שתף קטע נבחר

יוסי ורדי: "רוצים להצליח? תעסיקו יותר נשים"

ורדי אמר את הדברים בוועדת היגוי ראשונה לקראת הקמת פורום של יצרני התוכנה הישראליים. הפורום הוקם על מנת להתמודד עם האתגרים עמם מתמודדות החברות הישראליות, בהם האיום וההזדמנות בהודו-סין

"מחקרים מראים שככל שיש יותר נשים בדירקטוריון, החברה מצליחה יותר, כיוון שנשים פחות תחרותיות ונוטות יותר לחפש שיתופי פעולה בין אנשים ובין חברות". כך אמר יוסי ורדי, ממייסדי מיראבליס, בוועדת היגוי ראשונה לקראת הקמת פורום של יצרני התוכנה הישראליים.

 

פורום יצרני התוכנה נועד לתת מענה לבעיות הניצבות בפני תעשיית התוכנה הישראלית. את הפורום יזם מנהל עסקים חדשים באלדין DRM, עמוס מגור, במטרה ליצור תנופה של שיתופי פעולה בין חברות התוכנה הישראליות.

 

בפגישה השבוע השתתפו, בין השאר, ורדי, מנכ"ל אלדין ינקי מרגלית, מנכ"ל סינטקמדיה אמוץ ירדן, מנכ"ל Schema יוסי בן-דב, משנה למנכ"ל מכון הייצוא יאיר אופק, מנכ"ל TIM יורם יהב ומנכ"לית פורום MIT הישראלי אלה מטלון.

 

תעשיית התוכנה הישראלית מתמודדת בתקופה האחרונה עם מספר אתגרים מהותיים, ביניהן איום מצד חברות התוכנה מהודו ומסין והיעדר גוף מייצג מול הרשויות. המשתתפים הסכימו כי יש ללמוד מהדוגמאות של אירלנד והודו כיצד מצליחים לשקם מדינה שלמה מבחינה כלכלית באמצעות תעשיית ההיי-טק.

 

הנציג המיועד של TATA שירותי ייעוץ בישראל, שמואל בלנק, אמר כי התחרות מצד מפתחי התוכנה מהודו ומסין היא עובדה, שיש לחיות עימה. לדבריו, " בהודו עושים תוכנה כי זו הכוונה לאומית. עלינו ללמוד איך לחיות בדו קיום שכזה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל הדרי
ורדי: תעסיקו נשים
צילום: ישראל הדרי
מומלצים