שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  גברת ההון וגברת השלטון
  ניקול ראידמן פילסה את דרכה אל ליבה של שרה נתניהו. הסרטון שפרסמה ראידמן מבית ראש הממשלה והציגה עובש ומוצרי חשמל מקולקלים לוקה בחוסר אמינות ומרגיש כמו מניפולציה רגשית. מרב בטיטו מציעה לאשת ראש הממשלה: תמצאי דוברת מוצלחת יותר

   

  הסיור של ניקול ראידמן במעון ראש הממשלה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  עם תום כהונתה כמעושרת המתענגת משיבוץ יהלומים במראות הלקסוס הוורודה שלה לעיני הצופים, התפנתה ניקול ראידמן לקריירה חדשה כדוברת בית ראש הממשלה ובני ביתה. לכאורה, שני תפקידים שונים בתכלית, אך למעשה תצוגה אחידה ומתמשכת של ריאליטי המקדש את הזיוף וההגזמה.

   

  קצת כמו הקרדשיאנס, רק בלי אחיות שגונבות לך את הפוקוס, ועם הרבה משיכה לכוח ולשררה, פילסה הגברת ראידמן את דרכה אל ליבה של הגברת הראשונה הכי מדוברת בהיסטוריה הציונית, והפכה בתוך חודשים ספורים למה שהיו קוראים פעם בתקופת שלטון הצאר ניקולאי, ליועצת קרובה.

  ראידמן בסרטון
  ראידמן בסרטון

  ראידמן ושרה נתניהו (צילום: ענת מוסברג)
  ראידמן ושרה נתניהו(צילום: ענת מוסברג)

  אין לדעת על מה מושתתת המשיכה בין השתיים, האם סיפור עלייתן לצמרת או שמא החיים הקשים תחת עינו הרעה של הציבור העוין? אולי הן משיחות כדרכן של נשים אחדות בבגדים ותוספות שיער, אולי מספרות האחת לרעותה על מיזם חברתי חדש למען יתומים בדואים, מה שבטוח - וכעת יש גם הוכחות מצולמות, הייתה שם שיחה אחת לפחות על הרטיבות בחדר המדרגות. חברה טובה נחלצת לעזרה, וראידמן עשתה מה שכל אחת שעבדה פעם בשטיפת חדרי מדרגות הייתה עושה. היא צילמה והעלתה לרשת, שיגרה תיעוד מלווה בהסברים, והלכה להקליט ראיון ברדיו עם אשת ראש הממשלה.

   

  בחיים האמיתיים הייתה ראידמן מרימה טלפון לאינסטלטור הכי טוב שהיא מכירה (כי בדיוק לפני חודש התפוצץ הצינור במקלחת, והוא אחד שאפשר לסמוך עליו), אחר כך קופצת להום סנטר, עומדת חמש דקות בתור - כל הלקוחות יצאו לחופשה או קרסו בבית מול המזגן - וחוזרת עם שפכטל וגלגלת. פחית צבע יש בטח במחסן, איפה שביבי השאיר אותה בפעם האחרונה שסייד את הקיר בחדר של אבנר. בחיים האמתיים היא הייתה אומרת לחברה שלה "תגידי, איך את מסוגלת לחיות ככה, עכשיו את עוזבת הכול ומטפלת בזה".

   

  אלא שהשתיים הללו חיות לפי חוקי הטלוויזיה המסחרית, שבהם עושים דרמה מכל רטיבות ובונים סביבה תסריט לשני פרקים, שבהם יזדעזע כל אזרח בנפרד מתנאי המחיה המחפירים של ראש הממשלה ובני ביתו.

   

  סצינת הקוזאקית הנגזלת שביימה גברת ההון עבור חברתה גברת השלטון, לוקה בחוסר אמינות ומרגישה כמו מניפולציה רגשית. היא מציגה התאמללות מאולצת, ובעיקר אינה מעוררת רגש רחמים או אמפתיה כלפי הדיירים המסכנים. אולי מוטב לשרה נתניהו למצוא דוברת יותר מוצלחת.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "גברת ההון וגברת השלטון"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים