שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  צ'ק-פוינט מציגה מוצרים להגנת מחשבי המגזר הביתי
  החברה מציעה התקן ביתי להגנה מפני חדירה למחשב ומפני וירוסים למשתמש הביתי ולעסקים קטנים. ההתקן מתחבר מצד אחד למודם ומצד שני לחיבור האינטרנט

  חברת צ'קפוינט, הנסחרת בנאסדא"ק, הציגה אתמול התקן הגנה מפני חדירה למחשבים "חומת אש" המיועד לבתים פרטיים ומשרדים קטנים. ההתקן החדש מגיע בקופסה, של מספר יצרני חומרה, ומצוייד בתוכנת האבטחה של צ'קפוינט. היתרון המרכזי של הקופסה הוא בקלות ההתקנה. חיבור מצד אחד לקו האינטרנט ומצד שני אל המחשב, ואחרי כמה הקשות על המקלדת המחשב מוגן. ניתן גם לקבל הגנה של ספק חיצוני, כמו ספק האינטרנט, שידאג לשידרוג ולעידכון התוכנה וגם להפעלת סינון אתרים והגנה מפני התקפות של וירוסי מחשב.
  המוצר הבסיסי הוא Safe@HomePro המיועד לעובדים ניידים ולמשרדים ביתיים המהווים חלק מהרשת העסקית של החברה. המוצר משלב חומת אש וגישה לרשת וירטואלית פרטית. המחירים מתחילים ב-399 דולר לרבות התקן S-Box של החברה-הבת SofaWare. המוצר Safe@Office מיועד לעסקים קטנים וסניפים מרוחקים בעלי 25-10 משתמשים, המספק חומת אש בשילוב עם site to site VPN. המחירים בארצות-הברית מתחילים ב-199 דולר עד 599 דולר, וכוללים התקן S-Box של N-1/FireWall-1. המוצר SmallOffice NGPV מיועד לעסקים קטנים ובינוניים עד 50 משתמשים, ומציע הפעלה והתאמה קלה עם יכולות ארגוניות מלאות. המחיר ל-VPN-1/FireWall-1 SmallOffice NG מתחיל ב-899 דולר למערכות שלמות ו-399 דולר לתוכנה בלבד.
  לדברי סמנכ"ל צ'קפוינט, מריו נכט, אין ממש בטענות של רוברט תומס, מנכ"ל נטסקרין המתחרה, לגבי היכולות של מערכות ההגנה של צ'קפוינט. "אם באה חברה ואומרת אני יכולה לבצע את הכל בעצמי ויותר טוב מהמתחרים, שיהיה להם בהצלחה". לדבריו, צ'קפוינט מעדיפה לעבוד עם שותפים אסטרטגיים, כשכל אחד מהם מבצע את החלק שבו המומחיות שלו גבוהה יותר. הוא מעריך, שיהיה קשה מאוד לחברת נטסקרין להגדיל את נתח השוק שלה ולהגיע לריווחיות, כי "רק חברות עם נתח שוק שמעל 30% יכולות להמשיך ולהשקיע בפיתוח". לדבריו, לפי הסקרים מסוף שנת 2000 הגיע נתח השוק של צ'קפוינט בתחום הרשתות הווירטואליות הפרטיות ל-62% ובתחום הפיירוול נתח של 41%. נכט, שאינו משמש בתפקיד ביצועי בחברה, מעריך כי המתחרה הקשה ביותר של צ'קפוינט היא סיסקו, שמוכרת את פתרונות האבטחה שלה במסגרת של מוצרים היקפיים לרשתות תקשורת.
  לדבריו, הוא צופה שהמוצרים החדשים של צ'קפוינט, שיש להם מוניטין של איכות גבוהה ביותר, יימכרו בקצב גדול יותר מאשר המוצרים הקלאסיים של צ'קפוינט, המבוססים על תוכנה במחשב ולא על התקן חיצוני, וכי עם הגידול בפס רחב בבתים, יגדל הביקוש למוצרים אלה.
  צ'ק פוינט היא המובילה העולמית באבטחת אינטרנט והמובילה המוכרת בשוקי ה-VPN ופיירוול בעולם. פתרונות מבוססי SVN הכלולים במשפחת מוצרי Next Generation שהושקו ביולי האחרון, מאבטחים תקשורת עסקית ומשאבים ברשתות עסקיות, בין עובדים מרוחקים, בין סניפים ורשתות אקסטרה-נט חיצוניות.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "צ'ק-פוינט מציגה מוצרים להגנת מחשבי המגזר הביתי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים