שתף קטע נבחר

250 מוקדים של עשיית טוב

כ-250 נציגים מרשויות מקומיות מכל הארץ השתתפו אמש (ב') בכנס יום מעשים טובים בו צפויים השנה להשתתף מיליון וחצי ישראלים. "ביחד אנחנו יכולים להעביר את המשקל לחיובי ולטוב וזה מביא המון תקווה. תדמיינו איזה עולם אתם רוצים לראות – אם נחלום ונאמין בזה – זה יקרה"

כחלק מההיערכות לקראת יום מעשים טובים 2017, התקיים היום בתל-אביב כנס ייחודי בהשתתפות כ-250 נציגים מרשויות מקומיות מדן ועד אילת ומכל המגזרים. בכנס השתתפו גם יוזמת יום המעשים הטובים, אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון, יו"ר עמותת רוח טובה רפי אלול, יו"ר הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון ג'ייסון אריסון ומנהלת עמותת רוח טובה שרון טל.

 

"זה מדהים לראות לאן הגענו. אני רוצה לומר קודם כל תודה לכל השותפים לדרך", אמרה אריסון. "בנינו תשתית ענקית של עשיית טוב. כל אחד עושה טוב, אבל החיבור יחד – מביא עוצמה. ביחד אנחנו יכולים להעביר את המשקל לחיובי ולטוב וזה מביא המון תקווה. תדמיינו איזה עולם אתם רוצים לראות – אם נחלום ונאמין בזה – זה יקרה".

 

הנציגים מהרשויות המקומיות שיתפו בכנס בסיפוריי עשיית טוב בקהילה ובסיפורי התנדבות ביום מעשים טובים ולאורך כל השנה. מטרת הכנס היא ללמוד מקרוב על היום הייחודי שצפוי להתקיים בישראל ב-28 במארס ולהתכונן ליום מעשים טובים - פרויקט הדגל של עמותת "רוח טובה" הפועלת כל השנה לחיבור בין אנשים המעוניינים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים.

 


משמאל לימין: שרי אריסון, ג'ייסון אריסון ורפי אלול

 

הרעיון שעומד מאחורי יום מעשים טובים הוא שגם מעשה קטן יוצר שינוי גדול וכי מעשה טוב יכול להיות כל דבר- החל מחיוך לאדם ברחוב, הזמנה של קרוב משפחה לארוחת צהרים או ביקור בביתו של שכן קשיש.

 

יו"ר עמותת רוח טובה, רפי אלול סיכם: "אני מאמין שאפשר לבנות עולם טוב יותר, עוד לא ראיתי אדם שהצטער על עשיית טוב ועל עזרה לזולת. בשנה הראשונה, לפני כ-11 שנים, השתתפו ביום מעשים טובים 7,000 אנשים והשנה צפויים לקחת בו חלק מיליון וחצי ישראלים. כמדי שנה, ההתגייסות בישראל ובעולם לעשיית מעשה טוב למען הזולת עצומה, ומיליוני בני אדם מעורבים ביום הזה שיצויין בכ-75 מדינות ברחבי העולם".

 

 

לפרטים נוספים לחצו כאן  . 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אמיר ריבלין
ביום מעשים טובים 2016
צילום: אמיר ריבלין
צילום: סיון פרג
ביום מעשים טובים 2016
צילום: סיון פרג
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים