שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רווח הון של 80-90 מיליון שקל לתשובה מהנפקת דלק ישראל

  על אף חוסר היציבות בשווקים בחו"ל ובישראל, הצליחה דלק לגייס 940 מיליון שקל, מתוכם 180 מיליון שקל במניות ו-760 מיליון שקלים באגרות חוב. אייל לפידות, מנכ"ל דלק: "הצלחת ההנפקה נובעת ממגמת השיפור המתמשכת בתוצאות הכספיות של החברה"

  השלמת הנפקת דלק ישראל אתמול בבורסה לניירות ערך בתל אביב הניבה לקבוצת דלק רווח הון של 90-80 מיליון שקלים.

   

  על אף חוסר היציבות בשווקים בחו"ל ובישראל, הצליחה החברה לגייס הון בהיקף של 940 מיליון שקל, מתוכם 180 מיליון שקל במניות ו-760 מיליון שקלים באגרות חוב. את הגיוס הוביל קונסורציום חתמים שכלל את פועלים איי.בי.איי, כלל פיננסים חיתום, מנורה חיתום ואקסלנס נשואה חיתום.

   

  לדברי אייל לפידות, מנכ"ל דלק, "הצלחת ההנפקה נובעת ממגמת השיפור המתמשכת בתוצאות הכספיות של החברה בשנים האחרונות. מגמת שיפור זו הינה תולדה

  של האסטרטגיה העסקית החדשה שהנהגנו בחברה בשנתיים האחרונות".

   

  לפידות הוסיף, כי "חברת דלק נמצאת בתנופת עשייה כשמנועי הצמיחה העיקריים שלה הינם הרחבה ניכרת של רשת חנויות הנוחות מנטה, הגדלת מספר התחנות בבעלות ובהפעלה עצמית, פיתוח מתחמים קמעונאיים סביב תחנות התדלוק באמצעות חברה משותפת עם דלק נדל"ן וכניסה לפעילות באירופה באמצעות רכישה משותפת עם דלק פטרוליום, 869 תחנות תדלוק של שברון גלובל בהולנד, בלגיה ולוקסמבורג".

   

  דלק סיימה את הרבעון הראשון של 2007 עם רווח נקי של 27 מיליון שקלים לעומת 5 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד. את שנת 2006 סיימה החברה ברווח של 48 מיליון שקלים לעומת הפסד של 5 מיליון שקלים בשנת 2005.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים