שתף קטע נבחר

קומברס מפטרת כ-70 עובדים מחטיבת המסרים

הנהלת החברה החלה לאחרונה בתהליך של ארגון מחדש בחטיבת המסרים, שמעסיקה לפני הפיטורים כ-700 עובדים. הפיטורים יכללו אנשי תוכנה ואנשי מינהלה

חברת קומברס עומדת לפטר היום (ב') כ-70 עובדים, בעיקר מחטיבת המסרים. כך נודע ל-ynet.

 

עוד נודע, כי הנהלת החברה החלה לאחרונה בתהליך של ארגון מחדש בחטיבת המסרים, שהעסיקה לפני הפיטורים כ-700 עובדים. הפיטורים יכללו אנשי תוכנה ואנשי מינהלה.

 

פיטורים אלה באים לאחר שהחברה פיטרה לאחרונה כ-14 עובדי פיתוח בחטיבת MMS - חטיבת מסרי המולטימדיה של החברה.

 

קומברס: "קומברס עושה את המיטב להקל על העובדים"

 

מקומברס נמסר בתגובה: "חברת קומברס בוחנת באופן שוטף את הערכותה למול יעדיה העסקיים והשינויים במגמות השוק, במטרה לצמצם את הוצאותיה השוטפות. בתוך כך, בוחנת קומברס את הפעילויות השונות של החברה ועורכת את ההתאמות הנדרשות בסוגי הפרוייקטים, ההתמחויות ואת פעילותה באזורים הגיאוגרפיים שבהם פועלת החברה. במסגרת זו, נעשים גם שינויים במבנה הארגוני של חטיבות החברה; שינויים הכוללים גם התאמות במצבת כוח האדם של החטיבות. במסגרת השינויים הללו, נאלצה קומברס להיפרד היום מכמה עשרות עובדים. כדרכה, עושה חברת קומברס את המיטב על מנת להקל ככל שניתן על העובדים בעוזבם את החברה".

 

חברת קומברס טכנולוג'י הציגה שיפור בתוצאות הכספיות ברבעון השלישי של השנה. החברה דיווחה על מכירות של 193.8 מיליון דולר -  גידול של 15.7% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, וגידול של כ-3% לעומת הרבעון הקודם. ההפסד הנקי ברבעון השלישי הסתכם ב-3.4 מיליון דולר, בהשוואה להפסד של כ-80 מיליון דולר שהיה לחברה ברבעון המקביל ב-2002. 

 

המידע הראשון לידיעה התקבל באי-מייל האדום.

 


פורסם לראשונה 15/12/2003 09:45

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים