שתף קטע נבחר

סאיוטה: שת"פ עם ספק האינטרנט EarthLink

תעביר לספק האמריקני מידע שיאפשר לו להגן על לקוחותיו מפני תופעת הפישינג, הונאה מקוות נפוצה שכרוכה בגניבת מידע רגיש באמצעות ספאם ואתרי ווב מתחזים

חברת סאיוטה (Cyota), העוסקת בתחום פתרונות אבטחה ואמצעים נגד הונאה בנקאית, הודיעה על שיתוף פעולה עם ספק האינטרנט האמריקני EarthLink, אחד מהגדולים בארה"ב.

 

סאיוטה תספק ל-EarthLink מידע שיאפשר לו להגן על לקוחותיו מפני תופעת ה"פישינג" (Phishing). השירות מאפשר לספקי האינטרנט לחסום גישה לאתרי הונאות עליהן דיווחה סאיוטה, במסגרת עבודתה עם הבנקים הגדולים בעולם.

 

פישינג הוא סוג נפוץ של הונאה מקוונת, שכרוך בגניבת מידע רגיש כמו סיסמאות, שמות משתמש ומספרי כרטיסי אשראי, באמצעות שילובים בין ספאם ועמודי ווב שנראים כמו אתרים לגיטימיים.

 

עד כה סגרה סאיוטה יותר מ-7,000 התקפות פישינג ב-65 מדינות שונות. החברה מחזיקה חמ"ל המאוייש 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע על ידי אנליסטים המומחים בזיהוי הונאות.

 

לסאיוטה 40 לקוחות בנקאיים גדולים, ביניהם 8 מ-10 הבנקים המובילים בעולם (בנק אוף אמריקה, HBOS, לויידס, ברקליס, JP מורגן צ'ייס ועוד), ואלפי בנקים קטנים, דרכם משרתת החברה 450 מיליון משתמשי קצה.

 

סאיוטה היא חברה אמריקנית שנוסדה על ידי ישראלים. מטה החברה ממוקם בניו יורק, ומרכז הפיתוח שלה בהרצליה. לחברה משרדים ברחבי העולם והיא מעסיקה כ-100 עובדים. בדצמבר 2004 הודיעה החברה על גיוס של 7.25 מיליון דולר, בהובלת קרן Bessemer Venture Partners, ובהשתתפות הקרנות הישראליות יזראל סיד פרטנרס, גיזה ופועלים ונצ'רס.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים