שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אפריקה נכסים: זינוק של 80% ברווחי הרבעון

  הרווח הנקי ברבעון הסתכם ב-28.8 מיליון שקל. ההכנסות גדלו ב-9.4% והסתכמו ב-72.1 מיליון שקל. אפריקה ישראל נכסים מרכזת את פעילות הנדל"ן המניב של קבוצת אפריקה ישראל

  אפריקה ישראל נכסים מקבוצת אפריקה ישראל של לב לבייב, רשמה ברבעון הראשון של השנה  זינוק של 80% ברווח הנקי שהסתכם ב-28.8 מיליון שקל, לעומת 16 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

   

  הכנסות החברה ברבעון גדלו ב-9.4% והסתכמו ב-72.1 מיליון שקל.

   

  ההון העצמי של החברה עלה מתחילת השנה בכמיליארד שקל כתוצאה מיישום התקינה החשבונאית (IFRS) ומסתכם בסוף התקופה ב-2.5 מיליארד שקל. סך נכסי החברה והחברות הבנות שלה הגיעו בתקופת הדוח לסכון של 5.175 מיליון שקל, לעומת 2.965 מיליון שקל בסיום 2006.

   

  אפריקה ישראל נכסים מרכזת את פעילות הנדל"ן המניב של קבוצת אפריקה ישראל. את הפעילות בחו"ל מרכזת החברה הבת של אפריקה נכסים, אפי אירופה. לחברה שטחי מסחר, משרדים ופארקים למדע ותעשייה והיא פעילה כיום בישראל, צ'כיה, קנדה, אנגליה, סרביה, הולנד ורומניה.

   

  לפני חודשיים רכשה החברה את אחזקות חברת מנרב (50%) בפרויקט מגדל הקריה בתל-אביב ואת פרויקט מעונות הסטודנטים בירושלים והגיעה לשליטה מלאה בפרוייקטים אלה.

   

  הבוקר נפסק המסחר במניית אפריקה נכסים לאור תקלה בשליחת הדו"חות הכספיים. מאוחר יותר התחדש המסחר ובתגובה לדו"חות יורדת המניה ב-1.89%.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ורדי הכנא
  ארס מלצר, מנכ"ל אפריקה נכסים
  צילום: ורדי הכנא
  מומלצים