכך יש לכם אפשרות למתוח את השרירים היצירתיים במסגרת שבה אתם עובדים כעת.

   

  בריאות - אתם נמצאים בסיום תקופה מאתגרת מבחינה בריאותית, ונראה שמצאתם את המטפלים והרופאים הנכונים כדי לחזור לבריאות טובה ולכושר. הצורך הנוכחי הוא להתמיד בסדרת הטיפולים שרשמו לכם ולעקוב אחר הוראות בהתקשר לתרופות.

   

  אם תוכלו תעדיפו לעבוד מהבית בתחילת השבוע, מעבר לכך המטרה צריכה להיות להוציא כמה שפחות אנרגיה בזמן זה.

   

  אמצע שבוע - מולד ירח בשור ובבית הניקיון, הסדר, ואורח החיים הפשוט שולח בקשה קטנה לשלושת השבועות הקרובים. לנסות לנהל את עניינכם בסדר מופתי ואת מה שקורה בביתכם בדיוק ובקפדנות.

   

  ונוס חוזרת למזל טלה לאחר נסיגה בסוף השבוע ואתם במצב רוח לחגוג ולשמוח (לא פחות).

   

  מזל גדי

  מעבר השבוע הוא מולד ירח אביבי במזל שור ובבית המשחקים והאהבות שלכם. ליהנות מחייכם ממשיכה להיות מוטיבציה חשובה במארג המציאות ובאג'נדה. יכולים להיות לכך ביטויים רבים, ואחד מהם, מהמובילים, הוא מרכזיות הילדים שלכם או מרכזיות של אהבות חדשות אצל גדיים צעירים.

   

  מבחינת תזמון צמידות הירח אל השמש (המסמלת את הירח החדש) מתרחשת בצהרי יום רביעי, ואנרגיה זו הולכת אתכם חזק גם אל תוך יום חמישי ובמידה מסוימת אפילו אל תוך הסופ"ש.

   

  ברמת התמונה הגדולה - ונוס מתחילה להתרחק מהכוכב שלכם, שבתאי. בעוד ונוס מתרחקת, מרקורי מגיע לנקודת העצירה של נסיגתו, משם הוא יוצר היבט הרמוני אל הכוכב שלכם.

   

  לסיכום ההשפעות ניתן לומר שאתם שמים דגש רב יותר על תקשורת ביחסים בינאישיים, מנסים להחליק אי הסכמות לא עקרוניות, ומנסים להתיידד עם הפרטנרים שלכם (להרחיב את האהבה מעבר להיבט הפיזי).

   

  ענייני בריאות - כוכב אחרון אותו נרצה להזכיר הוא מרס, שעבר בשבוע שעבר למזל תאומים ולבית התזונה והכושר במפות שלכם. בחמשת השבועות הקרובים אתם מנסים להתכוונן עם הגוף שלכם על אורך חיים מתאים אשר במסגרתו תוכלו להיות כמה שיותר יעילים בלי לפגוע בבריאות. אתם תמיד מנסים לעשות זאת, אך בזמן הקרוב זה ממש הופך ל'פרויקט'.

   

   

  יום השואה הקרוב שנופל על יום שני יש לו משמעות מיוחדת עבורכם. הירח שנמצא בזמן זה בבית המשפחה והזיכרון מפגיש אתכם עם אנשים מיוחדים ומעביר אתכם חוויות חשובות.

   

  יום שלישי המשפחה שלכם היא הפעם הפוקוס.

   

  גם אם אינכם מסורתיים, ביום שבת הקרוב כדאי להקדיש רוב הזמן למנוחה. לכל היותר מצאו לעצמכם עיסוק שקט לסגור איתו את השבוע.

   

  מזל דלי

  הכוכב האישי, שבתאי, שעבר לנסיגה לפני כמה שבועות מאיץ את מהירות נסיגתו לאחור. בחודשים הקרובים אתם נותנים צ'אנס לחלומות שרציתם לקבור, סולחים לאנשים שחשבתם שלהם לא תוכלו לסלוח - מדובר על תקופה בה אתם נותנים הזדמנות שנייה, וברקע הידיעה שבשלב מסוים כן תצטרכו להמשיך הלאה.

