שתף קטע נבחר

בואו להיות חלק מיום שכולו טוב

ביום רביעי 25/3 אנחנו מזמינים אתכם לעצור לרגע את שגרת חייכם - ולהצטרף אלינו ל"יום מעשים טובים" השלישי. במסגרת הפרויקט, הנערך ביוזמת שרי אריסון ובעזרת עמותת "רוח טובה", תוכלו להתנדב בקבוצות או כיחידים, במסגרת חברתית הקרובה ללבכם ובאזור מגוריכם. אז מה יהיה המעשה הטוב שלכם?

לכל-אחד מאיתנו יש משהו לתת - אפילו חיוך - ותמיד יש מי שישמח לקבל אותו. זוהי תפיסת העולם המובילה את יצירתה של מסורת שנתית חדשה שהחלה בחודש מאי 2007, אז התקיים "יום מעשים טובים" הראשון. אשתקד, בשנת 2008, השתתפו בפרויקט למעלה מ-12,000 ישראלים, צעירים ומבוגרים, תלמידים, חיילי צה"ל, עובדים בחברות עסקיות, חניכי הצופים, ילדי החינוך המיוחד, אמנים, פעילי ארגונים חברתיים ואנשים פרטיים. הם התפרשו במאות מוקדי פעילות בכל רחבי הארץ, הקשיבו, שיפצו, תמכו, הזיעו, הושיטו יד, יזמו ובעיקר עשו טוב לאחרים ולעצמם. את כולם איחדה מטרה אחת: עשייה למען החברה הישראלית, שהניבה תרומה של כ-50,000 שעות התנדבות.

 

 

גם ב"יום מעשים טובים" השלישי, שיתקיים השנה ביום רביעי כ"ט באדר תשס"ט, 25 למרץ 2009, מוזמנים כל אזרחי ישראל לעצור לרגע את שגרת יומם, ולקחת חלק בעשייה משותפת למען הזולת באשר הוא: ילדים שננטשו בידי הוריהם, קשישים עריריים המבודדים בביתם, אנשים המתמודדים עם מוגבלויות נפשיות וגופניות, עולים חדשים המנסים להשתלב בחברה או מעוטי יכולת שידם אינה משגת לרכוש מזון ובגדים.

 

לא, אנחנו בהחלט לא מבקשים מכם לתרום כסף. כל שאנו מציעים לכם הוא להקדיש כמה שעות מזמנכם לפעילות התנדבותיות שתיטיב עם החברה כולה. כל-אחד ואחת מכם יכול להשתתף ולהיות חלק מהיום שכולו טוב.

יום שבמהלכו עשרות אלפי אנשים יפתחו את לבם למצוקת האחר, וינסו להקל עליו ולו במעט. תוכלו לעשות זאת באזור מגוריכם, בחברת אנשים עימם אתם עובדים, ולהתנדב במסגרת חברתית הקרובה ללבכם.

 

את יום המעשים הטובים יזמה ומובילה שרי אריסון, יו"ר קבוצת אריסון, בעזרת עמותת "רוח טובה", והוא מתקיים בתמיכת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון. זהו יום ראשון מסוגו בישראל, שכולו נתינה. כל-אחד מוזמן לבחור את המעשה הטוב הפרטי שלו, וביחד כולנו נתרום לחיזוק הערבות ההדדית והנתינה, האכפתיות והרצון ליצור חברה טובה יותר.

 

"הרעיון הוא שכל אחד יקום בבוקר וישאל את עצמו במה הוא יכול לעזור לשכן שלו, לעולה החדש ולחברה הישראלית כולה", מסכם יו"ר "רוח טובה" רפי אלול. "אנחנו שואפים לבסס את ההתנדבות ברמה הלאומית והעממית ולהבין שכולנו, ולא רק בעלי האמצעים, יכולים לתרום לזולת".

 

 

  • להרשמה והשתתפות ב"יום מעשים טובים" השלישי לחצו כאן

 

  • יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד "רוח טובה" בטלפון 1-700-505-202 או לכתוב לאימייל info@ruachtova.org.il

 


פורסם לראשונה 01/05/2008 15:03

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים