שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אג'נדה מקיימת מרתון תקשורת לארגונים

  עורך עיתון הארץ לשעבר חנוך מרמרי, צלם העיתונות אלכס ליבק, שדרן הטלוויזיה והרדיו הוותיק ירון דקל עורכים וכתבים בכירים ואנשי אקדמיה בתחום התקשורת, יופיעו ב"מרתון מאחורי הקלעים של התקשורת" שמקיים ארגון אג'נדה.

   

  המרתון מיועד לעוסקים בתקשורת בארגונים לשינוי חברתי בישראל. בין הגופים שאישרו הגעתם- האגודה לזכויות האזרח, תנועת הנוער העובד והלומד, ארגון קו לעובד, מגמה ירוקה, ויצו, המועצה הלאומית להתנדבות ואחרים.

   

  אנשי תקשורת שונים יפרשו את משנתם המקצועית בכדי לסייע ולשכלל את ההצגה התקשורתית של ארגונים לשינוי חברתי בתקשורת הארץ. פרופסור יחיאל לימור יציג את מפת הבעלויות והאינטרסים של התקשורת הישראלית, חנוך מרמרי יספק הצצה למערכת של העיתונות המודפסת, העיתונאית ענת סרגוסטי תקיים סיור באולפני חדשות ערוץ 2, ירון דקל יכניס את המשתתפים לעולם של הרדיו, והצלם אלכס ליבק ירצה על מקומו של הצילום בעיתונות הכתובה. בין המשתתפים הנוספים: עידן גרינבאום,  עינת פישביין וד"ר צבי רייך. בנוסף תתקיים סדנא בה ינתחו עיתונאים בכירים הודעות לעיתונות של ארגונים שישתתפו במרתון בהנחיית מיקי מירו, טליה פלד קינן, ג'קי חורי וארנון גל.

   

  "המטרה המרכזית במרתונים, היא ללמוד ולתרגל כמה שיותר כלים שימושיים של עבודה עם התקשורת שיאפשרו עבודה יותר נכונה, אפקטיבית ויעילה. הארגונים יזכו בהצצה לאופן בו עובדות המערכות השונות, מה האילוצים שלהם וכיצד לעבוד איתן נכון", מסבירה אורית אגמי, מנהלת תחום ייעוץ והדרכה באג'נדה. "המטרה שלנו באג'נדה היא שהארגונים החברתיים יידעו לדברר את עצמם בצורה טובה ומקצועית, וכפועל יוצא מכך – יצליחו להשיג את המטרות החברתיות שהציבו לעצמם", מדגישה אגמי.

   

  המרתון יתקיים בבית ההארחה יד השמונה ב-15-16- ביוני. נציגי ארגונים חברתיים העוסקים בעבודה עם התקשורת המעוניינים להירשם למרתון המסובסד, מוזמנים להיכנס לאתר אג'נדה ולשלוח טופס הרשמה עד ה-29 במאי.

    

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אג'נדה מקיימת מרתון תקשורת לארגונים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים