שתף קטע נבחר

אזהרת רווח לדניה סיבוס של לבייב

החברה הודיעה כי בשל גידול מהותי בעלויות הביצוע של העבודות בפרויקט כביש 431, שהיקפן כ- 1.8 מיליארד שקל, צפויה החברה לרשום הפסד של כ-60 עד 100 מיליון שקל ב-2007. המנייה צונחת עתה במסחר בת"א בכ-15.5%

חברת התשתיות והבנייה דניה סיבוס שבשליטת אפריקה של לב לבייב, פרסמה הבוקר (ב') אזהרת רווח לגבי תוצאותיה הכספיות לשנת 2007. המנייה יורדת עתה במסחר בתל אביב ביותר מ-15.5%.

 

החברה הודיעה כי בשל גידול מהותי בעלויות הביצוע של העבודות בפרויקט כביש 431, שהיקפן הכספי הכולל הוא כ- 1.8 מיליארד שקל, צפויה החברה לרשום הפסד של כ-60 עד 100 מיליון שקל.

 

כביש 431 הוא כביש בינעירוני שישמש כדרך פרוורית מהירה בדרום מטרופולין גוש דן ויקשר בין נתיבי איילון במערב ובין כביש 1 במזרח ועד לעיר מודיעין-מכבים-רעות.

 

עם זאת מדגישה החברה כי הנתונים שבידיה "טרם נבדקו באופן סופי וטרם בוקרו על ידי רואי החשבון המבקרים, ולפיכך אין זה מן הנמנע, כי ההפסד שיירשם על ידי החברה בדו"חותיה הכספיים ל-2007 יהיה שונה".

 

עוד יצויין כי "בשלב זה מצויים בראשיתם הליכי בירור כלל תביעות החברה לגבי סכומים שהחברה סבורה שהמדינה חבה כלפיה בקשר עם ביצוע העבודות הקבלניות בפרויקט כביש 431 ושינויים שנעשו לגביהן, ותביעות שכאלה, אם וככל שתתקבלנה, עשויות להשפיע לטובה על תוצאותיו הכספיות של הפרויקט".

 

עופר קוטלר, מנכ"ל דניה סיבוס, מונה לפני כשבועיים לתפקיד מנכ"ל שיכון ובינוי שבשליטת שרי אריסון, במקום אורי שני שפרש לניהול קבוצת החברות של ארקדי גאידמק. קוטלר עדיין משמש מנכ"ל דניה סיבוס ובינתיים לא מונה לו מחליף.

 


פורסם לראשונה 03/03/2008 10:33

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עופר קוטלר, המנכ"ל הפורש של דניה סיבוס
צילום: סיון פרג'
מומלצים