   

  קריירה - אולי אתם חשים חוסר ביטחון ביכולת הטכנית שלכם או במסוגלת לבצע פרויקטים בהם אין לכם ניסיון. אתם צריכים לדעת שבתקופה זו אתם אמורים לנסות את כוחכם במיני עבודות וניסיונות, עד שזה יהפוך לעניין מובן - במה אתם טובים פחות ובמה יותר.

   

  זוגיות - לא משנה אילו צרות ודאגות יש לכם שם, נסו להיות פחות מעורבים. אין צורך לשאת את הרגשות האלו אתכם בכל שנייה מהיום.

   

  פיננסי - יום רביעי זה זמן מולד הירח במזל שור ובבית הנכסים וקורת הגג שמעל ראשכם. לראשונה מזה זמן רב אתם חושבים תכניות ארוכות טווח, אפיקי השקעה, ותחושת נוחות במקום המגורים. התרצו לחדש חוזה? חשבתם למכור את הדירה ולקנות במקום אחר?

   

  ראוי לציון

  יום ראשון - לחוץ במקום העבודה ואולי צריך להישאר עד שעה מאוחרת.

   

  יום שני - כאן נמצאים השיחות וחילופי הדברים היותר מעניינים שיהיו לכם השבוע.

   

  יום שלישי - עוד יום לא פשוט בעבודה.

   

  יום חמישי - ענייני דירות ונדל"ן לא מסירים דאגה מלבכם? אתם לא לבד.

   

  יום שישי - אתם שמחים לבקר משפחה, וזה גם נחמד שלא צריך לבשל.

   

  יום שבת - פרטיות, עצמאות, קצת זמן משל עצמכם ואתם יכולים לסמן 'וי'.

   

  מזל דגים

  ונוס, הפלנטה האחרונה שנמצאת במזל שלכם עוזבת אותו בסוף השבוע הקרוב. יום ההולדת האחרון שלכם הביא איתו אנרגיות חדשות, עכשיו הגיע הזמן להפסיק לחשוב על זה ולהתחיל לחיות את זה.

   

  הכוכב האישי, יופיטר, נמצא בנסיגה מזה כמה חודשים. בשבועות אלו הוא משייט לו באמצע מזל מאזניים כאילו בחוסר מעש, בלי שהוא יוצר היבטים או מבצע מעברים. כך גם חייכם מתנהלים על מי מנוחות, מתעכבים עם התפתחויות של ממש, או סתם קיימת הרגשה שאתם מחכים למשהו שיקרה.

   

  ברמת התמונה הגדולה - הימצאות שבתאי בבית הקריירה שלכם עד תום שנת 2017 באה להראות שאתם מתקרבים לקצוות העליונים של הסולם (סולם הפוטנציאל). אחרי זה כבר נצטרך לדבר על שינוי כיוון או פניית פרסה.

   

  מרקורי שהתחיל נסיגה בשבוע שעבר מתקרב לנקודת הסיום של נסיגתו. הוא עוצר בבית הפיננסים שלכם באזור יום שישי ואתם מתוודעים לרצונות האנשים שאתם מבלים איתם את מרבית הזמן (בין אם מדובר על בני זוג, הורים, חברים או שותפים). משם זה כבר נמצא בידיים שלכם - האם תרצו להשתתף? לעזור? להתנער מאחריות? לשכנע שזה רעיון רגוע?

   

  שימו לב

  יום ראשון - ירח במזל שלכם תורם למצב הרוח ובו זמנית אינו תורם לרגיעה.

   

  שני-שלישי - ענייני כספים, ענייני עבודה, עסקנות וניירת.

   

  יום רביעי - מולד ירח במזל שור ובבית הסידורים, המהירות והתקשורת מגיע עם המלצה חמה לפרק את השבועות של חודש מאי ליחידות קטנות יותר. מה תרצו להספיק בימי החול ומה בסופי השבוע?

   

  יום שבת - תחושת בדידות מובילה אתכם להתעסק עם הדברים שאתם נוהגים לשים בצד או לדחות למועד מאוחר יותר.

     

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   


  פרסום ראשון: 29.03.14, 20:13
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 29-23.4"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  הורוסקופ שבועי
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים