שתף קטע נבחר

ראיות מוצקות לחוזים כפולים בהפועל עכו

בהמשך לחשיפת ynet ספורט, מסיום חקירת "ויצמן יער" עולות ראיות חד משמעיות נגד העולה החדשה. גורם בהתאחדות: "כל החומר נמצא אצל עו"ד ניר רשף, שהחליט להגיש כתב אישום נגד הקבוצה. מדובר בתשלומים נלווים שלא דווחו - דלק, שכר דירה ומענקים"

חקירת "ויצמן יער" העלתה ראיות חד משמעיות לחתימה על חוזים כפולים בהפועל עכו. משרד החקירות סיים את חקירתו נגד העולה החדשה והתוצאות הן שיש ראיות מוצקות וחותכות.

 

החשיפה ב-ynet על פרשת החוזים הכפולים

 

גורם בהתאחדות לכדורגל אמר על הפרשה: "כל החומר נמצא אצל תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, שהחליט להגיש כתב אישום נגד הקבוצה על עבירות נגד התקנון. אלה תשלומים נלווים שלא דווחו: דלק, שכר דירה ומענקים".

 

חגיגות העלייה של הפועל עכו. העולה החדשה מסתבכת (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
חגיגות העלייה של הפועל עכו. העולה החדשה מסתבכת(צילום: עוז מועלם)

 

על פי החשד, המאמן שלומי דורה קיבל מהקבוצה עשרה צ'קים, בסך 5.5 אלף שקלים כל אחד, שלא דווחו בחוזה שהופקד לבקרה. בנוסף החשד הוא שהקשר ציון צמח קיבל מענקים עבור שערים ובישולים - 500 שקלים על כל בישול ואלף שקלים על כל שער. השוער השני של הקבוצה, רם אילוז, קיבל לכאורה עשרה צ'קים בשווי של 1,500 ש"ח לצ'ק. כמו כן, על פי הבדיקה בחוזים של השחקנים הזרים היה סיוע בתשלום על שכר הדירה, אך התשלומים הללו לא דווחו בחוזים שהופקדו ברשות לבקרת תקציבים.

 

תגובת הפועל עכו תובא לכשתתקבל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
שחקני הפועל עכו
צילום: עוז מועלם
מומלצים