שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 26.2-4.3
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  מחכה לנו שבוע מרעיד ומשנה סדרי עולם, עם עליות אנרגטיות בתחילת השבוע, התיישרות באמצע, ופִינַלֶה מרגש בסופו.

   

  השבוע מתחיל עם ליקוי חמה המלווה בטבעת אש, שאמנם לא יראה משמי הארץ, אך ישפיע עלינו. נוכל להרגיש עוצמה גדולה של ורצון להנעה, כמו דינמיט פנימי. אך בפועל, במציאות, נרגיש בלימה, נתקשה להתניע את עצמנו וליישם.

   

  רוב כוכבי הלכת מתחלקים לשני מחנות כרגע. שלושה כוכבי לכת נמצאים במחנה, דגים שמאמין ומקבל את גורלו, ושלושה אחרים הנמצאים במחנה טלה הלוחם ודוהר קדימה.

   

  קבוצה אחרת של כוכבי לכת נמצאת במחנה המזלות המשתנים שאוהבים להגיב ולאלתר, בעוד הקבוצה המנוגדת להם נמצאת במחנה המזלות היוזמים האוהבים ליזום ראשונים ולקבוע את גורלם במו ידם.

   

  לאיזה קבוצות ואילו מחנות ניתן לשייך את ההתנהגות שלכם לאחרונה, לאילו קבוצות ומחנות אתם מתאימים באופן כללי,

  לאילו קבוצות ומחנות הייתם מעדיפים להשתייך? בטח שאלתם את עצמכם את השאלות האלו לאחרונה.

   

  אנחנו נמצאים בתקופה של עידן חדש, כל אחד מאיתנו עובר טרנספורמציה משמעותית, אנו נכנסים פנימה וכל אחד בדרכו מוצא את האמת הפנימית שלו, נמשך באופן נוסטלגי לתרבות או למקורות להם הוא מרגיש שייך - וכשאנו מגלים את עצמנו, אנו מושכים לחיינו אנשים מהזן שלנו. זה קורה גם בלי שנרגיש.

   

  יום ראשון - השבוע מתחיל באירוע אסטרולוגי מרתק, ליקוי מאורות שני לחודש זה. הפעם ליקוי שמש שאומנם לא יראה מישראל, אך כזה שאמור להוות נקודת שבירה שתבטא זרז לקצץ בהפסדים, להיפטר מדברים המשתרכים מאחור, לפנות את הדרך ולבנות מחדש ברגע שהדבר יתאפשר.

   

  יום שני - מרס פעיל במעברים במזל האהוב עליו (טלה), אנרגיה צעירה ומלאת אמון נותנת מזל לבעלי האמונה ולאלו מאתנו שסילקו ספקות וביקורת מהלקסיקון. הטיפ הוא לעשות יותר ולחשוב פחות, סמכו על אינטואיציה ביום זה.

   

  יום שלישי - מרקורי עבר בתחילת השבוע למזל דגים היצירתי והטוטאלי. היום תוכלו להרגיש בהשפעה ולצלול לתחומי ידיעה חדשים, אך גם מסתוריים ואפלים, או שכפי שציינו - נוסטלגיים. אל תירתעו אם דברים אינם מובנים בקריאה ראשונה, קחו את הזמן ואפשרו לדברים להתפתח.

   

  יום רביעי - עמוס ככל ימי הרביעי בתקופה האחרונה, הירח נכנס למבנה היבטים דיסהרמוני במזלות היוזמים ואנרגיה של לחץ נמצאת בגהות גבוהה.

   

  יום חמישי - ירח במזל שור הוא האתנחתא של השבוע הזה, צמידות שמש-נפטון בנוסף מאפשרת לנו מנוחה רצויה ואף מתבקשת. הכוכבים מתעדפים את האנרגיות הפשוטות וההרמוניות אז קחו את הזמן ותאפשרו לעצמכם 'להיות'.

   

  יום שישי - מדובר על יום של הבנות פתאומיות, שינויים קיצונים במצב הרוח, הפתעות בכותרות העיתונים (אולי אף משהו גדול), מעשים שמבטיחים הרבה אך משאירים עם סימני שאלה. אם ג'וקר הוא הקלף שחיפשתם, יום שישי הוא היום.

   

  יום שבת - ונוס יוצאת לנסיגה של חודש וחצי במזל שהיא אוהבת ל'שנוא' (טלה) ומערכות היחסים שלנו עוברות ממוֹד סטטי למוֹד דינאמי (אולי נחוש אהבה ושנאה קוטביים). זה היום בו בני הזוג יכולים להתחרט, לחזור בהם, לזרוק מפתח ברגים לגלגלי מכונית שכבר התניעה וכו'. יהיה מעניין.

   

      

   

  מזל טלה

  הכוכב שלכם מרס מבלה שבוע אחרון במזל שלכם, ונוס מתחילה נסיגה לא רחוק משם, וליקוי חמה שלא יראה מהארץ מתחיל לכם את השבוע ובגדול.

   

  ברמת התמונה הגדולה כוכבי הלכת מתחלקים למחנות וקבוצות כעת. שלושה מהם נמצאים בדגים ובבית עולמכם הפנימי ושלושה נוספים נמצאים בטלה שהוא כמובן המזל שלכם. בפועל נוצר מצב שאתם חצויים בין משימות אותם אתם צריכים לעשות בפרטיות מקום העבודה או בין קירות ביתכם מצד אחד, מצד שני קיים בכם צורך לחקור, לדחוף ולהתחדש - צורך שמתנגש בשגרה הקבועה שאתם מצויים בה.

   

  פתרון אפשרי: נסו לתמרן בין השניים ואל תתפתו לנקוט בגישה של 'לסיים קודם את הראש על מנת להגיע לשני'.

   

   תחילת שבוע - ליקוי חמה בבית הדמיון, המחשבות והתכנים הפנימיים מייצר הרבה תזוזות מנטליות אותם אפשר לתרגם לאומנות, בדיחות, ספורט או השראה נפשית וגופנית מסוג אחר.

   

  באותו זמן, מרקורי נכנס למזל דגים במעבר שהופך אתכם לקצת פחות שכלתניים וקצת יותר אינטואיטיביים (כנראה שזו הגישה שכדאי לאמץ).

   

  אמצע שבוע - מרס בדיוק יוצא מהיבט כפול ליופיטר ואוראנוס כאשר מדובר על אנרגיה של חדשנות ושבירת דפוסים ישנים. זה כמובן דורש תכנון ומחשבה אך זה קטן עליכם אם באמת קיים דפוס אותו אתם רוצים לשבור.

   

  סוף שבוע - מעבר ונוס לנסיגה במזל היורד יכול לתת את השפעותיו על נושאים של אהבה וזוגיות בחייכם, יותר מכל אתם מתמלאים בלבטים בנוגע לקשרים העיקריים שלכם. לעשות משהו פשוט כמו רשימת בעד ונגד זה משהו שיכול להטיב עמכם במצב הנוכחי ואם גם זה לא עוזר נראה שתצטרכו לדבר עם חברים ובעלי ברית כדי להבין אם יש בטיעונים האלו מים או שאתם סתם מגזימים.

   

  מזל שור

  מחכה לכם שבוע מעניין עם כמה רגעים טובים וכמה התפתחויות בלתי צפויות - כמות גדולה של כוכבי לכת התמקמה בבית עולמכם הפנימי בשבועות האחרונים, מה שאמור להשפיע בקווים רדומים של שעמום ומחסור בהתרחשויות. אתם בד"כ בסדר עם דברים כאלו, ועדיין כנראה תשמחו לגלות שהחל מסוף השבוע הבא מרס (המסמל אקשן) יכנס למזל שלכם ויכניס קצת צבע לתמונה.

    

  השבוע מתחיל עם ליקוי חמה בבית התומכים, השאיפות והחברים שלכם (כל הדברים הטובים). כיוון שליקוי זה מסמל מקומות בהם קיים ריבוי לא טבעי והשפעה מיותרת נראה שהיקום מנסה להעביר את המסר שיהיה לכם יותר מעניין להסתדר בכוחות עצמכם (לזמן מה) או לנהל עניינים באופן עצמאי ובלתי תלוי במעורבות אחרים.

   

  * וכן, יש לזה השלכות גם במישור הכלכלי

   

  אמצע שבוע - אנשים מסביבכם מוטרדים ממה שנראה כמו זוטות ואתם ממשיכים ברגוע בשלכם. אם כבר, אז אולי ההתייחסות שלכם היא יותר מדי רגועה בשלב זה אבל צריך שמשהו דרמטי יקרה על מנת שיהיה לזה סיכוי להשתנות.

   

  השבוע מסתיים עם מעבר הפלנטה האישית, ונוס, לנסיגה ומדובר על משהו שקורה בבית הרוחניות וההתפתחות האישית במפות שלכם. אם מצאתם בחודש האחרון פעילות, קבוצה, חבר או גורם אחר שמקפיץ את פעימות הלב ובולט בהיחסרו אתם יותר ממוזמנים לעשות את ההתאמות על מנת להכניס את אותו גורם לחייכם באופן קבוע.

   

   

  מזל תאומים

  שבעה מתוך עשרת גרמי השמיים נמצאים במחוזות העליונים של המפה שלכם השבוע, אנרגיה זו מראה שאתם מגדילים ראש, שואפים למצוינות, ומתחברים עם אנשים שעוזרים לכם להתקדם ולצמוח.

    

  שליט המזל שלכם, מרקורי, נכנס בתחילת השבוע לדגים ולרום המפה שלכם. זה יכול להראות שסדר היום שלכם נמצא שניה לפני הפיכתו ללא מסודר וכאוטי. אי אפשר לומר שאתם עוקבים באדיקות אחר מה שקורה אבל אפשר לומר שאתם לא אומרים 'לא' ליקום, ושאתם מתקדמים בצעדים קוואנטים.

   

  מבחינת תזמון קיימת הרגשה שאתם מותקפים, מוצפים או מכבידים עליכם בתחילת השבוע. ליקוי חמה בבית הקריירה מביא לקדמת הבמה כמות רבה של תהליכים בו זמנית. חלקו את המשימות לפרוסות, את הסכום לתשלומים, תדחו מה שניתן והשאירו את הראש מעל המים.

    

  מרקורי שנמצא בשלב המהיר של תנועתו עומד לעקוף את השמש (החל משבוע הבא) ולעבור לתפקד בתור כוכב ערב (כזה ששוקע אחר השמש). מעבר אסטרולוגי זה אחראי על שינוי תודעה המתרחש אצלכם, במקום להספיק להיות ראשונים בכל דבר אתם נאותים ללכת בעקבות אחרים, להקשיב, ולתת לחלק מן הדברים לעבור או לשקוע.

   

  מבחינת תזמון אנרגיה זו מתחילה להיות רלוונטית בסוף השבוע כשמרקורי יוצר צמידות לנפטון האחראי על דברים שאינם בשליטתנו. אל תנסו להצדיק, להגן, לתקן או להשיב את מה שנאמר או נעשה - יהיה זה יותר יעיל אם תשלימו אם הדברים ותתרכזו באפשרי מעכשיו והלאה.

   

  כיוון שוונוס עוברת לנסיגה ביום שבת לא נופתע לשמוע שזה בעיקר רלוונטי לנושאי אהבה ויחסים.

    

  אמצע שבוע - היקום מחלק לכם יד מעורבת עם קלפים טובים וקלפים טובים פחות, מתפקידכם למקסם את שניתן לעשות עם היד שקיבלתם.

   

   

   

  מזל סרטן

  האירוע הגדול של השבוע הוא ליקוי חמה המתרחש ביום ראשון, היבטים אנרגטיים ביום שני ושישי מוסיפים למארג, ומעברים שנותנים פרספקטיבה בחמישי ושבת מארגים לנו סיום בסגנון 'סוף טוב הכל טוב'.

   

  קריירה - אל תשלו את עצמכם בנוגע לכך שיהיה לכם זמן במרכז השבוע, ימים שלישי-רביעי, מה שקורה במשרד נמצא אצלכם בעדיפות ראשונה ויתכן שאתם יוצאים משם מאוחר מן הרגיל.

   

  חיי החברה שלכם והפרטנרים הרגילים לפשעים עומדים להיעדר בנוכחותם בזמן הקרוב. הרבה קורה בחייהם של קרובי משפחה ואצל אנשים שאיתם אתם מיודדים, מה שמשאיר אתכם עם אפשרויות ב' וג' ביציאות ובילויים.

   

  טרנד זה מתחיל לבוא לידי ביטוי בסוף השבוע הקרוב, אך משם זה ימשיך לעוד כמה שבועות.

   

  בריאות - חשוב לא לקפוא על שמריכם השבוע בפעילויות נוחות, קלות ובטוחות. צריך מזה קצת אבל דווקא עכשיו חשוב לספוג שמש, לצאת החוצה ולהוסיף מיסוד האש לחייכם.

   

  מבחינת תזמון: תחילת שבוע בעיקר כדאי לתת תעדוף לפעילויות שיש בהם פלפל.

   

  המעברים החשובים של השבוע הם ליקוי החמה שיראה ביום ראשון, ליקוי שקורא פחות להיעזר בספרים, מוסכמות ודברי חכמים ויותר להקשיב ללב ולגוף של עצמכם.

   

  יום שני - דברים לא מתקדמים כמתוכנן, ולכם יש זכות מלאה לעגל פינות או ללכת בדרכים לא סלולות אם זה אכן המצב.

   

  יום שישי - חייכם הפרטיים נפגשים עם נושאים חברתיים חמים ומדוברים, זה הזמן להפסיק לשבת על הגדר ולהשמיע את קולכם מתוך ההמון.

   

   

  מזל אריה

  מדובר על שבוע בו אתם מגשרים על פערים בחייכם. האידיאליזם בהחלט מאפיין עיקרי של בני המזל שלכם אך לעיתים אידיאליזם, ראוי להערכה לכשעצמו זה, יוצר יותר בעיות משהו נותן בתמורה.

   

  גרם השמיים שלכם, השמש, מתמקמת בבית האתגרים והשינויים בחייכם. לא משנה איפה אתם נמצאים כרגע, נראה שזה דורש מכם הרבה התאמות, התפשרויות וויתורים. יתר על כן, הירח מכסה את השמש בליקוי חמה שאומנם לא יראה מישראל אך ישפיע ברמה האנרגטית. זה קורה ביום ראשון וזה יכול להרגיש כאילו משאירים אתכם לבד במערכה או לשים אתכם במצב בו אתם אובדים עצות. אל תיבהלו וזכרו שבעידן הטכנולוגי של ימינו ישנם דרכים רבות מספור לשאול, לברר ולבקש עזרה אם צריך. אל תפחדו להושיט יד, וזכרו שכולנו חיות חברתיות.

   

  יום שני - הוא יום לא פחות לחוץ מראשון, בעיקר כי מרס של כיבוי השריפות דומיננטי במעברים. איך שמסתדרים עניינים זה מבטיח להיות מלחיץ ודביק אבל לא בלתי אפשרי.

   

  בניגוד לתחילת השבוע שהיה כולו אקשן, אמצע השבוע מתנהל על מישורים תיאורטיים ברמות של דיבורים, ריכולים, מחשבות, ותכנונים לא הכי ברורים לעתיד.

   

  אתם בונים מגדלים באוויר והעבודה האמתית נמצאת במלאכת הסינון, מה מזה אפשר לקחת הלאה? מה יעמוד במבחן המציאות?

   

  יום חמישי - צמידות שמש-נפטון משאירה לכם תפקידים של מאחורי הקלעים, אפשרו לאחרים את רגעי התהילה ואורות הזרקורים כי הרגע שלכם עוד עתיד יגיע.

   

  יום שישי - אתם פועלים במישור הכלכלי אבל בשלב הזה רק מדובר על עבודת ההכנה, תדאגו לעשות את שעורי הבית בנוגע לפיננסים שלכם כדי לעמוד על קרקע סולידית בשלב מאוחר יותר.

   

  יום שבת - ונוס עוברת לנסיגה בבית החופשות, הטיולים והחוויות המיוחדות שלכם. מדובר על מעבר בן חודש וחצי והכדור בידיים שלכם להזיז את כלי המשחק ולארגן את הזמן כרצונכם.

   

  מזל בתולה

  האירועים האסטרולוגים הבולטים השבוע הם ליקוי חמה ביום ראשון, מערך היבטים דיסהרמוני ברביעי, וונוס שמתחילה נסיגה ביום שבת. אבל איפה אתם נכנסים לתמונה?

   

  הכוכב האישי, מרקורי, נמצא במצב מעניין השבוע. מצד אחד, הוא רק נכנס לדגים, שהוא המזל יורד שלכם, המתקשר למקום שבו אתם פוגשים אנשים אחרים. מצד שני, הוא נע לעבר צמידות עם נפטון המתקשר לעקרון הרוחני.

   

  אם כן, קיימת בכם מוטיבציה כפולה כעת, לחפש דרכים להתפתחות אישית-רוחנית ולעשות זאת מבלי לוותר על חיי חברה. עושה רושם שתצטרכו לערבב, לשלב או לקפוץ מדבר לדבר בשבועיים הקרובים, בהם אנרגיה זו באה לידי ביטוי.

    

  תחילת שבוע - ליקוי חמה בבית החברים, הפרטנרים והאנשים החשובים בחייכם באופן כללי קורא לנקות את העשבים השוטים. נשאלת השאלה 'האם אתם זקוקים לכל כך הרבה אנשים בחייכם?' ו'מה היא ההשפעה של אותם אנשים על מצב הרוח שלכם ועל שמחת החיים?'.

   

  אמצע שבוע - אווירה של משבר במקום העבודה מוכיחה שיש רק דרך אחת להתמודד והיא להישאר קרי רוח ומרוכזים בעיקר. צד אל צד, עולות אצלכם מחשבות של מה לעשות במקרה והספינה תשקע.

   

  סוף שבוע - את שנת 2017 התחלתם במטרה ברורה להתחיל לחסוך ולחזק את הסטטוס של חשבון הבנק. הקושי הוא שלאחרונה הוצאות בלתי צפויות ונדיבות (יותר או פחות אופיינית) מכרסמים ביעד חשוב זה. ימים שישי-שבת הם זמן טוב להעריך מחדש אסטרטגיה פיננסית כאשר תוך כדי אסור לשכוח שאתם בני אדם וחלק מהכסף חשוב שילך על ענייני נוחות, פנאי והנאות אישיות.

   

  מזל מאזניים

  מבין תנועת כוכבי הלכת הפלנטה שלכם, ונוס היא מועמדת מובילה למעבר השבוע. אבל במקרה הזה מדובר על מעבר איטי במיוחד כי ונוס עוצרת מלכת לפני שהיא מתחילה נסיגה ביום שבת.

   

  בפועל ונוס מבלה את כל השבוע באותו המיקום, וכנראה גם אתם מתעכבים, לא מפסיקים לחשוב או נהיים אובססיביים כלפי דבר מסוים.

   

  מידע חשוב נוסף הוא שוונוס נמצאת כעת בטלה שהוא המזל היורד שלכם. מיקום זה רומז שאתם מהרהרים עמוקות בנוגע למערכות יחסים (שזה נושא מאוד חשוב בחייכם) ושוקלים צעדים דרסטיים שכמותם לא שקלתם בעבר.

   

  עצירת הפלנטה מלכת יכולה להתפרש גם כסירוב לשתף פעולה עם גורמים אחרים או להמשיך עם עסקה שאינה לרוחכם, אולי אפילו להתעקש להמשיך לעשות דברים כפי שהם נעשו בעבר.

   

  תחילת שבוע - ליקוי חמה במזל דגים ובבית הסדר והניקיון יכול להראות שאתם ניצבים בפני פרויקט גדול אשר במסגרתו תהפכו את הבית או את המשרד. מחפשים אתם אחר מסמך אבוד, חפץ יקר ללב, או מנסים אתם להביא את הבלגן התמידי שלכם לסדר בר קיימא, גם אם זמני.

   

  * בתחום הבריאות הליקוי מצביע על הרגלים, נטיות והתנהגויות שכדאי לשקול להפחיתם ולמתנם.

   

  אמצע שבוע - יום שלישי - לבני הזוג שלכם יש מה לומר ויכול להיות שזה לא ימצא חן בעיניכם, עדיין צריך שתהיו הוגנים ותשמעו את אלו עד הסוף.

   

  יום רביעי - יוצא לכם להתעסק עם מה שבעייתי ושבור במקום העבודה שלכם וזה זמן טוב לסיעור מוחות שיכול להוביל לפתרונות אפשריים.

   

  סוף שבוע - יום שישי - יוצא לכם לדבר, לחשוב או לעסוק במסע שיצא לכם לעבור בחודשים האחרונים. כשאתם מגיעים לנקודה בה אתם חושבים 'מה הלאה', גישה לא קונבנציונלית יכולה לרמוז בנוגע לפתרונות אפשריים או יציאות בסיבוב.

  מזל עקרב

  מדובר על שבוע פעיל במיוחד ברמה האסטרולוגית והימים בהם אלת המזל נמצאת לצדכם הם שני, חמישי ושישי.

    

  ליקוי חמה בבית הבילויים, היצירתיות, והכיף שולח מסר של איזון לחייכם. האם אתם מחפשים מפלט מקשיי החיים לאחרונה, האם יותר קל שלא להתמודד מאשר להגיע לעבודה?

   

  אין ספק שביום ראשון הקרוב לא הכי קל לקום בבוקר ולא הכי כיף להמשיך לעשות דברים שאתם עושים שוב ושוב.

   

  הכוכב האישי, מרס, יוצר ביום שני היבטים לכוכבים צדק ואוראנוס בשילוב השפעות המרמז על התקדמות מהירה ובלתי צפויה בתחום אפור או בפעילות בה חשבתם שהסיכויים מוכוונים נגדכם.

   

  יום שלישי - מרקורי עבר לא מזמן למזל דגים וזה מראה שאתם מחפשים איך להעסיק את השכל ולשמור את רף העניין גבוהה. חפשו לבצע שינויים קטנים בשגרת יומכם על מנת שהימים יעברו יותר מהר.

   

  מערך היבטים דיסהרמוני שמגיע לידי שלמות ביום רביעי אחראי לאי סדר ובלגן שיכולים לחכות לכם במקום העבודה. אולי מדובר על פרויקט של מישה אחר שמגיע אל השולחן שלכם או אולי מבקשים מכם להחליף עובד אחר בתפקיד שמעולם לא ביצעתם.

   

  יום חמישי - שעות הערב זה זמן מצוין להשקיע בבני הזוג שלכם או לחפש דייט אם אתם רווקים.

   

  יום שישי - אל תמעיטו בערך הדברים שמבקשים מכם ואל תפזרו הבטחות לשווא. טעויות שתעשו היום יכולות לחזור כמו בומרנג אז להקפיד שבעתיים על נימוס ויחס קורקטי.

   

  ונוס עוברת לנסיגה ביום שבת במעבר שבא להזכיר שלפעמים אתם מקבלים שירות ולפעמים אתם נותנים שירות. הכוונה היא לא במובן העסקי של המילה אלא במובן הבין אישי, השבועות הקרובים זה הזמן להנמיך אגו ולעזור למי שצריך - מתי שצריך.

   

   

  מזל קשת

  חלק מבני המזל שלכם מחכים למשהו גדול שיקרה, אם זה אכן המצב יום שני זה אולי היום, אבל ככל הנראה יום שישי זה באמת היום.

   

  ברמת התמונה הגדולה עבודה היא מרכיב חשוב בחייכם כרגע, בשבועות האחרונים קריירה לוקחת יותר ויותר זמן, אך עדיין לא הגעתם לנקודה שבה אתם רוצים לומר 'מספיק'.

  חיי החברה שלכם, שהיו שוקקים ומלאים עד לאחרונה מתחילים להראות סימנים של רגיעה, זה רק טבעי שתרצו לעצור בשלב מסוים וימים אלו הם לא פחות טובים מימים אחרים.

   

  הכוכב האישי, יופיטר, נמצא במהלך השבוע מול כוכב אוראנוס המתקשר לקדמה, טכנולוגיה והפרדות מלאכותיות. יתכן שבתקופה זו אנשים בחייכם מתחלקים למחנות או קבוצות המנסים להשפיע עליכם בצורה כזאת או אחרת (כנראה בקווים של להשתדרג או לאמץ טכנולוגיות ודרכים שונות לעשות את הדברים).

    

  תחילת שבוע - ליקוי חמה בבית המשפחה ומקום המגורים מצביע על מחסור כלשהו בהקשרים אלו. אולי אתם מבלים מעט מדי זמן בבית, או אולי אתם צריכים לבלות שם פחות זמן, אולי הבית מלא בחפצים לא נחוצים או אולי אתם מתעסקים אתו יותר מדי. באמצעות מה שקורה בימים ראשון-שני תוכלו להתוודע לחוסר איזון זה.

   

  אמצע שבוע - קשתים בעלי ילדים חשוב שישימו את הקטנים בעדיפות ראשונה בזמן זה. קשתים ללא ילדים צריכים להעמיד את הילד הפנימי שלהם בעדיפות ראשונה.

   

  סוף שבוע - ונוס עוברת לנסיגה באזורים של כיף ובילויים במפה שלכם וזה יכול להראות על כך שאינכם מבלים את הזמן החופשי במקומות שהייתם רוצים לבלות אותו או עם האנשים שהייתם רוצים לבלות איתם. ימים שישי-שבת השבוע זה הזמן לתקן את העוול.

   

  מזל גדי

  השבוע הקרוב משאיר את הלב שלכם קרוב לבית, ואת המחשבות לא רחוק משם.

   

  יום ראשון - ליקוי חמה בדגים ובבית הסידורים, הנסיעות והתקשורת מקביל לזמן בו מישהו מבקש שתבלו יותר במקום אחד על פני מקומות אחרים. המגמה הכללית היא פחות להתרוצץ ויותר לרכז את הפעילויות במקום אחד.

   

  בהקשר קצת שונה, תפסיקו לאסוף מידע על הנושא אליו אתם אובססיביים בשבועות האחרונים. יש בידכם מספיק מידע, עכשיו הגיע הזמן לפעול.

   

  יום שני - יום מצוין להשלים בו סידורים, לעשות טלפונים, קניות, לטפל במיילים ולעסוק בכל מה שמסביב.

   

  יום שלישי - יום טוב לחפש בו מידע, להשוות מחירים, לבדוק טיסות, לשבץ אירועים בלו"ז - לארגן את העתיד הרחוק בהתקשר לספרה הפרטית בעצם.

   

  יום רביעי - אתם מטפלים בעניינים במקום העבודה. אסור לשכוח שהעדיפות הראשונה שלכם היא לספק את כל הדרישות מבית, ורק בעדיפות שניה אפשר לשים את ענייני הגשמה עצמית.

   

  יום חמישי - זה נראה כאילו אתם נכנסים ליום ארוך וקשה אך יום זה מתגלה כמהנה וקליל.

   

  יום שישי - יש לכם מחשבות שניות בנוגע לבחירה לתעדף כסף על פני רוח. זה רק טבעי שיש התלבטויות אך אנו מניחים שאם השקעתם מחשבה בבחירה הזאת לא תרצו לוותר כל כך מהר.

   

  יום שבת - ונוס עוברת לנסיגה בנאדיר המפה שלכם (בחלק הכי נמוך) ואצלכם נופל האסימון בנוגע לאדם קרוב וחשוב. אתם מבינים שתרצו להיות יותר קרובים לאדם זה ושאתם מוכנים לשנות דברים על מנת לאפשר לזה לקרות. אם זה אכן המצב אתם לא צריכים אותנו כדי להבין את חשיבות הדבר.

   

  מזל דלי

  מרקורי הוא הכוכב האחרון שעוזב את המזל שלכם בתקופה זו ואור הזרקורים עובר מכם למחוזותיהם של אחרים. אולי זה לטובה, אתם זקוקים לפרטיות ושקט לא יזיק גם כן.

   

  כוכבים ממשיכים ליצור היבטים הרמוניים לכוכב שלכם, שבתאי, וחייכם ממשיכים לנוע על מי מנוחות.

   

  נושא אחד שכן מצליח לפגוע באיכות השינה הוא התחום הפיננסי בו אתם מרגישים תלויים באוויר (תלויים באנשים אחרים אם לדייק). חלק מהקושי נובע מצורך להגדיר מטרות, יעדים וגבולות. צריכים אתם להציב לעצמכם יעד ברור או לפחות רף תחתון מבחינה של שכר.

   

  מבחינת תזמון ניתן לראות את ביטויה של האנרגיה בליקוי חמה המתרחש ביום ראשון. נוסף לצורך לקבוע גבולות, הליקוי מעיד שיכול להיות מועיל אם תכוונו למספר מצומצם של סוגי משרה. אנו בטוחים שהתברכתם בכישורים רבים ומגוונים אך בשוק העבודה מדברים בקווים של התמחות.

    

  יום שני - אתם נוקטים עמדה נחרצת ולא זזים ממנה, לא ימינה ולא שמאלה.

   

  אמצע שבוע - הג'וב שאתם עוסקים בו כרגע דורש מכם להיות בתקשורת צמודה עם ממונים או אנשי מקצוע. אל תוותרו לעצמכם אלא תרימו את הטלפון הזה שוב ושוב ע"מ למנוע טעויות.

   

  יום חמישי - אתם מסופקים עם להעביר ערב שקט בבית, תרגישו חופשיים לארגן לעצמכם חברה.

   

  יום שישי - מגיע עם ניחוח של משהו רחוק, זיכרון, מכתב אולי, חפץ שמחזיר אתכם לעבר. אתם מתפתים לנהוג בצורה אימפולסיבית אבל עוצרים את עצמכם רגע לפני. אם לא לעשות את הדברים באימפולסיביות אז אולי כדאי.

   

  יום שבת - מעבר ונוס לנסיגה בבית הנסיעות יכול להראות שאת הסופ"שים הקרובים אתם בוחרים לבלות במקום קבוע כלשהו שהוא לא ביתכם. תדאגו לטפל באוטו ושמרו את הכתובת בג'י-פי-אס.

   

  מזל דגים

  השבוע הזה הוא בָּמַה לימי הולדת של ילידי השליש השני, כסף של אנשים אחרים מופקד בידכם אך זה בא עם תנאים, ולסיום ליקוי חמה במזל שלכם מגיע עם סאב-טקסט המתקשר לגוף שלכם ולמראה.

   

  יום ראשון - ליקוי חמה במעלות הראשונות של מזל דגים מגיע עם מסר פשוט - פחות להתעסק עם מראה, עם משקל, עם תדמית, וגם עם חולי. לא מדובר על 'לא' קטגורי, אבל כנראה שזה יכול לעשות לכם טוב אם תניחו את הנושאים האלה בצד לזמן מה.

   

  מרס יוצר מוּלוּת לכוכב האישי יופיטר ביום שני. מעבר זה מאיים לשלוח אתכם לספין בעקבות דברים מעצבנים - כאלה שמעלים לכם את הסעיף. המשימה שלכם ביום זה היא משימה פשוטה: שמרו על ראש שקול ואל תיפלו למלכודות הרגילות.

   

  שלישי-רביעי - הם ימי הכסף ואת כל אחד מכם זה יכול לתפוס במקום אחר. הסיפור עד עכשיו הוא 'כסף של אחרים שנמצא בידיים שלכם' אם כי אין לנו אפשרות לדעת האם מדובר בהלוואה, ירושה, או התעסקות מקצועית. כך או כך, צריך לעשות משהו עם אותו סכום כסף החודש - בטח לא להתעלם מהנושא.

   

  השמש יוצרת צמידות לאחד הכוכבים המתקשרים אליכם, נפטון. זה קורה ביום חמישי שזה גם זמן להרשים את הגורמים הנכונים ובדרכים לא רשמיות להפגין יכולות.

   

  * זה בטח פחות מלחיץ מסיטואציה של ראיון עבודה או כזאת של אודישן

   

  יום שבת - מרקורי משלים צמידות לנפטון במעבר שתחת השפעתו טוב להעביר זמן בחדר העבודה, בבית הקפה, או סתם על הספה עם ספר טוב ומשקה חם.

   

    

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   


  פרסום ראשון: 29.03.14, 20:13
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 26.2-4.3"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  הורוסקופ שבועי
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים