שתף קטע נבחר

"אל תתני לאף אחד לעצור בעדך"

המפגש עם נשים מובילות בתחומי המדע והטכנולוגיה מוכיח, שוב ושוב, לתלמידות ברחבי הארץ שגם הן יכולות והעתיד פתוח בפניהן. צפו במפגש השלישי של "מהנדסות העתיד" עם נציגות מתחום החלל

בשיתוף התעשייה האווירית

 

"עכשיו יש לנו את ההבנה כיצד מתנהלים תהליכים של הפקת מוצר בתעשייה וזה

מלמד אותך המון על איך דברים עובדים".

 

"העובדה שהרעיונות הללו הם משהו שעבר גם לנו בראש, מראה שאסור לנו לפחד ללכת אחרי מה שאנחנו חושבות, הכל אפשרי וצריך להראות יוזמה ולא לחשוש - דעות של אחרים, בעיקר ביקורת, לא צריכות לעצור אותך מלעשות דברים."

 

"כשאנחנו רואות שנשים מובילות בתחום ועושות דברים מעניינים ומיוחדים - זה נותן לנו השראה ומוטיבציה, מעודד את הביטחון העצמי שלנו ומוכיח לנו שהעתיד פתוח בפנינו."

 

המשפטים הללו מסכמים את המפגש השלישי של "מהנדסות העתיד" בתעשייה האווירית, שם שמעו הרצאה מפי ענבל קרייס, סגנית מנהל מפעל חלל של התעשייה האווירית ולשעבר ראש פרויקט חץ 3, וכמובן המשיכו בעבודתן על הפרויקטים המיוחדים בהם הן עוסקות.

 

 

 

פרויקט "מהנדסות העתיד" נולד מתוך ההכרה המשותפת במחסור החמור הקיים כיום במהנדסים בכלל, ומהנדסות בפרט, והצורך לפעול בנושא על מנת לשמר את מעמדה הבינלאומי של ישראל כמעצמת הייטק וטכנולוגיה. זו ההזדמנות לגלות את דור העתיד של המהנדסות והמדעניות במדינת ישראל, שתפסו בעתיד תפקידים משמעותיים בתעשייה ובאקדמיה הישראלית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים