שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  לאומי בריטניה: גידול של 19% ברווח הנקי

  רווחי החברה הבת של בנק לאומי ברבעון השני הסתכמו ב-6.6 מיליון ליש"ט - רווח המשקף תשואה שנתית נטו של 15.9% על ההון העצמי של הבנק ומהווה תשואת שיא. הרווח מפעילות רגילה לפני מס גדל בשיעור של 18% והסתכם ב-19.2 מיליון ליש"ט

  הרווח הנקי של בנק לאומי בריטניה, החברה הבת של בנק לאומי, גדל ב-19% ברבעון השני של 2007 ב-6.6 מיליון ליש"ט. רווח זה משקף תשואה שנתית נטו של 15.9% על ההון העצמי של הבנק - הישג משמעותי ותשואת שיא.

   

  הרווח מפעילות רגילה לפני מס גדל בשיעור של 18% והסתכם ב-19.2 מיליון ליש"ט על רקע עלייה הן בהכנסה מריבית והן מהכנסות אחרות.

   

  הגידול בפעילות הבנק, נבע בעיקר מגידול בסך האשראי ללקוחות וסך הפיקדונות שעלו אף הם לרמות שיא ברבעון: סך האשראי ללקוחות עלה ב-18% ל-904 מיליון ליש"ט. סך פיקדונות הלקוחות עלה ב-20% ל-1.18 מיליארד ליש"ט.

   

  בנק לאומי (UK) מספק שירותים פיננסים ללקוחות באנגליה וברחבי העולם דרך משרדו הראשי בלונדון, הסניף הצפוני בעיר מנצ'סטר, חברות הבת לאומי ג'רסי שמתמחה ב-Offshore Banking ו-Trust והחברה הבת לאומיABL שעוסקת ב-Factoring and Invoice Discounting בעיר ברייטון.

   

  הפעילות העסקית העיקרית של הבנק כוללת מימון סחר בינלאומי עם התמחות מיוחדת בסחר עם ישראל, מימון לנדל"ן בבריטניה, מימון למגוון פעילויות עסקיות ומימון של תחום המדיה, בעיקר הפקות קולנוע וטלוויזיה, בו צבר הבנק ניסיון רב. בנוסף, הבנק מתמחה במתן שירותי בנקאות פרטית מקומית ובינלאומית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברוך לדרמן, מנכ"ל בנק לאומי בריטניה
  צילום: ישראל סאן
  מומלצים