שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  H&O: גידול של 15% ברווח למרות שחיקה בהכנסות

  הכנסות חברת האופנה ברבעון השני של 2007 הסתכמו ב-112.3 מיליון שקל, ירידה של 5.7% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. עם זאת, בשורת הרווח הנקי נרשם גידול של 15% ל-5.6 מיליון שקל בעיקר כתוצאה משיפור ברווחיות הגולמית

  חברת האופנה H&O סיימה את הרבעון השני של 2007 עם רווח נקי (פרופורמה) של 5.65 מיליון שקל, גידול של 15% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

   

  הרווח הנקי במחצית הראשונה של 2007 הסתכם ב-3.2 מיליון שקל, עליה של 167% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.  

   

  העלייה ברווח הנקי נובעת, בין היתר, כתוצאה משיפור ברווח הגולמי של החברה ברבעון השני של 2007, אשר הסתכם ב-55.4 מיליון שקל, (49.3% ממחזור המכירות), לעומת כ-54.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד (45.5% ממחזור המכירות).

   

  הכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב-112.3 מיליון שקל, ירידה של 5.7% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. מכירות הרבעון כוללים גם את תוצאות הפעילות של רשת TAGWOMAN, שאת רכישתה השלימה H&O בינואר האחרון.

   

  הירידה במחזור המכירות ברבעון השני מושפעת, בין היתר, מכך שחג הפסח חל השנה בתחילת אפריל והמכירות לקראת החג נכללו ברבעון הראשון של השנה.

   

  מחזור המכירות במחצית הראשונה של 2007 הסתכם ב-226.3 מיליון שקל, ירידה של 1.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. עם זאת, הרווח הגולמי של החברה עלה והשפיע על הגדלת הרווחיות הן ברבעון והן במחצית.

   

  ישראל פלג, יו"ר חברת האופנה H&O: "מדובר בתוצאות העסקיות הטובות ביותר של החברה מאז הקמתה, אשר משקפות את המשך התחזקות המותג והגדלת הרווחיות.
  בנוסף, לאחרונה חתמה רשת H&O על חוזה לפתיחת החנות ה-30 כבר בשנת 2007, בצומת קסטינה, אשר תתווסף ל-29 חנויות H&O הפרושות ברחבי הארץ".

   

  פלג הוסיף, כי "תוצאות המחצית הראשונה של פעילות רשת TAGWOMAN מושפעות מכשלים קודמים שהחברה פועלת לתיקונם ושיפורם כחלק מתהליכי רה ארגון ושיפור הרכש המתבצעים בחברה. מאז רכישת TAGWOMAN התווספו לרשת 4 חנויות חדשות, אשר הגדילו את מספר חנויות TAGWOMAN ל-25".

   

  רשת האופנה H&O מפעילה כיום 29 חנויות, נוסף על 25 חנויות של רשת TAGWOMAN. הרשת נמצאת בשליטת קבוצת גאון אחזקות ומשפחת לבנת. מנכ"ל H&O הוא ניצן הדס.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים