שתף קטע נבחר

היום הבינלאומי למניעת התאבדויות

מאות צועדים צפויים לקחת חלק באירוע "צועדים בשביל החיים" שיתקיים זו השנה הרביעית בת"א

מדי שנה מתאבדים במדינת ישראל כ-500 בני אדם (לצורך השוואה, בשנת 2014 מספר ההרוגים בתאונות דרכים עמד על  315), ומעל ל-6,000 מבצעים ניסיונות התאבדות המסתיימים בחדרי המיון.

 

 (צועדים לחיים) (צועדים לחיים)
(צועדים לחיים)

 

אלו אנשים המגיעים מכל המגזרים ומכל קבוצות הגיל. בתחילת שנת 2014, יצאה לדרך התוכנית הלאומית למניעת התאבדויות

 

ביום חמישי, 10.9.15, בשעה 19:00, במסגרת אירועי היום הבינ"ל למניעת התאבדויות, תתקיים בתל אביב זו הפעם הרביעית צעדה תחת הכותרת "צועדים בשביל החיים". הצעדה תצא מבית אריאלה במסלול מעגלי.

 

הצועדים יצעדו בדממה בשעות הערב על מנת לבטא את החושך והמצוקה בה מצויים בעלי הנטיות האובדניות.

הצעדה באישור עיריית ת"א.

 

לקראת הצעדה החל קמפיין בפייסבוק בו כל גולש מצייר פעמון על היד, מצטלם, ומעלה את התמונה לפרופיל האישי בתיוג עמוד העמותה. הקמפיין מיועד לכלל הציבור.הפעמון מסמל את הצורך "להתעורר", להיות קשובים ופתוחים, כדי שמי שמצויים במצוקה יוכלו לפנות לעזרה ויחושו עם כך בנוח, ולא יגיעו למצוקה כה גדולה, אובדנית, כיוון שאין להם עם מי לדבר. צלמו סלפי עם ציור הפעמון על כף היד. העלו את התמונה לפרופיל הפייסבוק שלכם. הוסיפו לתמונה את ההאשטאג:  #בשבילהחיים ו/או תייגו את העמותה: @בשביל החיים.

 

ד"ר אבשלום אדרת, יו"ר עמותת "בשביל החיים": "פתיחות חברתית לגילויי מצוקה, נכונות להקשיב ולסייע, הם חלק ניכר מהמאמץ למנוע התאבדויות. השתתפות בקמפיין הפעמון והגעה לצעדה מהוויםהצהרה שאנו חברה פתוחה, המאפשרת דיבור חופשי על כאב נפשי ונכונה לסייע למי שמצוי במצוקה. אנו קוראים לכל מי שרוצה לסייע לנו להציל חיים, להגיע ולצעוד".

 

לפרטים נוספים והרשמה לצעדה לחצו כאן

או בפייסבוק

לתרומות לקראת הצעדה– מימון המונים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים