שתף קטע נבחר

שרה נתניהו אירחה, בניון שר. גיבושון הליכוד

חברי הסיעה, ביחד עם בני ובנות זוגם, התכנסו במעון ראש הממשלה. שרה נתניהו בירכה: "יש לנו שילוב מעולה - המנהיג הכי טוב והנבחרת הכי טובה"

אחרי הניצחון הסוחף בבחירות 2015, התכנסה אמש (ג') סיעת הליכוד לגיבושון במעון ראש הממשלה בירושלים, שנערך שעות ספורות אחרי השבעת הכנסת ה-20. רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, בירכה את חברי הסיעה ואת בני ובנות הזוג בפתיחת הערב ואמרה כי "יש לנו את הנבחרת הכי טובה".

 

"לפני כמה שבועות היינו כאן, הזמנו את כל 30 חברי הכנסת ואמרתי שאנחנו שואפים שכולם ייכנסו אל הכנסת", אמרה שרה נתניהו. "יש לנו את הנבחרת הכי טובה, האנשים שיושבים פה הם הטובים ביותר בכנסת - מנוסים, חכמים, בעלי אידאלים. יש לנו שילוב מעולה בין המנהיג הכי מנוסה והכי טוב לנבחרת הכי טובה ולצעירים החדשים והכישרוניים שלנו. באופן אישי עברתי ימים מאוד קשים בקמפיין הזה, אבל עשיתי את זה באמונה שלמה שזה מה שצריך למען עם ישראל ולמען המדינה שלנו".

עמיר בניון מזמר, בני הזוג נתניהו והח"כים מקשיבים ()
עמיר בניון מזמר, בני הזוג נתניהו והח"כים מקשיבים

שרה נתניהו נושאת דברים בגיבושון ()
שרה נתניהו נושאת דברים בגיבושון

נתניהו: "יש לנו את הנבחרת הכי טובה" ()
נתניהו: "יש לנו את הנבחרת הכי טובה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא אף הוא דברים בגיבושון: "יש פה באמת את הנבחרת הטובה ביותר בכנסת. אנשים מנוסים מאוד, לצד כוחות חדשים ורעננים. אנחנו עומדים בפני אתגרים רבים בכל התחומים, הביטחוני-מדיני והכלכלי-חברתי. יש לי אמון גדול מאוד בכם ואני מבקש להודות לכם על הכול. נמשיך לעבוד יחד למען הבטחת עתידה של מדינת ישראל".

 

בשיא חלק האמנותי של הערב שר עמיר בניון, שנאסר עליו לשיר בעצרת הימין שנערכה ימים ספורים לפני הבחירות. בניון הקדיש את השיר "ניצחת איתי הכל" לשרה נתניהו, ואת השיר "שמחות קטנות" לראש הממשלה נתניהו.

 

חברי סיעת הליכוד הגיעו לגיבושון בבית ראש הממשלה לאחר שנכחו במושב הפתיחה של הכנסת. ראש הממשלה נתנהו הדגיש בדבריו במליאה את מחויבות הנבחרים "לעזור לכלל אזרחי ישראל להסיר מצוקות, לצמצם פערים. במקביל לשיפור איכות החיים עלינו לשמור על החיים עצמם".  

 

איתמר אייכנר השתתף בהכנת הידיעה
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים