שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הכשרה ביטוח: גידול של 240% ברווח מעסקי ביטוח

  הרווח מעסקי ביטוח כללי ברבעון השני של 2007 של חברת הביטוח מקבוצת אלעזרא, הסתכם ב-14.7 מיליון שקל. הרווח הנקי ברבעון, הסתכם ב-15 מיליון שקל, לעומת 200 אלף שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול החד ברווח מקורו ברווח חד פעמי של 25 מיליון שקל

  חברת הביטוח, הכשרה ביטוח מקבוצת אלעזרא, סיימה את הרבעון השני של 2007 עם גידול חד ברווח הנקי, שהסתכם ב-15 מיליון שקל, לעומת 200 אלף שקל ברבעון המקביל אשתקד.

   

  הרווח הנקי ברבעון, כולל גם רווח חד פעמי של 25 מיליון שקל, כתוצאה מביטול ההפרשה לעתודה לסיכונים מיוחדים בביטוח חיים.

   

  הרווח במחצית הראשונה של השנה הסתכם ב-47.5 מיליון שקל, לעומת 6.9 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

   

  הרווח מעסקי ביטוח כללי ברבעון, הסתכם ב-14.7 מיליון שקל, גידול של 241.5%. בסיכום חצי שנתי הרווח מעסקי ביטוח, הוכפל לרמה של 26.7 מיליון שקל, לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

   

  אלי אלעזרא, יו"ר קבוצת אלעזרא ויו"ר הכשרה ביטוח: "הכניסה לתחום הביטוח הייתה צעד אסטרטגי חשוב של קבוצת אלעזרא לטובת סינרגיה בתחומים רבים אחרים, אותם מאפשרת הפעילות בתחום ענף הביטוח לאחר חקיקת בכר. הציפייה היא שבעוד שנתיים שלוש, תחומי והיקפי הפעילות של החברה יהיו שונים לחלוטין מההיקפים שהיו עם רכישת החברה ב- 2006".

   

  עופר טרמצ'י, מנכ"ל הכשרה ביטוח: "בין פעולות החברה לטיוב ולשיפור הרווחיות פעלנו לשינוי מבנה תעריף הרכב, לשיפור רווחיות הסוכנים, לצמצום

  פעילות סוכנים הפסדיים והרחבת הפעילות עם סוכנים איכותיים. זאת, יחד עם צמצום פעילות ענפים הפסדיים והרחבת פעילות ענפים רווחיים, הגברת בקרת חיתום, סלקטיביות בקבלת עסקים ועוד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אלי אלעזרא יו"ר קבוצת אלעזרא ובעלי הכשרה ביטוח
  עופר טרמצ'י מנכ"ל הכשרה ביטוח
  מומלצים