שתף קטע נבחר

מטריקס רוכשת את אפקט תמורת 10 מיליון שקל

חברת המחשוב מקבוצת פורמולה רוכשת את חברת אפקט, אשר תמשיך לפעול כחברה עצמאית בבעלות מלאה של מטריקס. אפקט מוגדרת במיקרוסופט העולמית כ"אחת מתוך 100 השותפים המובילים של מיקרוסופט בעולם"

חברת המיחשוב מטריקס, מקבוצת פורמולה של משפחת גולדשטיין, רוכשת את חברת אפקט (Effect CRM) תמורת 10 מיליון שקל במזומן. הסכם הרכישה תמורות נוספות שישולמו למוכרים כפונקציה של עמידה ביעדים עסקיים.

 

אפקט תמשיך לפעול לאחר הרכישה כחברה בת בבעלות מלאה של מטריקס, תחת ניהולם של מייסדי החברה, המנכ"ל יוסי חיימוב וסמנכ"ל הטכנולוגיות ומנכ"ל הטכנולוגיות מיקי איטין.

 

אפקט פועלת בשוק הישראלי ובחו"ל ומתמחה ביישום והטמעה של פרויקטי CRM (מערכת לניהול קשרי לקוחות) על פלטפורמת של מיקרוסופט, ובפיתוח מוצרים משלימים ופתרונות ורטיקליים לפלטפורמה זו. החברה פיתחה 2 פתרונות למערכת של מיקרוסופט: IT Help desk, לניהול מערכי תמיכה פנים ארגוניים; ו-Dynamics E Finance פתרון ייעודי לשוק ההון הנותן מענה לקרנות נאמנות, קופות גמל וחברות השקעות.

 

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, אמר: "הצטרפותה של אפקט המתמחה במיקרוסופט CRM היא נדבך נוסף בהרחבת יכולותינו היישומיות ומיצובנו המוביל בתחום ה- CRMבישראל, ומנוע צמיחה לשוק הבינלאומי. אנו שותפים להערכת גרטנר (חברת מחקר א.ש) לפוטנציאל הצמיחה המהיר של פתרונות מיקרוסופט CRM וצופים כי תוך שלוש שנים יגיע היקף המכירות של מוצרי Dynamics CRM לכ- 30 מיליון שקל בשנה".

  

דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל: "CRM הפך בשנתיים האחרונות ליישום עסקי מוביל במשק הישראלי; ומאז כניסתה של מיקרוסופט לתחום הוטמעו פתרונות Dynamics CRM MS על ידי 150 ארגונים בישראל, רבים מהם על ידי חברת אפקט. רכישת אפקט על ידי מטריקס אכן מעידה על החשיבות האסטרטגית של תחום ה-CRM בישראל".

 

אפקט הנה שותפה בכירה של מיקרוסופט (Gold Certified Partner), ונבחרה כשותף עסקי מוביל של מיקרוסופט בתחום ה-CRM לכל אזור EMEA בשנת 2005. החברה הישראלית מוגדרת במיקרוסופט העולמית כ"אחת מתוך 100 השותפים המובילים של מיקרוסופט בעולם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים