שתף קטע נבחר

ועדי העובדים ממשיכים להחרים את טורקיה

סקר בקרב ועדי העובדים של החברות הגדולות מגלה כי הם עדין לא מוכנים לחזור ולנפוש בטורקיה. היעדים החמים לעונת התיירות הקרובה: יוון, האיי אגן הים התיכון, ספרד, איטליה, ארה"ב ומזרח אירופה

החרם ממשיך: חרף הקמפיין להחזרת הנופשים הישראליים לטורקיה - חברי ועדי העובדים של החברות המובילות בישראל, אינם צפויים לשלוח בקיץ הקרוב נופשים למדינה. כך עולה מסקר שערכה חברת ועדים, המרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית של ועדי העובדים בישראל.

 

 

על פי חברת ועדים, ועדי העובדים הגדולים הודיעו שאין להם שום כוונה לשוב ולשלוח  בקיץ הקרוב נופשים לטורקיה. בין ועדי החברות הללו כלולים הוועדים של אגד, בנק הפועלים, בזק, התעשייה האווירית, משרד הכלכלה, בנק לאומי, מקורות, שירותי בריאות כללית, טבע, אלביט, סלקום, דן תחבורה, האוניברסיטה העברית. ביטוח מגדל, אלקטרה, אל על, רפא"ל, עיריית אשקלון ואחרים.

 

אנטליה (צילום: נועם (דבול) דביר ) (צילום: נועם (דבול) דביר )
אנטליה(צילום: נועם (דבול) דביר )

בוועדים ציינו כי ברקע להחלטתם עומדות היוזמות הטורקיות להחרמת ישראל באירועים בינלאומיים וכן הפקרת הנוסעים הישראלים בטורקיה במהלך צוק איתן - שאילץ את ממשלת ישראל להפעיל חילוץ אווירי. עם זאת, בוועדים הודיעו כי לא יעצרו את מי שירצה לטוס למדינה באופן פרטי.

 

יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים מציין כי בימים אלו נערכים ועדי העובדים לעונת החופשות הגדולה שמתחילה באוגוסט ומסתיימת בחגי תשרי, במהלכה יוציאו הוועדים מעל 600 אלף עובדים ובני משפחתם לנפוש בחו"ל. על פי הסקר, בראש רשימת היעדים הפופולריים של העובדים בעונת התיירות הקרובה נמצאים יוון, האיי אגן הים התיכון, ספרד, איטליה, ארה"ב ומזרח אירופה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים