שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גב ים: גידול של 52.1% ברווח הנקי ברבעון הראשון

  הרווח הנקי הסתכם הרבעון ב-25.1 מיליון שקל (לעומת 16.5 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד). הכנסות החברה משכירות עלו ב-8%. שרון שוופי, מנכ"לית החברה: "בקנה, פרויקטים חדשים בהיקף של 350 מיליון שקל"

  גב ים מסכמת הבוקר (ה') את הרבעון הראשון של 2007 עם רווח נקי של 25.1 מיליון שקל, עלייה של 52.1% ביחס לרבעון המקביל בשנת 2006 (16.5 מיליון שקל). 

   

  הכנסות החברה מהשכרת מבנים הסתכמו הרבעון ב-61.8 מיליון שקל, עליה של 8% מהרבעון המקביל אשתקד, כאשר שיעור התפוסה בנכסים המניבים עומד כיום על 94%. 

   

  בעקבות יישום תקני החשבונאות החדשים לראשונה הרבעון, מוערך ההון העצמי של החברה ב-1.4 מיליארד שקל ומהווה 35% מסך המאזן של החברה. הערכת השווי ההוגן של כלל הנכסים המניבים עומד על 3 מיליארד שקל.

   

  שרון שוופי, מנכ"לית גב-ים שנכנסה לאחרונה לתפקידה, התייחסה הבוקר לדוחות וציינה כי "לאור השיפור במצב הכלכלי במשק והגדלת הביקושים לנדל"ן מניב, החברה ממשיכה בתכנון והקמה של פרוייקטים חדשים בשטח כולל של 150 אלף מ"ר, בעלות כוללת של 350 מיליון שקל".

   

  חברת גב ים לקרקעות מקבוצת אי.די.בי של נוחי דנקנר היא חברה בת של החברה לנכסים ולבניין. החברה עוסקת בנדל"ן מניב ובבנייה למגורים ובבעלותה

  מבני היי-טק, משרדים, מסחר, תעשיה, אחסנה וחניונים בשטח של למעלה מ-650 אלף מ"ר. לפני חודשיים גייסה החברה בבורסה בתל-אביב 518 מיליון שקל לצורך פעילותה השוטפת, באמצעות הנפקת אגרות חוב למשקיעים מוסדיים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סיון פרג'
  שרון שוופי, פרוייקטים חדשים ב-350 מ' שקל
  צילום: סיון פרג'
  מומלצים