שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בזק: בונוסים להנהלה הבכירה - למעט גלברד

  כחודש לאחר פרסום דו"ח הביקורת של הבודק החיצוני עו"ד יורם דנציגר, מאשר דירקטוריון בזק מחדש בונוסים בהיקף של 3.2 מיליון שקל להנהלה הבכירה, למעט המנכ"ל גלברד שנאלץ לסיים את תפקידו כתוצאה מהכשלים שנחשפו

  כחודש לאחר פרסום המלצות הבודק החיצוני, ד"ר יורם דנציגר, מפנים דירקטוריון בזק את המסקנות ומאשר מחדש את המענקים להנהלה הבכירה. זאת, לאחר הכשלים שנתגלו באישור המענקים בהיקף 5.8 מיליון שקל.

   

  במסגרת המענקים לשנים 2005 ו-2006, אישר הדירקטוריון בונוסים בהיקף של 3.2 מיליון שקל לבכירים בחברה למעט המנכ"ל, יעקב גלברד, שנאלץ לסיים את תפקידו כתוצאה מהכשלים שנחשפו. לגבי גלברד ציינו בדירקטוריון כי "לא התקיים דיון ולא התקבלה בעניינו כל החלטה". 

   

  בעקבות פרסום דו"ח הבודק החיצוני, הקדימו בבזק לאשר את המענקים החריגים בטרם המועד בו התחייבו הבכירים להחזיר את המענקים, והוחלט כי בחלוקה הנוכחית יקוזזו הבונוסים באופן שכל אחד מנושאי המשרה ישיב לחברה בפועל את

  ההפרש בין הסכום שהתחייב להשיב לבין המענק שאושר לו. לפיכך, לאחר  עקב החלוקה הנוכחית ייאלצו הבכירים להשיב לקופת החברה 328 אלף שקלים.

   

  במקביל לחלוקה לכלל הבכירים בהתאם לכללים המקובלים, דאגו הפעם בדירקטוריון לפרט את המענקים החורגים על פי שיקולם, כאשר בכל המקרים המענק מהווה כ-80% מהמשכורת ששולמה בפועל ב-2006 ומלווה בנימוק בנוסח "סביר בנסיבות העניין". 

   

  ממלא מקום מנכ"ל בזק, איקה אברבאנל, קיבל מענק של 768 אלף שקל בגין שנת 2006. למנכ"ל yes, רון אילון, ששימש כסמנכ"ל הכספים של בזק עד סוף אוגוסט 2006, אושר מענק בגובה 640 אלף שקל בגין עבודתו ב-2006. לסמנכ"ל משאבי אנוש של בזק, יובל רכלבסקי, שהחל את עבודתו בבזק באפריל 2006, אושר מחדש מענק בהיקף 540 אלף שקל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  איקה אברבנאל, ממלא מקום מנכ"ל בזק - יסתפק ב-768 אלף שקל
  מומלצים