שתף קטע נבחר

על מה תסכימו לוותר תמורת אינטרנט ביתי?

האינטרנט הביתי הפך להיות אחד הצרכים הבסיסיים של כמעט כל ישראלי, כמעט כמו לחם או אוויר לנשימה. האם הייתם מוותרים בשביל אינטרנט ביתי על אצבע אחת, שופינג או הבישולים של אמא? יצאנו לרחוב לבדוק

בשיתוף קבוצת פרטנר 

 

 

הקפה של הבוקר, השלוק האחרון של הקולה, ניצחון של הקבוצה שאתם אוהדים, או רגל שמאל? בעקבות סקר האינטרנט הביתי של קבוצת פרטנר בשיתוף ynet ו"ידיעות אחרונות", שהגשנו לכם בשבועיים האחרונים, יצאנו למשאל רחוב קצר כדי לבדוק מקרוב עד כמה באמת הגלישה באינטרנט חשובה לישראלים – והאם הם מוכנים לוותר על דברים היקרים ללבם, כולל אברי גוף, כדי להישאר מחוברים לרשת.

 

תוצאות סקר האינטרנט הביתי, שפורסם בשבועיים האחרונים, הראו אחת ולתמיד שהאינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה הישראלית. מהשאלות הנוגעות לחיי היום יום של המשפחה התברר, כי האינטרנט והמחשבים משפיעים במידה ניכרת על ההרגלים המשפחתיים והזוגיים גם יחד.

 

כך למשל, בתשובה לשאלה על מספר השעות בהן גולשים הילדים שלכם באינטרנט, 54% ממשתתפי הסקר אמרו כי הילדים גולשים לפחות 3 שעות ביום, בעוד ש-26% אמרו כי הילדים גולשים שעתיים ביום.

 

בתשובה לשאלה מהי הפעילות שעבורה תניחו את הטלפון החכם בצד, 44% אמרו זמן איכות עם הילדים, לעומת 26% שהשיבו - בישול. ומה יכול לנתק את הילד שלכם מהמחשב? 66% מהמשיבים אמרו שלהזמין פיצה היא האפשרות המועדפת לשליפת הילד מהמחשב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים