שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בשביל השנטי - מסע אופניים לילדים בסיכון
  "חזון מסע האופניים של בית השנטי,הוא ליצור שביל אנושי שיחבר בין בתי השנטי ויגביר את המודעות לקיומם של שני בתי השנטי המטפלים מדי שנה באלפי בני נוער מכל חלקי הארץ". לקראת מסע האופניים "בשביל השאנטי", מיכאל בן יוסף "מבית השאנטי", משתף

  "החיים הם אתגר שצריך לעמוד בפניו, אושר שצריך להיות ראוי לו, והרפתקה שצריך להתנסות בה". חזון מסע האופניים של בית השנטי, "בשביל השנטי", לכבוד שניאור חשין, הוא ליצור "שביל אנושי שיחבר בין בתי השנטי" ויגביר את המודעות לקיומם של שני בתי השנטי המטפלים מדי שנה באלפי בני נוער מכל חלקי הארץ. בעתיד, כך אנו מקווים ושואפים, יאחד המסע גם בתי שנטי נוספים שיוקמו ברחבי הארץ.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  חיפשנו דרך לעלות את המודעות לקיומו של בית השנטי במדבר שנפתח בקו האמצע שבין שדה בוקר למצפה רמון מספר שנים קודם לכן. עמותת בית השנטי מפעילה שני בתים, אחד בשכונת נווה צדק בת"א והשני כפר הנוער בית השנטי במדבר, בעוד ששנטי ת"א הוותיק היה כבר מוכר וידוע, היה צורך לעלות את המודעות (ועדיין) לכפר הנוער בית השנטי במדבר.

   

    ()

   

  מאז, הפך מסע האופניים לא רק לחולייה אנושית מחברת, אלא להרבה יותר מזה. הוא מעלה את המודעות לבעיית הנוער בסיכון, מאפשר פיתוח של גיוס משאבים ומרחיב את קהילת התומכים של הבית. בנוסף, הוא מהווה אירוע התרמה למען ילדי בית השנטי.

   

  מסע מציל חיים

  המסע הפך את תחום האופניים לקרוב לליבנו. באמצעותו אנחנו מעלים את המודעות לתחום רכיבת האופניים בכלל, ולבטיחותם של רוכבי האופניים בכבישים בפרט. בנוסף, בשנים האחרונות נוסדה קבוצת רכיבה של ילדי בית השנטי, המתאמנת למסע (אתגר בפני עצמו) ורוכבת מדי שנה את מלוא 180 הק"מ, אליהם מתלווים בקילומטרים האחרונים כמעט כל ילדי הבית.

   

  "פרויקט מסע האופנים, הוא אחד הפרויקטים הכי מרגשים עבורי. הוא מסע מציל חיים, שמחבר בין בית השנטי בת"א לכפר הנוער בית השנטי במדבר". אומרת מריומה בן יוסף, מייסדת בית השנטי. מאז יצא המסע לדרך, אנו משקיעים מדי שנה ימים כלילות בניסיון לשפר אותו ולהפוך אותו ליותר טוב, נעים ומקצועי.

   

    ()

   

  מסע האופנים "בשביל השנטי" נחשב בעיני רבים למסע אופניים הגדול והמקצועי ביותר בישראל. 1,500 רוכבים לוקחים בו חלק בשני מסלולים אפשריים. 180 ק"מ מאצטדיון בלומפילד בת"א הסמוך לבית השנטי בת"א, ועד כפר הנוער בית השנטי במדבר, או במסלול של 90 ק"מ, מקיבוץ בארי ועד בית השנטי במדבר. האתגר עצום והמטרה נעלה. בליבו של כל רוכב יש ידיעה שהוא לא רוכב רק עבור עצמו, הוא רוכב עבור הצלת ילדים ונוער בסיכון. אין מוטיבציה גדולה מזו!

   

  כמו בכל שנה, גם הפעם המסע מסתיים בהפנינג ובטקס מרגש שנערכים בגן שניאור חשין בכפר הנוער בית השנטי במדבר. בסיום המסע מחכה לרוכבים ארוחת ערב כיד המלך שנעשית על ידי השפים ערן זינו וצחי בוקששתר בהשתתפות ילדי בית השנטי.

   

    ()

   

  התרומה של הרוכבים למסע היא 365 שקלים, בדיוק כמו ביתינו שפתוחים 365 יום בשנה, 24/7. הוצאות המסע ממומנות על ידי נותני חסויות מדהימים שרתומים לפרויקט המיוחד הזה, זו השנה השישית. אין לנו אלא להודות על כל המסע הזה ושיתופי הפעולה המרגשים שהוא יוצר ומאפשר לנו להתרגש ביום קסום ומיוחד זה.

   

  • מסע אופניים 'בשביל השנטי' 2017 יתקיים ב-21.10 וישתתפו בו כ-1,500 רוכבים מקצועיים. לפרטים והרשמה לחצו כאן .

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "בשביל השנטי - מסע אופניים לילדים בסיכון"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים