שתף קטע נבחר

בריטניה: "בעצם, לא היה לך איידס מעולם"

הדיווח על הצעיר הבריטי ש"החלים" מאיידס מתברר כטעות באבחנה. כעת מדווחים כלי התקשורת בבריטניה כי ייתכן שכלל לא היה נגוע בנגיף. בתחילת השבוע נטען שהצעיר נושא את הנגיף בדמו אך לאחר שנה הראו הבדיקות שהנוגדנים נעלמו מגופו

העיתון הבריטי "דיילי רקורד" מדווח היום (ד') כי המרפאה בה טופל אנדרו סטימפסון בן ה-25, שהתפרסם כמי שהחלים מאיידס, שיגרה אליו אתמול מסר שטרף את כל הקלפים. לדברי צוות המרפאה, יש אפשרות שהבדיקות הראשוניות שנערכו לסטימפסון היו לקויות, וייתכן שמעולם לא היה נגוע בנגיף. כמו כן ביקשו אנשי המרפאה מסטימפסון להיבדק פעם נוספת.

 

כפי שפורסם, המרפאה הודיעה שבבדיקות הדם הראשוניות שנערכו לצעיר התגלו סימנים לנוגדני איידס. אך כעת, דובר המרפאה אומר שיש אפשרות

שבדמו של אדם יהיו נוגדני איידס מבלי שלמעשה יהיה נגוע בנגיף.

 

סטימפסון קיבל את הבשורה בזעם, והאשים את המרפאה ב"משחק רולטה רוסית על הבריאות שלי". לדבריו, טענות המרפאה סותרות בדיקות נוספות שעבר במהלך השנה האחרונה, שהראו כי הוא נגוע ב-HIV. עוד אמר כי הוא מחזיק בתוצאות של שתי בדיקות שעבר באוגוסט 2002 המוכיחות שנדבק בנגיף. "מה שהם אומרים לי עכשיו סותר מה שרופאים אמרו לי במשך כל התקופה", אמר סטימפסון בכעס.

 

לדבריו טענות המרפאה גובלות בחוסר אחריות, משום שבמהלך התקופה האחרונה הוא קיים יחסי מין לא מוגנים עם שותפו לחיים הנגוע בנגיף. זאת מתוך הבנה שמאחר ששניהם נגועים לא נשקפת להם כל סכנה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סי די בנק
אופס, טעינו
צילום: סי די בנק
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים