שתף קטע נבחר

לתת עתיד

הזכות הקטנה שיש לנו לאפשר לנשים הזדמנות שווה להשיג עצמאות כלכלית בזכות עצמן

הזכות הקטנה שיש לנו לאפשר לנשים הזדמנות שווה להשיג עצמאות כלכלית בזכות עצמן !

ההזדמנות שיש לצוות המצומצם של עמותת לתת עתיד לעזור לחיה, לשרה, לרינה, לאפרת ומיכל להיות גאות בעצמן להגיד לילדיהן אני יכולה ! אני עשיתי זאת בעצמי !

 

הגעתי ללתת עתיד לאחר יותר משני עשורים של עשייה מרתקת בתפקידים שונים בתחומי השיווק , היזמות והייעוץ העסקי . עברתי מספר תפקידים ורכשתי ניסיון בחברות גדולות, בינוניות בהקמה ופיתוח של מיזמים ובליווי של עסקים קטנים.

 

מודעה קטנה במדור דרושים ב"שתיל" לפני כחמש שנים תפסה את עיני –הגעתי "ונדבקתי "הבנתי שזה המקום שלי , זה מה שהיה חסר לי כל השנים.

 

אפשרות לסייע לאשה שנמצאת במצוקה כלכלית להשיג עצמאות כלכלית זו זכות גדולה.

להבין שמיכל מדימונה או אורית מתל אביב או יפה מרחובות זקוקות לקצת כסף להרבה תמיכה , פרגון , קצת ידע ובעיקר משהו להיות איתו בדרך וזאת הזכות שלנו של צוות העמותה של לתת עתיד.

 

לתת עתיד הנה עמותה מיסודו של ארגון לתת שמטרתה לסייע לנשים החיותבמצוקה כלכלית לצאת לדרך עצמאית באמצעות פיתוח והקמה של עסק זעיר . אנחנו מציעים לכל יזמת מתאימה את האפשרות לקבל תנופה לפיתוח העסק שלה ע"י מעטפת של תמיכה הכוללת ליווי עסקי מקצועי, הלוואה זעירה, הכשרה עסקית כלים ומיומנויות לפיתוח והצלחת המיזם הקטן שלה.

 

אני מרגישה שאנחנו נותנים להם את ההזדמנות והתנופה ברגע הנכון את המשהו להיות איתו יד ביד בדרך.

הדרך אינה פשוטה היא מצריכה עבודה , מאמץ, חשיבה,לימוד , תשומת לב ובעיקר מוטיבציה לשנות, לעשות את הדרך להתגבר על קשיים להתמודד עם האתגרים שעומדים בפנינו . וכשהיא עומדת בזכות עצמה ואומרת ואוו היום אני בזכות עצמי זה באמת מרגש.

 

אין דבר מרגש יותר ונותן כוח וסיפוק מלשמוע יזמת שאומרת : "שינתם לי את החיים" "היום אני יכולה בזכות עצמי" . אז אני מבינה שאנחנו עושים משהו גדול ומשמעותי לכל אחת באופן אישי ושינוי חברתי אמיתי בחברה הישראלית.

 

כמו כן הפרוייקט משלב נשים חזקות במשק הישראלי , נשים שעשו זאת, שיש להן את הניסיון ואת הידע ורוצות לתרום מזמנן ולהעניק אותו למען הצלחתן של נשים אחרות בתחילת דרכן.כל יזמת שלנו מקבלת מנטורית מנוסה שמלווה אותה במשך שנה בהתנדבות ומאפשרת לה תמיכה, ידע , ניסיון ובכוחות משותפים להגיע להצלחות .

 

מאד מרגש לשמוע מפי גאולה חיים מנטורית בלתת עתיד שאומרת : "אין תחושה חזקה יותר מהידיעה שהייתי חלק מתהליך של תקווה לחיים חדשים מאושרים יותר ולהבין שבכל אדם מסתתר עולם מלא שממנו ניתן ללמוד "

  

יש לך הזדמנות לעזור בקלות–

א. אם את מכירה משהי שנמצאת במצוקה כלכלית, יש לה חלום או יש לה כבר עסק קטן שצריך תמיכה ותנופה תפני אותה אלינו . המתאימות יזכו בכל מעטפתהתמיכה ללא תשלום ובעיקר יזכו בהזדמנות ובאפשרות לעשות שינוי בחייהן ולזכות בעתיד שונה להגשים את עצמן ולהרגיש עצמאיות בזכות עצמן.

ב. אם את בעלת ניסיון עסקי עשיר , את יועצת עסקית או שיווקית , הקמת מיזם בעצמך ואת מרגישה שאת יכולה להקדיש מזמנן בהתנדבות ולהעניק מהידע והניסיון שלך ליזמת שעושה את צעדיה הראשונים כבעלת עסק נשמח שתצטרפי למשפחת המנטורים שלנו– הסיפוק הוא עצום !!!

להגשת מועמדות התקשרי ל 1-700-504-221

 

הכותבת היא מנכ"לית עמותת "לתת עתיד" - פיתוח יזמות עסקית זעירה, מיסודו של ארגון לתת – סיוע הומניטרי ישראלי

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים