שתף קטע נבחר

גנב סדרתי מקשישים: ביקש מים ולקח רכוש

שוהה בלתי חוקי נעצר בעקבות 4 תלונות של תושבי ראש העין. לפי החשד הוא נהג לדפוק בדלת, ביקש לשתות, ובזמן שהיו במטבח - גנב ארנקים ותכשיטים

פלסטיני בן 35 נעצר בשבוע שעבר בחשד שניצל את טוב לבם של אנשים מבוגרים, תושבי ראש העין, שנענו לבקשתו לקבל מעט מים בחום הכבד כדי לגנוב מבתיהם רכוש יקר ערך. החשוד, שוהה בלתי חוקי, נעצר על ידי משטרת ראש העין בעקבות ארבע תלונות שונות שהוגשו והובילו אותה לפתוח בפעילות סמויה. בחקירתו קשר החשוד את עצמו למיוחס לו, ובמשטרה קוראים למי שנפלו קורבן למעשים דומים להתלונן.

 

עוד בחדשות:

 

התלונות הוגשו בימים האחרונים על-ידי תושבים מהשכונות החדשות בעיר, וכולם תיארו תסריט דומה: פלסטיני גדול גוף דפק בדלת הבית וביקש כוס מים. לאחר ששתה ועזב את המקום הם הבחינו כי נעלם רכוש כגון שעון זהב, ארנקים וטלפונים ניידים.

בין המתלוננים היה גם אב לשוטר במשטרת ראש העין.

 

בעקבות תלונות נפתחה החקירה, שבה התברר שכשהקורבנות הלכו למטבח להביא את המים, נכנס החשוד לדירה, ביצע סריקה מהירה וגנב את כל הבא ליד. במקרה אחד, לאחר שקיבל מים, המתין בסבלנות עד שהקורבן יעזוב את הבית - ואז פרץ אליו.

 

קצין האג"מ של התחנה, רב-פקד אופיר ביטון: "בעקבות התלונות התחלנו בפעילות סמויה של שוטרי אגף המבצעים והבילוש באזור השכונות החדשות. עבדנו באופן רציף וממושך עד שהצלחנו, על פי התיאור שנמסר לנו, לאתר את החשוד מסתובב ברחובות השכונה. התברר לנו שהוא פלסטיני השוהה בישראל בניגוד לחוק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים