שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רק תרופה ב-450 אלף ש' תציל את איליי בן ה-7. תעזרו?

  כבר שנה וחצי שאיליי בן ה-7 וחצי נאבק בסרטן אלים שמתפשט בגופו. הוא כבר עבר טיפולים כימותרפיים, ניתוחים והשתלת מח עצם, אך הגידול הסרטני שלח גרורות לכל גופו. הסיכוי היחיד להצילו: תרופה שעלותה 450 אלף שקלים. אמו: "אנחנו קורסים ומתחננים בפני עם ישראל – פתחו את הלב והצילו את הילד שלי"

  איליי הקטן כבר אינו מצליח להיאבק בסרטן: הגידול האגרסיבי ממשיך להתפשט ושולח גרורות לכל גופו. הוא כבר עבר טיפולים כימותרפיים, ניתוחים והשתלת מח עצם, אך הסרטן האלים כבר אינו מגיב לטיפולים ומצבו הולך ומידרדר. רק תרופה אחת יקרה היא הסיכוי להציל את חייו.

    

   

  איליי בן 7 וחצי, תושב יהוד, אובחן לראשונה בחודש מאי 2015. ההורים הבחינו בבליטה בכתף ופנו לחדר המיון. "לקחו לו בדיקות דם שלא ראו משהו חריג", מספרת ליז האם, "אבל הערנות של אורתופד שהיה במשמרת, והחליט להשאיר אותו באשפוז, הביאה לאבחנה".

   

  איליי עבר ביופסיה, ובדיקות הדמיה שכללו MRI ו-PET CT, שהראו כי המדובר ב"יואינג סרקומה" – גידול אלים ביותר בעצמות. הוא החל בטיפולי כימותרפיה אגרסיביים, ניתוחים וגם השתלת מח עצם.

   

  לרגע היה נדמה כי המחלה שככה: למשך חודשיים לא נמצאה עדות לגידול, ואז חזרה המחלה, והפעם בצורה אלימה ביותר. הסרטן החל לשלוח גרורות לריאות ולרגליים, וכבר לא הגיב לטיפולים.

   

  מקווה שעם ישראל יפתח את הלב. איליי ואמו ליז ( ) ( )
  מקווה שעם ישראל יפתח את הלב. איליי ואמו ליז

   

  הרופאים קבעו כי רק תרופה ביולוגית אחת בשם Olaparib, היא הסיכוי היחיד להצילו. אלא שעלותה מגיעה ל-450 אלף שקלים, סכום שההורים אינם יכולים לעמוד בו.

   

  "אנחנו כבר קורסים", מספרת ליז בדמעות, "איליי ילד שמח, חכם, אוהב חברים. אני מקווה שעם ישראל יפתח את הלב ויעזור לנו. הוא ילד שאוהב כל כך את החיים, מתגעגע לבית הספר, וכל כך רוצה לנצח את המאבק הזה – ולחיות".

   

  עמותת המתנדבים  "להושיט יד" התגייסה לסייע לאיסוף התרומות. כל הסכום שייאסף יועבר ישירות לרכישת התרופה הביולוגית עבור איליי.

   

  כך תוכלו לסייע להצלת חייו:

  לתרומות בכרטיס אשראי לחצו כאן

   

  לתרומות בשיק: יש לשלוח לעמותת" להושיט יד", רחוב יהודה הנשיא 81/5 אלעד, לפקודת "עמותת להושיט יד עבור איליי אקוניס".

   

  העברה בנקאית: בנק הפועלים סניף 781 חשבון 503183 עמותת "להושיט יד, להצלת איליי" .

  לאחר העברה יש להתקשר לבקשת קבלה מהעברה בנקאית לטלפון: 03-9090882 א-ה ,יש לציין שהקבלה עבור העברה בנקאית.

   

  לתרומות מחו״ל ומהארץ בטלפון 24 שעות ביממה 03-9090882

       

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  איליי אקוניס. זקוק לתרופה שתציל את חייו
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים