שתף קטע נבחר

פצועת הפיגוע בנתניה החמיצה את חתונת בתה

המחבל שיצא אמש לפיגוע דקירה בנתניה פגע בלובה גדימוב, שבתה מרינה התחתנה היום. הפציעה לא איפשרה לה להשתתף בשמחה, אך בתה התנחמה: "היה יכול להיות גרוע יותר, נהנה כמה שאפשר"

 

 

לובה גדימוב, פצועת הפיגוע שאירע אמש (ה') בנתניה, לא הגיעה לחתונת בתה שנערכה בתל אביב, עקב הפציעה. הבת מרינה אמרה: "עבר על כולנו לילה קצת קשה ומלחיץ. אבל נהנה כמה שאפשר". האם מצדה הביעה צער: "אני כל כך חלשה, שאני לא יכולה. זה מאוד מצער אותי".

 

האם נפצעה עת הלכה למספרה להתכונן לחתונת הבת. המחבל, בן 46 מהכפר שוויכה שליד טול כרם, הגיע לצומת הרחובות ששת הימים-שוהם, דקר אזרח בפלג גופו העליון, ואז המשיך בריצה לכיוון השוק, שם דקר את גדימוב בפתח המספרה. ילד שראה את המחבל דוקר את הגבר והאישה החל לצעוק "מחבל מחבל" ופתח במנוסה כשהדוקר רודף אחריו. המחבל המשיך בריצה לתוך השוק כאשר אזרחים שהיו במקום ניסו לעצור אותו והשליכו עליו חפצים. לבסוף אזרח חמוש באקדח התקרב למחבל, ירה לעברו וחיסל אותו.

 

 

הכלה מרינה ובחיר לבה (צילום: אסף מגל ) (צילום: אסף מגל )
הכלה מרינה ובחיר לבה(צילום: אסף מגל )

מקום הפיגוע  (צילום: יובל חן ) (צילום: יובל חן )
מקום הפיגוע (צילום: יובל חן )
 

בכניסה לאולם השמחות בתל אביב סיפרה הבת כי שוחחה עם אמה: "דיברתי עם אימא שלי והיא אמרה שהיא בסדר. דיברתי גם עם הרופאים. לצערי היא לא תוכל להגיע כי לא רוצים לקחת סיכון והיא חייבת להתאושש, אבל היא בסדר ושמחה".

 

מרינה הוסיפה כי חברותיה דואגות לעדכן את האם בתמונות, "ואנחנו נהנה כמה שאפשר. אבא מאוד מתרגש. על כולנו עבר לילה קצת קשה ומלחיץ. להתכונן לחתונה זה גם ככה אירוע מלחיץ ואז נכנס דבר כזה - זה משבש כמובן את כל העניינים. אבל אנחנו אופטימיים ובסך הכול זה היה יכול להיגמר אחרת. אנחנו שמחים שהיא בסדר".

 

לובה סיפרה כי במהלך הלילה עברה הליך רפואי, "אני עדיין חלשה וכואב לי. אפילו רציתי להסתובב קצת אבל אסור לי בכלל". על העובדה שתיאלץ לוותר על חתונת הבת אמרה: "זה מאוד מצער אותי אבל אני כל כך חלשה, שאני לא יכולה. אני ממש רוצה ללכת ולשמוח איתה, אבל לצערי הכאב גדול. העיקר שהיא מתחתנת והחתונה ממשיכה והחיים ממשיכים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אסף מגל
מרינה סרקוב, בתה של פצועת הפיגוע עם בעלה
צילום: אסף מגל
מומלצים