שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בזק בינלאומי: זינוק ברווח למרות ירידה בהכנסות

  הרווח הנקי של בזק בינלאומי הסתכם ברבעון השני ב-40 מיליון שקל, גידול של 32% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. זאת, למרות שההכנסות ירדו ב-3% והסתכמו ב-322 מיליון שקלים

  חברת התקשורת הבינלאומית וספקית האינטרנט, בזק בינלאומי, רשמה ברבעון השני של שנת 2007 רווח נקי של 40 מיליון שקלים. מדובר בשיא ברווחי החברה ובגידול של 32% לעומת הרבעון השני של 2006. הגידול ברווח הנקי נובע ממיזוגים שביצעה בזק בינלאומי בשנה האחרונה עם בזק-כל, בזק זהב ואקטקום ומתהליך התייעלות שעברה החברה.

   

  הרווח הנקי גדל למרות שהכנסות החברה ירדו ב-3% לעומת הרבעון המקביל אשתקד והסתכמו ב-322 מיליון שקלים. בחברה אומרים כי פעילות האינטרנט והשיחות הבינלאומיות שלה המשיכו לצמוח, ואילו הירידה בהכנסות נובעת מביטול של פעילויות לא רווחיות בחברות שמוזגו.

   

  הרווח התפעולי של החברה הסתכם ברבעון השני ב-54 מיליון שקלים, גידול של 32% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. שיעור הרווח התפעולי הסתכם ב-17%, לעומת 12% ברבעון המקביל אשתקד.

   

  הוצאות ההפעלה וההוצאות הכלליות של החברה הסתכמו ברבעון ב-268.5 מיליון שקלים, ירידה של 7.5% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ה-EBITDA של החברה הסתכמה ב-76.5 מיליון שקלים, גידול של כ-19% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

   

  "הגידול המשמעותי ברווח הנקי הינו ביטוי אמיתי להצלחת המיזוגים שביצעה בזק בינלאומי", אומר ממלא מקום מנכ"ל החברה, איציק בנבנישתי. "הצלחנו להוכיח כי במיזוג נכון של חברות השלם גדול מסכום חלקיו. התוצאות הן תעודת כבוד לכל עובדי בזק בינלאומי".  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  איציק בנבנישתי, מ"מ מנכ"ל בזק בינלאומי
  צילום: זיו קורן
  מומלצים