שתף קטע נבחר

אחי אהובי, אני מתחתנת. איפה אתה?

"אנחנו עדיין מנסים למצוא פיסת מידע, איזשהו קצה חוט שיוביל אותנו אליך. והתקווה, התקווה עוד לא אבדה, אנחנו אופטימים ועדיין מקווים שאתה נמצא כאן בינינו ושתחזור והכל יחזור לקדמותו". אביטל מיניביצקי שמתחתנת בעוד שבוע, כותבת מכתב אישי לאחיה דניאל שנעדר מזה למעלה משמונה חודשים

16 ביוני, 2015

(עוד שבוע חתונה!)

 

דניאל,

בעוד שבוע אני מתחתנת. אני יודעת שכשהרב יזכיר אותך מתחת לחופה, כך הוא אמר לי, אני מייד אזיל דמעות. אולי תעשה לי הפתעה ותופיע? כמו השיר שלך: "ויום אחד תופיעי כזוהר הרקיע..".

 

כבר מעל 8 חדשים שאתה לא נמצא. יצאת מהחיים שלנו ביום בהיר אחד ללא הכנה מראש ומאז נפער חור עצום אצלינו בנשמה - אצלי ואצל אפרת, וכמובן אצל אמא ואבא שכל כך כואבים את חסרונך.

 

אנחנו עדיין מנסים למצוא פיסת מידע, איזשהו קצה חוט שיוביל אותנו אליך. והתקווה, התקווה עוד לא אבדה, אנחנו אופטימים ועדיין מקווים שאתה נמצא כאן בינינו ושתחזור והכל יחזור לקדמותו. אבל בינתיים אני מנסה להשאיר אותך בחיים שלי בכל רגע נתון. קשה שלא מאחר והחיסרון שלך כל כך מורגש.

 

אביטל ודניאל שרים לאימם בביתם שבתל אביב. באדיבות המשפחה:

 

אני מרגישה שאתה באמת נמצא איתי ובייחוד בתקופה האחרונה במהלך החודשים האחרונים בהם אנחנו כל כך עסוקים בהכנות לחתונה - אני יודעת שאיפה שאתה לא נמצא, אתה איתי.

 

במהלך כל ההכנות – בחירת השמלה, מקום האירוע, נעליים, אוכל, מוסיקה, תמיד כשהייתי צריכה לקבל את ההכרעה (יש המון בחירות, זה לא פשוט) אני חושבת בליבי – מה דניאל היה אומר? תמיד סמכתי על הטעם שלך, שכל כך חד ויודע לקלוע מדוייק.

 

הרי אתה תמיד היית מבין אותי ויודע בדיוק מה מתאים לי ועליך אני סומכת יותר מכולם. תמיד דמיינתי את התשובה שלך בראש, את החיוך, העיניים הזוהרות מהתרגשות, ההתלהבות, הצחוק. זה היה מעלה בי חיוך ותחושת ביטחון.

 

מה לא הייתי עושה כעת בכדי לקבל אותך ולו רק ליום אחד – יום החתונה. הייתי רוצה שתחכה לי מתחת לחופה ביחד עם האחים והאחיות שלי ושל יאיר, כפי שחיכינו לאפרת מתחת לחופה לפני כ- 3 שנים כשהתחתנה. איך התרגשנו. היה כל כך כיף.

 


התמונה האחרונה בה צולמנו יחד, שמחים. מי האמין שהתמונה הזאת תהפוך לתמונה המפורסמת שלך כנעדר?

 

אני כל כך הייתי רוצה שתהיה שם איתי, תשמח בשבילי, נרקוד ביחד, נצחק ונקלוט כל מיני רגעים והתרחשויות שרק אנחנו מבינים. ככה זה אחים, לפעמים לא צריך לדבר, אנחנו פשוט מבינים אחד את השני רק ממבט חטוף בעיניים, ואפילו לא.

 

אני מנסה להבין מה גרם לך לצאת מהבית באותו היום, לפני 8 חודשים ולא לחזור. ישנן אינספור אפשרויות. תמיד כשעצוב לי ואני מתגעגעת, אני מנסה להאמין שאתה נמצא במקום טוב - ושתחזור אלינו בקרוב.

 


 דניאל מיניביצקי בצבא

 

אני סומכת עליך. עכשיו אני יודעת שלא משנה איפה אתה נמצא, אתה שמח בשבילי ומעביר לי את הכוחות והאנרגיה הדרושים בשביל אירוע כזה מרגש, הרי לא היית מסכים לעולם שנוותר על שמחה שכזו. אני בטוחה שאתה שמח איתנו, איתי ועם יאיר ועם כל המשפחה. זה בעצם מה שנתן לי במהלך כל התקופה ועד היום, את הכוחות להגיע ליום הזה.

 

ועכשיו, כשאני כותבת מילים אלו עולות בי דמעות, דמעות של עצב וגעגוע. אני יודעת שהדמעות הבאות יהיו דמעות של התרגשות, ושמחה. אני יודעת שאתה איתי. ואני מבטיחה שנהיה מחוברים גם ביום החתונה, כי ככה זה אחים.

 


"אני אקבל אותך לחתונה גם בטישירט ושורטס", מהאלבום המשפחתי.

 

דניאל – במידה ואתה רואה מכתב זה, בבקשה, רק תגיע. אני אקבל אותך לחתונה גם בטישירט ושורטס, רק תבוא - 22/6 (תאריך זוגי, אני בטוחה שאתה אוהב את הרעיון).

אני מחכה לך.

 

אוהבת תמיד,

אביטל

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מהאלבום המשפחתי
דניאל מיניביצקי
מהאלבום המשפחתי
מהאלבום המשפחתי
דניאל מיניביצקי ואמו ורדה
מהאלבום המשפחתי
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים