שתף קטע נבחר

דרושים ביפן: נינג'ות. ידע נדרש: גלגול באוויר

מחוז אאיצ'י מבקש לקדם את התיירות אצלו באמצעות הלוחמים החמקניים. בין דרישות התפקיד: השלכת "שוריקנים" (כוכבי נינג'ה). ומה השכר?

 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
(צילום: AFP)

דרושים: שש נינג'ות במשרה מלאה שיודעות לדבר יפה ומסוגלות לבצע גלגולים באוויר. השכר: כ-1,600 דולר לחודש.

 

עוד חדשות מעניינות מהעולם בדף הפייסבוק של דסק החוץ

 

מחוז אאיצ'י ביפן מסר שהוא מחפש להעסיק נינג'ות - מומחים באמנויות לחימה וביכולות התחמקות והסוואה גבוהות - במשרה מלאה כדי לקדם את התיירות באזור שנודע בטירת נאגויה העתיקה.

 

גם לא-יפנים יכולים להתקבל לעבודה ()
גם לא-יפנים יכולים להתקבל לעבודה

הנינג'ות שיתקבלו לעבודה יחתמו על חוזה לשנה אחת עם שכר חודשי של 180 אלף יין יפניים (1,580 דולר) כולל בונוסים, מסר סאטושי אדאצ'י מהמחלקה לקידום תיירות בממשלת מחוז אאיצ'י. במסגרת תפקידן יבצעו הנינג'ות תרגילי אקרובטיקה, יפגינו את ביצועיהן בהשלכת "שוריקנים" (כוכבי נינג'ה) ויצטלמו עם תיירים.

 

במודעת הדרושים שפרסם מחוז אאיצ'י נכתב שהמועמדים האידיאלים הם אלה ש"נהנים להיות באור הזרקורים אף שהוא או היא נינג'ה חשאית". עוד נכתב כי ידיעת השפה היפנית היא יתרון, אבל שגם לא-יפנים שאוהבים היסטוריה ותיירות יוכלו להתקבל לעבודה ולבצע מופעים באנגלית.

 

"הנינג'ות שלנו צריכות לדבר יפה כדי לקדם את התיירות, אף שביסודו של דבר הנינג'ות מחויבות לחשאיות", אמר איש מחלקת התיירות במחוז אאיצ'י. "הם גם צריכים להיות מסוגלים לבצע גלגולים באוויר וצעדי ריקוד".

 

מועמדים שיימצאו מתאימים יעברו קורס בן חודש ימים באפריל. המחוז היפני יקבל טופסי רישום ממועמדים לתפקיד עד 22 במרס, והם צריכים להיות בני 18 ומעלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
מועמדים שיתקבלו יעברו קורס בן חודש ימים
צילום: AFP
מומלצים