שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שבועי: 29-23.7
  האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ השבועי שלכם

  השמש ומרס עברו בסופ"ש האחרון למזל אריה, מה שאומר שאת השבוע אנחנו מתחילים עם רוב של כוכבים במזלות האש. אותם שמש ומרס נמצאים במיקומים כמעט זהים לאורך השבוע הקרוב, מה שמדגיש אגרסיביות ואגרסיות במצבים שונים, כמו גם פיקוח על אותם מצבים.

   

  בכל הנוגע לספרה הלא אנושית, ריבוי כוכבים במזלות האש יכול להעיד על גלי חום ויתכן שגם על שריפות. צמידות השמש למרס מתקרבת לידי שלמות ביום רביעי וזה הזמן שבו חומרי הבערה הכי קרובים להתלקח.

   

  מעבר חשוב אחר המתרחש השבוע הוא מולד הירח ביום ראשון, מולד ירח במעלה 0 באריה עם צמידות למרס (מעלה 1) - תחת השפעת המולד – זה אומר שהרגשת העמימות או חוסר הוודאות שהייתה לאורך כל החודש שעבר תתפוגג ובמקום נקבל הבנה ותשובות שנמצאות בידינו.

   

  ונוס ממקמת עצמה מול שבתאי הקר והמרוחק ביום שני לקראת ערב. היבט זה יכול להרגיש כאילו מישהו שפך דלי של מים קרים על מערכת היחסים שלכם. דברי חנופה ולהטוטים ורבאליים לא יעזרו כעת - הגיע הזמן לדסקס נושאים מהותיים שעומדים על הפרק.

   

  מרקורי נכנס למזל ביתי, בתולה, החל מליל שלישי - מעבר לו אנו מקנים חשיבות יתרה. מרקורי מתחיל נסיגה במזל זה

  בעוד שבועיים וחצי ועד אז העלילה מתפתחת עד לקרשנדו מפתיע באמצע חודש אוגוסט. הנסיגה הקרובה אולי תכלול דרכי קיצור שיתגלו כארוכות וחוויות שירגישו נכונות, מדויקות אך בלתי אותנטיות.

   

  הימצאות הירח במזל מאזניים החל מיום חמישי וכל הדרך עד שבת מביאה לקדמת הבמה את הצרכים החברתיים שלנו, כמו גם את הרצון לחיות חיים מאוזנים.

   

  יום חמישי - זה הזמן לנתק את עצמנו בהדרגה ממסכים שמלווים אותנו במהלך שבוע העבודה.

   

  יום שישי - דברים לא נעימים צריכים להיאמר, אין מה לעשות.

   

  יום שבת - ונוס משלימה היבט הרמוני לאוראנוס, מה שמקנה עניין לדברים שאתם עושים יחד עם תחושה מסוימת של חוסר סיפוק רגשי. מה שבטוח משעמם לא יהיה כאן, כל השואו הגדול יפרוץ לקדמת הבמה, הרעש הפוליטי יקבל חזית מחודשת ונקווה שמלחמה לא תהיה שם.

      
   

  מזל טלה

  הכוכב שלכם, מרס, מבלה את השבוע תחת קרני השמש, ומשלים את הצמידות אליה ביום חמישי. למעבר זה יכולות להיות מספר פרשנויות. יתכן שאתם נדרשים לעשייה מאומצת עם מעט הפסקות, יתכן שאתם נמצאים בסיטואציות של רמת נראות גבוהה (אין פרטיות), יתכן שהפכתם לאובססיביים בנוגע לדבר זה או אחר (זה מכלה את זמנכם ומחשבותיכם).

   

  בחדשות אחרות, השבוע הזה מתחיל תחת הקרניים הרכות של הירח החדש ביום ראשון. בניגוד להיבטים מתוחים של ירח מלא, היבטים של מולד ירח נמצאים שם כדי להאיר את הדרך על נתיבים ודרכים בהם אנו שוקלים לפסוע. אחד הנושאים החמים למולד הירח הקרוב הוא עניין של אימפקט, יצירה, ילודה והמשכיות. מה נשאיר אחרינו כשכבר לא נהייה פה? (או מי)

   

  יום שני - אתם מחפשים להרגיש שאתם יושבים על משהו ממשי בקשרים זוגיים ומוצאים את עצמכם בסיטואציות של להציב גבולות עם ילדים.

   

  יום רביעי - מרקורי עומד להיכנס למזל בתולה, וזה גם הזמן להתחיל להתכונן לדבר הגדול הבא שמחכה מעבר לפינה (כל אחד על פי סדר עדיפויות שונה וייחודי).

   

  יום חמישי - העשייה נמצאת בשיאה ומהלך הפעולה המתבקש הוא מהלך של איזון. אל תשכחו לקחת הפסקות, אל תעבדו על אוטומט, אל תתעצבנו, השליכו פרפקציוניזם לצד, ותנו לעשייה להגיע ממקום של שקט.

   

  יום שישי - זה עוד קצת ממה שהיה לכם אתמול.

   

  יום שבת - הגעתם ליעד. מגיעה לכם מנוחה, לא? אגב, אנו לא פוסלים אפשרות שהפרס יסתכם בחוסר עשייה מוחלט.

   

  מזל שור

  הפלנטה שלכם, ונוס, מדלגת השבוע בין תחנות וגם אתם עוברים מפאזה לפאזה.

   

  יום שני - ונוס משלימה מוּלוּת מאתגרת לשבתאי המייצג אחריות. מדובר על יום אינטנסיבי במקום העבודה ויתכנו תקלות הקשורות בפיננסים.

   

  יום שבת - ונוס מתקרבת להשלים היבט הרמוני עם אוראנוס המייצג חדשנות ואינדיבידואליות. סוף השבוע זה הזמן לשחרר את הרגל מהבלם, אנחנו לא בעד מתירנות מוחלטת אבל להרשות לעצמכם ולבני משפחה קצת יותר מדי פעם זה מומלץ וחשוב.

   

  בשאר חדשות, אנחנו נמצאים בשבוע של ירח חדש ו"זמן ההשקה הרשמי" הוא יום ראשון. תחת שמי הירח החדש, המופיע במזל אריה בפעם זו, היינו ממליצים לציין בצורה חגיגית ציוני דרך והישגים. תדאגו ששעות הערב יהיו פנויות ואל תהססו להזמין אנשים.

   

  * יתכן ומדובר על משהו כמו חנוכת בית

   

  יום רביעי - מגיע ארוז יחד עם מעבר השבוע בצורת מרקורי שנכנס למזל בתולה ולבית הביטוי העצמי, היצירתיות, ושמחת החיים אצלכם במפה. כיוון שצפויה למרקורי נסיגה בעוד קצת יותר משבועיים אנו צופים פרויקטים יצירתיים, תחביבים המשתלטים על החיים, אולי רומן בחזית הרומנטית, והרבה יציאות ובילויים.

   

  יום חמישי - צמידות שמש-מרס בבית המשפחה במפות שלכם יכול להראות שמישהו במסגרת המעגל הקרוב מנסה להפעיל עליכם השפעה. אולי הם באים בדרישות, אולי בהפצרות לעשות כך או אחרת - מנסים הם בסך הכל לעזור אבל זו לא רק שאלה של 'מה' אלא גם עניין של 'איך'.

   

  מזל תאומים

  הדבר הכי חשוב שקורה השבוע עבור בני המזל שלכם הוא כניסת מרקורי למזל בתולה, במעבר המתרחש ביום רביעי בשעות הבוקר. מדובר על תנועה אסטרולוגית חשובה גם משום שמרקורי משויך לבני המזל שלכם וגם משום שמרקורי עומד לצאת לנסיגה בעוד שבועיים וחצי, בגבולות של מזל בתולה.

   

  בפועל כל הסיפור הזה נופל על נאדיר המפה שלכם (החלק הכי נמוך) המתקשר לרגשות, משפחה, בית, ועושר חומרי. נסיגה עתידית במיקום זה גורמת לכם לפקפק ב"יסודות" ולנסות להבין למה אתם לא מסופקים, למרות שחייכם טובים מן המסד ועד הטפחות.

   

  ברמת התמונה הגדולה - אתם נמצאים בסיומו של מחזור. הסתיו והחורף הקרבים כוללים בתוכם מעברים דרמטיים של הכוכבים הבין-דוריים. מעברים שעתידים להסב את הפוקוס מתחומים של חיפוש אחר אושר, אחר זוגיות מושלמת, ושאיפות להתפתחות אישית אל עדיפויות בעלות אופי יותר פרקטי.

   

  תחילת שבוע - המעבר החשוב הוא מולד ירח קיצי במזל אריה ובבית המהירות והסידורים במפות שלכם. זה מסמל את תחילתם של שבוע-שבועיים המורכבים מריצות, נסיעות, טלפונים וביקורים חוזרים ונשנים באותם מקומות.

   

  אמצע שבוע - יום שלישי שקט בזירה הכוכבית וגם על פני הארץ, עניינים כרגיל.

   

  יום רביעי - מחשבות, תחושות והבנות שאליהם אתם מגיעים חשובות עשרות מונים מאירועים שקורים 'בחוץ'.

   

  סוף שבוע - צמידות שמש-מרס אחראית על הזדמנויות הניתנות בפורומים שונים להשמיע את קולכם, להביע את המסר שלכם, להוציא את האומנות שלכם לעולם - לא משנה כמה פשוטה או טריוויאלית.

   

  זוגיות - התזמון המושלם זה ביום שלישי, כמו גם ביום שישי ושבת (לפחות זה).

   

   
   

  מזל סרטן

  השבוע שלכם מרגיש מלהיב בקצוות ומקרטע באמצע – אפשר לומר שהלחמנייה יותר טעימה מהמילוי.

   

  השמש ומרס עזבו את המזל שלכם בסופ"ש האחרון ומדובר על שינוי מרענן עבור חלקכם.

   

  גורם הלחץ חוזר להיעדר מהדברים שאתם עושים ופרויקטים דחופים בעבודה הופכים למשהו מן העבר. באותה הערה ונוס תיכנס למזל שלכם בשבוע הבא, וזה סימן שאפשר יהיה להתחיל ליהנות מהחיים.

   

  הדבר הכי חשוב שקורה זה מולד ירח בבית הכספים שלכם ביום ראשון. אם אתם לא מחפשים להשתדרג אולי בכל זאת כדאי לשקול לשנות כיוון כי הזדמנויות עשירות מציפות את השוק עכשיו (שוק העבודה, שוק הדירות, זירות מסחר או באמצעות דרכים אחרות לקידום הכנסה).

   

  יום שני - אתם נכנסים ליום זה ענייניים ובטוחים בעצמכם ויוצאים ממנו בהבנה שהגורם האנושי משחק תפקיד חשוב וקריטי גם בסיטואציות מקצועיות.

   

  יום שלישי - מחכה לכם יום שקט באופן יחסי, שזה בדיוק מה שאתם צריכים.

   

  יום רביעי - מרקורי נכנס לבית המהירות, הסידורים, והמעברים במפות שלכם. מעבר זה מתחיל תקופה של חודשיים בה אתם לא מצליחים ליישב סוגיה של מקום מגורים, מקום לימודים או עניין ביורוקרטי-סידורי אחר.

   

  * מרקורי יתחיל נסיגה בעוד שבועיים וחצי - זה למה

   

  יום חמישי - השמש ומרס נפגשים במזל אריה וגם אתם צריכים להספיק את הדברים המרכזיים כדי שתוכלו להתפנות לפעילויות מהנות יותר בשעות הערב.

   

  שישי-שבת - אתם חוזרים לבית ההורים, אלו מבקרים אצלכם או מחכים לכם אירועים משפחתיים מסוג אחר. תקשורת פתוחה וגלויה זה המפתח לכך שכל האינטראקציות יעברו בצורה חלקה.

   

  מזל אריה

  אתם מתחילים את השבוע עם ריכוז לא רגיל של כוכבים וגרמי שמיים במזל שלכם.

   

  רגע חשוב אחר בשבוע שלכם מגיע ביום חמישי כאשר השמש משלימה צמידות למרס בשליש הראשון של המזל שלכם.

   

  יום ראשון - מולד ירח במזל שלכם מהווה סימן לכך שדברים טובים יכולים לקרות ביום זה, או בתחילת השבוע באופן כללי. לא חייבים להספיק יותר מדי ביום הזה, אבל כן כדאי לזרוק לשם דמיון יוצר - איך הייתם רוצים שחודש אוגוסט יראה?

   

  יום שני - סוגיות של ניהול זמן לא נותנות מנוח. בעיקר השאלה הנושנה של כמה אתם נותנים בעבודה לעומת כמה אתם נותנים בחיים אישיים.

   

  בהערה אחרת, זה הזמן להתעמת עם בני זוג בנוגע לסדר העדיפויות שלהם.

   

  מרקורי עוזב את המזל שלכם לטובת אזור הכספים במזל בתולה ביום רביעי, זה מסמל מגמה ברורה בחייכם מהבחינה הפיננסית. אחרי תקופה קצרה של הוצאות מוגברות אתם נחושים בדעתכם להשיב את ההשקעה. יש לכם יותר מחודשיים בשביל מטרה זו, אז עיבדו באופן עקבי ובלי למהר.

   

  יום חמישי - השמש ומרס נפגשים במעלות הראשונות של המזל שלכם ומדובר על זמן מצוין להשלים פערים בנושאים חשובים שהזנחתם, אולי להזכיר למישהו 'מי הבוס בבית הזה'.

   

  יום שבת - השמש המייצגת אתכם יוצרת היבט לשבתאי המייצג אחריות ועבודה, היבט זה יכול להעיק על הסופ"ש שלכם. זכרו, פחות ציפיות - פחות אכזבות.

   

  מזל בתולה

  השבוע שלכם מתחלק לשני חלקים: במחצית הראשונה של השבוע - הכוכב האישי מרקורי נפרד מצמידות עם נקודת הצפון של הירח, כמו גם שיוצא הוא ממערך היבטים הרמוני

  .

  במחצית השנייה של השבוע - מרקורי משנה פאזה עם כניסתו למזל שלכם ביום רביעי, כניסה שיש לה חשיבות יתרה בעקבות נסיגה שתתחיל במזל שלכם בקרוב.

   

  ראשון-שני - אתם מצטרפים למשהו גדול מעצמכם בתחילת השבוע הקרוב. קואליציות של נוחות, ובריתות מזדמנות הם ממאפייני זמן זה. זכרו שאין הכרח להאמין בלב שלם במטרה שאליה אתם מצטרפים וגם שאין צורך לפסול אם זה לא מסתדר באופן מושלם עם תפיסת עולמכם. לפעמים שיתופי פעולה זה רק עניין של נוחות.

   

  יום שלישי - הוא יום מגשר בין הדברים שאתם עושים השבוע. כניסת הירח למזל שלכם בצהרי היום היא נקודת השבירה.

   

  יום רביעי - הכוכב האישי מרקורי נכנס למזל שלכם, בו הוא ישהה זמן כולל של חודשיים. נסיגות מרקורי בדרך כלל מזוהות עם פרשנויות שליליות אך הנסיגה הקרובה מתרחשת ב"אזור הביתי" ומכאן שהחודשיים הקרובים יכולים להיות חיוביים בצורה מפתיעה.

   

  השפעה שלילית אפשרית - פזרנות וחוסר מיקוד מתמשך.

   

  השפעה חיובית אפשרית - עניין רב בנושא צר אך חשוב, תחושה ש'מצאתם את עצמכם'.

   

  יום חמישי - צמידות שמש-מרס בבית עולמכם הפנימי ובמזל אריה מראה שאתם מתעסקים בנושאים גדולים, קשים לכימות, בלתי אפשריים כמעט. החל מהרוחני וכלה במסובך ובאינטלקטואלי.

   

  שישי-שבת - אתם מעבירים סוף שבוע סולידי - סוף שבוע קלאסי ומלא בדברים שאתם אוהבים ורגילים לעשות.

   
   

  מזל מאזניים

  מעבר השבוע עבור בני המזל שלכם הוא מוּלוּת ונוס-שבתאי המגיעה לידי שלמות ביום שני. תחת קרני המולות אתם עלולים להרגיש שאתם מתמודדים עם סיטואציה לא הגיונית, לא רציונאלית, וכזו שיד המקרה חזקה בה מעקרון הצדק. יש ימים כאלו.

   

  אחד המאפיינים המיוחדים של השבוע הזה הוא צמידות בין השמש למרס, צמידות שמלווה את המתרחש בכדור הארץ מתחילת השבוע ועד סופו. הצמידות מגיעה לידי שלמות ביום חמישי בו שני פלגים שונים מחייכם נפגשים (משפחה, חברים, בני זוג, ילדים, קולגות - רק צריך לבחור).

   

  עוד בעניין הצמידות, הירח מצטרף לצמד זה ביום ראשון. מדובר על מולד ירח אנרגטי ויצרי. תחת השפעת ההיבט הרגשות שלכם הם המניע לעשייה, ומדובר על מניע חזק ואפקטיבי.

   

  מעבר חשוב אחר הוא כניסת מרקורי למזל ממנו הוא יצא לנסיגה בעוד שבועיים וחצי, בתולה.

   

  הכניסה לבתולה מתרחשת ביום רביעי וזה זמן בו לא כל העובדות גלויות בפניכם ומכאן שהליך קבלת ההחלטות יכול לצאת עקום. המתינו בנושאים בהם אינכם בטוחים וקחו את הזמן איפה שרק אפשר.

   

  זוגיות - אתם מרגישים באלמנט שלכם בסוף השבוע, בעיקר בימים שישי-שבת. זה זמן אידיאלי לעשות את הדברים שאתם אוהבים כמו גם להיות (אבל באמת להיות) עם האנשים איתם חשוב לכם להיות.

   

  הטווח הארוך - יופיטר שמבלה את השנה הנוכחית במזל שלכם, סוף-סוף סיים נסיגה. יתר על כן הוא נמצא כבר בתנופה מלאה ותנועה קדימה. מכאן אנחנו יודעים ש'נגמרו העיכובים'. התוכניות שלכם אוטוטו יוצאות לדרך וחכו עד שיגיע הסתיו, אז בכלל.

   

  מזל עקרב

  שליט המזל שלכם מרס נמצא במזל אריה וברום המפה שלכם במעבר של פעם בשנתיים. מיקום זה נחשב חזק באופן מיוחד לכוכב שלכם והצורך של הרגע הוא דווקא צורך באיזון.

   

  ברמת ההשפעה הארצית, הימצאות מרס באריה מראה על כך שאתם מנסים לעשות רושם, להיכנס לעמדות הנהגה, ולתפקד בצורה מיטבית אפשרית בכל מצב וסיטואציה. אתם לא חושבים שאתם דורשים יותר מדי מעצמכם, עקרבים?

   

  ברמת התמונה הגדולה - בתום הקיץ יופיטר יכנס למזל שלכם במעבר שיהפוך את שנה הבאה לעשירה, מלאה בחוויות ומעייפת.

   

  בינתיים בחודשי הקיץ, עדיף לקחת את הדברים באיזי כמה שניתן, ולהשקיע לא מעט בהתפתחות אישית וצמיחה רוחנית.

   

  יום ראשון - מולד ירח ברום המפה שלכם פותח פרק חדש בחייכם בהקשרים של מקום עבודה וקריירה.

   

  יום שני - אתם מוצאים את עצמכם באמצע ויכוח סוער בין צדדים נצים אך אהובים ומוכרים.

   

  יום שלישי - מחכה לכם מחצית ראשונה בעייתית ותקולה ביום הזה, אך עד המחצית השנייה לרוב הבעיות אתם מוצאים פתרון.

   

  יום רביעי - מרקורי נכנס למזל בתולה, ולבית הקבוצות וההשתתפות החברתית במפות שלכם. זהו יום עם וייב של התחלות חדשות במובן הארגוני, או במובנים של פעילויות פנאי וקבוצות בהם אתם משתתפים.

   

  נסיגת מרקורי בעוד שבועיים וחצי מראה שמפגשים מרובי משתתפים בהם תשתתפו עכשיו הם הכל חוץ מטריוויאליים.

   

  יום חמישי - צמידות שמש מרס מראה שגורמים זרים מתערבים בעניינכם, גורמים בעלי השפעה וכוח. במקום להילחם יהיה זה יותר חכם לחפש פשרה ופתרון שירצה את כל הצדדים.

   

  שישי-שבת - מיעוט במעברים אסטרולוגים וירח בבית עולמכם הפנימי מצביע לעבר זמן שקט עם הרבה חיבורים פנימיים, אולי עם חיבור לטבע.

   

   
   

  מזל קשת

  מבחינה אסטרולוגית הכוכבים נמצאים באזורים הגבוהים של המפה שלכם, שבתאי הנמצא במזל שלכם מתקרב לסיום נסיגה, והכוכב האישי יופיטר לוקח את הנתיב המהיר לעבר היציאה ממזל מאזניים.

   

  הפן האישי - בשבועות האחרונים עבדתם קשה אך השבוע אתם מתפנים לעשות את הדברים אותם רציתם לעשות מזה תקופה. כניסת השמש ומרס לבית הלימוד, האמונה, והנסיעות הופכת אתכם למחפשי אמת בחודש וחצי הקרובים.

   

  יום ראשון כבר אפשר להתחיל. יום חמישי זה הזמן להכניס את התהליך לאוברדרייב.

   

  קריירה - מרקורי נכנס לרום המפה שלכם החל מיום רביעי השבוע. בפועל הוא נכנס למזל בתולה, מזל בו הוא מתחיל נסיגה בעוד שבועיים וחצי.

   

  חשוב לכם שדברים בחייכם יתפקדו טיפ-טופ בחודשיים הקרובים. בצדק או לא בצדק, אתם מרגישים כאילו אתם עומדים במבחן בחודשים אוגוסט-ספטמבר השנה.

   

  זוגיות - השבוע ישנה הזדמנות נפלאה להסיר אבן נגף, משהו המפריע לאושר בזוגיות שלכם. אזור יום שני זה הזמן בו ניתן יהיה לדסקס בנושא.

   

  כבר בסופ"ש הקרוב, מגיע הזמן לשים את מה שקרה או מה שנאמר מאחור. אין טעם להזכיר זאת או להתעכב על כך.

   

  אסטרולוגית זה מתבטא בהימצאות ונוס במזל היורד שלכם (תאומים) ובירח במזל מאזניים בסוף השבוע.

   

  הטווח הארוך - קיימת הרגשה שאתם מחכים למשהו שיקרה. אולי ברור לכם על מה מדובר ואולי זה נמצא שם ברקע, ברמה של הרגשה כללית.

   

  שבתאי הנמצא במזל שלכם כבר יותר משנתיים נמצא רגע לפני חזרה מנסיגה, בעוד חודש יעבור הוא לתנועה קדימה וגלגלי השיניים של שעון חייכם יתחילו לזוז.

   

  מזל גדי

  הפן האישי - הכוכב שלכם, שבתאי, חוזר מנסיגה בעוד חודש מהיום ובינתיים הוא נעצר ומתכונן למסעו קדימה.

   

  כמו הכוכב שלכם, גם אתם נמצאים עכשיו בתקופה של 'בין לבין', בהמתנה למשהו שיקרה, או במקום של סימני שאלה (שמגיעים ממקום טוב, ממקום של סקרנות).

   

  היבט השבוע עבור בני המזל שלכם הוא מוּלוּת ונוס לשבתאי המגיעה לידי שלמות ביום שני. השפעה זו מביאה לחייכם חוויות חיוביות לרוב, אבל לא בהכרח חוויות מאוזנות. איך אתם עם 'יותר מדי מדבר טוב'?

   

  * ההשפעה יכולה להיות רלוונטית בתחומים של אוכל, משחקים, מסיבות, מנוחה, מיניות וכו'

   

  מעבר השבוע הוא כניסת הכוכב מרקורי למזל בתולה ולבית הלימוד, הנסיעות, והאידיאולוגיה ביום רביעי הקרוב. כיוון שמרקורי גם מתחיל נסיגה בעוד שבועיים וחצי אתם עומדים להתעכב על הדברים שתתחילו ביום זה. בלי קשר, אל תפחדו להיות שאפתניים, לחשוב גדול ולא להתקטנן בפיננסים.

   

  יום חמישי - מגיע ארוז עם מעבר חשוב נוסף בדמות צמידות שמש-מרס בבית שינויי החיים וההסתגלות הרגשית. הילה של נתינה מקיפה את היום הזה. החיים דורשים מכם לחשוף יותר ממה שאתם רגילים לחשוף, לתת יותר ממה שאתם מוכנים לתת. האם תיענו לאתגר?

   

  * יתכן שתרגישו משהו מהאנרגיה של מעבר זה גם ביום ראשון

   

  סוף שבוע - ירח ברום המפה שלכם ובבית הקריירה יכול להראות שאתם עובדים משמרת סופ"ש, עוברים על חומרים מהמשרד בבית, לומדים למבחן או מוצאים את עצמכם עסוקים בדרך אחרת בזמן בו הייתם שמחים לנוח.

   

   

  מזל דלי

  עם נוכחות כפולה של כוכבים המקושרים למזל שלכם יום שני מבטיח להיות מיוחד. בשאר ימי השבוע אחרים חשובים, שהם לא אתם, מככבים וכל זאת בהשפעת כוכבים במזל אריה, הוא המזל היורד שלכם.

   

  יום ראשון - אולי תתבקשו לעזור או לעשות למישהו טובה (גם אם זה רק באמצעות הנוכחות שלכם) אז נסו לא להתחייב לשום דבר מבעוד מועד.

   

  תחילת שבוע - ונוס משלימה מוּלוּת לשבתאי, המקושר למזל שלכם ביום שני. ברמה של אינטראקציה אנושית אתם צריכים להתמודד עם 'הרבה'. ברמה של עשייה, חשוב לכם שמה שיוצא מבין הידיים שלכם גם יהיה יפה.

   

  יום שלישי - מרקורי בדיוק השלים היבט הרמוני לאוראנוס, מעבר זה פותח את ערוצי התקשורת ומאפשר לכם לדבר כמעט על הכל עם אנשים מולם ערוצי התקשורת היו סגורים רק לפני זמן מה.

   

  יום רביעי - אותו מרקורי עובר למזל בתולה ולבית הנתינה ועומקי הרגש. כיוון שמרקורי עתיד לעבור לנסיגה במיקום זה יתכן והמעבר מצביע לעבר מגמה יותר רחבה של עבודה רגשית תוך רצון לעבוד על החולשות שלכם, כמו גם על התשוקות.

   

  יום חמישי - אור הזרקורים מופנה לאנשים שיחד איתם אתם נמצאים. יכול להיות שמדובר על בני זוג, אולי על חברים טובים, אולי קרובי משפחה. אלו הופכים את היום שלכם למיוחד וגם נותנים קונטרה להנחות מוקדמות איתם אתם מגיעים מהבית.

   

  יום שישי - אתם נמצאים בתקשורת עם הרחוק, אולי גם עם המסתורי.

   

  יום שבת - היבט שמש-שבתאי גורם לכם לרצות ללכת רחוק ולעשות לא מעט למען האנשים שאתם אוהבים. יחד עם זאת נסו להיות מעשיים, התחילו משאלות של מתי, איפה וכמה?

   

  מזל דגים

  השמש תיכנס למחצית העליונה של המפה שלכם בעוד קצת יותר מחודש, עד אז ישנם מספר עניינים שאתם צריכים לטפל בהם ונושאים שאתם צריכים לסגור.

   

  השמש ומרס נעים יחדיו נכון לשבוע זה, דבר שקורה בבית המיומנות הטכנית שלכם, הארגון והאחריות במפות שלכם. ככל הנראה זה מתייחס לענייני קריירה ומראה על כך שלא צריך להוריד את הרגל מדוושת הגז במשך שבעת הימים הקרובים. התמדה וסבלנות נוכח אתגרים ישרתו אתכם היטב.

   

  מבחינת תזמון - השמש משלימה את הצמידות למרס ביום חמישי, שזה סימן מעולה כי במהלך סוף השבוע שני הכוכבים נפרדים לדרכם, כמו גם כמות המטלות שמתמעטת.

   

  השבוע מתחיל עם מולד ירח בבית הבריאות במפות שלכם ביום ראשון. זמן מולד הירח זה הזמן בו הכי קשה לראות את הירח וגם בנושאים בריאותיים רב הנסתר מהגלוי - חפשו דרכים שונות ומקוריות לאבחן את המצב ולשפוך אור על פני הדברים.

   

  יום שני - ונוס נפרדת מהיבט לנפטון המקושר למזל שלכם. היפרדות ונוס ממנו יכולה לסמל התרחקות של אנשים אהובים מסביבתכם המידית, אלו חוזרים למקומות שמהם הם הגיעו.

   

  יום רביעי - מרקורי נכנס למזל בתולה, הוא המזל היורד שלכם, בשעות הבוקר. הכוכב מרקורי עומד לצאת לנסיגה בעוד שבועיים וחצי במהלך המסמל התפתחויות מעניינות בהקשרי אהבה וזוגיות. הרווקים מבלים זמן יותר ויותר רב עם אנשים עליהם הם לא חשבו בצורה זו. ואלו שנמצאים בזוגיות מוצאים את עצמם מודעים יותר לצורך לתחזק את הקשר.

   

  סוף שבוע - מיעוט במעברים ובהיבטים, והימצאות הירח במזל מאזניים ובבית השינויים במפה שלכם מוציא אתכם מאזור הנוחות. הייתם שמחים להוציא תירוץ מהכובע אבל אין לכם תירוץ טוב, לפעמים צריך לעשות דברים שאתם פחות אוהבים למען אנשים שאתם אוהבים באמת.

   

   

   

  הערה: התחזית מתחדשת מדי שבוע בהתאם לתאריכים המצוינים בכותרת, תאריך מקור הכתבה אינו רלבנטי לתוכן המתחלף, כאמור, מדי שבוע 

   


  פרסום ראשון: 29.03.14, 20:13
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הורוסקופ שבועי: 29-23.7"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  הורוסקופ שבועי
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים