שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקר: באיזו מדינה מגיעים לאורגזמה הכי מהר?

  סקר חדש שכלל גברים מחמש ארצות מצא שהבריטים עושים את הסקס הממושך ביותר: 7 דקות ו-36 שניות, בעוד שהטורקים שוברים שיאים וגומרים בתוך קצת יותר מ-3 וחצי דקות. עוד מגלה הסקר שגברים נימולים מחזיקים מעמד 40 שניות יותר מהלא נימולים

  כמה זמן לוקח לכם להגיע לאורגזמה? על פי סקר חדש שכלל גברים מחמש ארצות, הבריטים מחזיקים מעמד בסקס, יותר מהספרדים, האמריקנים, הטורקים וההולנדים. עם זאת, משך הסקס הממוצע עומד על דקות ספורות בלבד. המחקר יפורסם בגליון הבא של כתב העת Journal of Sexual Medicine.

   

  החוקרים מאוניברסיטת אוטרכט שבהולנד, בדקו 500 זוגות בגילאי 18 ומעלה, מחמש ארצות. הנבדקים צוידו בשעוני עצר, ונתבקשו למדוד את משך יחסי המין שלהם. משך הסקס הממוצע היה 7.6 דקות. החוקרים לא מצאו הבדלים בין בני זוג שהשתמשו בקונדומים, לבין אלה שלא.

   

  הסקס אצל הבריטים אורך 7 דקות ו-36 שניות בממוצע, אצל האמריקנים נמשך האקט 7 דקות בממוצע, בעוד שהאורגזמה הספרדית מגיעה תוך 5.8 דקות, ושל ההולנדים תוך 5.1 דקות. הטורקים היו אלה שהפתיעו בגדול והביאו את המושג חפוז לשיאים חדשים: בממוצע הגיעו הגברים הטורקים לאורגזמה בתוך כ-3 דקות וחצי.

   

  תוצאות המחקר גילו עוד כי משך הסקס יורד עם השנים, מ- 6 וחצי דקות לגברים בגילאי 18 עד 30, עד ל-4.3 דקות לאלה מעל גיל 51.

   

  משך הזמן הארוך ביותר שנמדד במסגרת המחקר היה 44 דקות, בעוד גבר אחר הודה כי החזיק מעמד 30 שניות בלבד. גברים נימולים, כך נמסר, מחזיקים מעמד 40 שניות בממוצע יותר מגברים לא נימולים.

   

  לדברי החוקרים הממצאים מוכיחים כי התפקוד המיני של גברים משתנה משמעותית, וכי אין הגדרה חד משמעית באשר לאורך הסקס המיטבי. לדעתם הממצאים ישימו קץ לאמירות כאלה ואחרות הקובעות לכאורה הגדרות לשפיכה מוקדמת, דווקא בשל השונות הגדולה בין זמני האורגזמה של הגברים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סקס. הבריטים מחזיקים מעמד
  צילום: סי די בנק
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים