שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גולף: הרווח הנקי הוכפל ל-17.6 מיליון שקל

  ההכנסות של חברת האופנה ברבעון הראשון צמחו ב-19% ל-158.9 מיליון שקל. במבלך הרבעון המכירות הושפעו בעיקר מחג הפסח ואילו הרווח הגולמי מהורדת מחירי הקנייה והירידה בשער החליפין של הדולר

  חברת האופנה גולף, ממשיכה להציג צמיחה ורווחיות. את הרבעון הראשון של 2007, סיימה גולף עם הכנסות של 158.9 מיליון שקל, לעומת כ-134 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של כ-18.6%.

   

  הרווח הנקי של החברה ברבעון, הסתכם בכ-17.6 מיליון שקל, לעומת כ-8.1 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של כ-117.6%.

   

  הרווח הגולמי ברבעון גידול של כ-25.9% לרמה של 91.3 מיליון שקל (57.4% מהמכירות), לעומת רווח גולמי של כ-72.5 מיליון שקל (54.1% מהמכירות) ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי של החברה גדל בשיעור של 30%, והסתכם ב- 24.8 מיליון שקל.

   

  הגידול ברווח הנקי הושפע מגידול במחזור המכירות ומהגדלת שיעור הרווח הגולמי, כאשר המכירות הושפעו בעיקר מחג הפסח ואילו הרווח הגולמי מהורדת

  מחירי הקנייה והירידה בשער החליפין של הדולר. בנוסף, תרם לרווח מעבר מהוצאות מימון להכנסות מימון.

   

  אילנה קאופמן, מנכ"ל קבוצת גולף: "הרבעון הראשון של שנת 2007 התאפיין בהעמקת מעמד הקבוצה כמובילה בתחומה וצמיחה לתחומים חדשים. במקביל לתהליך השבחת החנויות הקיימות, פתחנו במהלך הרבעון 4 חנויות חדשות במתכונת הקיימת וכן פתחנו 4 חנויות תחת מותג הנעליים "מקס מורטי" על מנת להשלים את חווית הקנייה".

   

  חברת גולף נסחרת בבורסה לפי שווי של 880 מיליון שקל. כלל תעשיות מחזיקה ב-74.75% ממניות החברה. קבוצת גולף פועלת באמצעות ארבע רשתות של חנויות אותן מפעילה החברה: רשת גולף, רשת פולגת, רשת אינטימה ורשת ספרינט. הרשתות כוללות 165 חנויות בפריסה ארצית, אותן שוכרת החברה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים