שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כלל תעשיות: ירידה של 46% ברווחי הרבעון

  רווחי חברת האחזקות הסתכמו ב-41 מיליון שקל. הירידה החדה ברווח נובעת מרווחי הון של 6 מיליון שקל ברבעון לעומת רווחי הון של 53 מיליון שקל ברבעון המקביל

  כלל תעשיות, שבשליטת נוחי דנקנר, סיימה את הרבעון הראשון של 2007 עם רווח נקי של 41 מיליון שקל, ירידה של 46% לעומת רווח של 76 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. 

   

  הירידה החדה ברווח נובעת מרווחי הון של 6 מיליון שקל ברבעון לעומת רווחי הון של 53 מיליון שקל ברבעון המקביל. בנטרול רווחי ההון נרשם גידול ברווחיות הגולמית והתפעולית כתוצאה מגידול בהיקף המכירות במרבית החברות העיקריות.

   

  תרומת מגזרי הפעילות לרווח השוטף ברבעון עלתה ל-52 מיליון שקל, לעומת 36 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. במרבית החברות העיקריות נמשך הגידול בהיקף המכירות (נשר, תעבורה, גולף, מנא"י, אי סי איי, פאנדטק ועוד), דבר שמצא את ביטויו גם בגידול הרווחיות הגולמית והתפעולית.

   

  אבי פישר וצביקה לבנת, מנכ"לים משותפים של כלל תעשיות: "נמשך השיפור במכירות וברווחיות התפעולית והגולמית של מרבית החברות המהותיות. כלל

  תעשיות ביוטכנולוגיה השלימה בהצלחה את השלב המוסדי בהנפקתה לפי שווי של כ-250 מיליון דולר ואילו קרן אינפיניטי ישראל סין ביצעה סגירה ראשונה בהיקף של 155 מיליון דולר - חציו ממשקיעים זרים. נוכח ההתעניינות הרבה צפויה הקרן להגיע להיקף כולל של יותר מרבע מיליארד דולר".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אבי פישר, מנכ"ל משותף כלל תעשיות
  צבי ליבנת, מנכ"ל משותף כלל תעשיות
  מומלצים