שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  הסרטון של תמי 4: מים כבדים חודרים עמוק
  מה עושים כשהמים של המתחרים נתפסים כבריאים ואיכותיים יותר? פוגעים בנקודת התורפה של חברות המים המינרלים - מי רוצה לסחוב כל כך הרבה בקבוקים? סרטון הפרסומת של תמי 4 מנסה לפגוע בדיוק בנקודה זו. האם הוא מצליח?

  הסרט החדש של תמי 4 לבר המים המסוננים המעוצב, הוא לא רק מצחיק – הוא גם חכם. חברות המים המינרלים, שהן למעשה המתחרות העיקריות של תמי 4, השקיעו רבות בבידול של המים המינרלים ממי הברז והמים המסוננים למיניהם.

   

  ההשקעה השתלמה וכיום צרכנים רבים מעדיפים מים מינרלים על פני מים מסוננים (וגם על פני משקאות קלים רבים) בגלל התדמית הבריאותית ובגלל הערכים

  של טבעיות, ספורטיביות וטבע שמשויכים למים המינרלים, הודות למאמצי השיווק הנרחבים של חברות המים המינרלים.

   

  ההתמודדות של תמי 4 אם כן היא מול תקציבים גדולים ומוצרים שנתפסים כטובים יותר. הקו האסטרטגי של החברה מטפל בבעיה העיקרית של הצרכנים בעלי המשפחות, הצורכים כמויות הולכות וגדלות של מים מינרלים, והיא בעיית הנוחות - או יותר נכון – האי נוחות שבסחיבת בקבוקים של מים מינרלים.

   

  לעומת הסרטים ה"גדולים מהחיים" של חברות המים המינרלים, בחרה החברה ליצור "סרטים מהחיים" מבודלים לחלוטין מסרטי הטבע/ספורט/בריאות המוכרים בקטגוריה. בסרט הקודם, שנראה מעט כמו סרט תיעודי/חדשותי, נראה צרכן מתוסכל אך בעל יוזמה שפיתח טיל ליריית בקבוקים של מים מינרלים מהרחוב לחלון הבית.

   

  לאור חוסר ההצלחה של הטיל וההצלחה בהעברת המסר - עם בר מים לא צריך לסחוב בקבוקים ולכן החיים קלים יותר, הגיע הסרט החדש שהולך ראש בראש, בר כנגד בר, מול הברים של המים המינרלים.

   

  הסרט החדש של תמי 4 הוא, לצערי, קצת פחות "מהחיים", אבל יואב שמציג לנו "המצאה משגעת שקראתי לה 'מים מהשמים'", מצחיק ואדיוטי לא פחות מממציא הטיל של הסרט הקודם. גם ההמצאה שלו, שבאה לפתור את הקושי שבהרמת בר מים לבר המים המינרלים, מראה שאין מנוס מאשר "להתקדם לתמי 4".

   

  היתרון של תמי 4 הופך בעזרת קמפיינים אלו לבידול חזק ויציב למים המסוננים עבור כל אלו שרוצים מים נקיים ובריאים בכמויות גדולות. לתמי 4 עוד עבודה רבה בהוספת אלמנטים של איכות ובריאות לתפיסת המים שלה, אך אין ספק שבעזרת העיצוב החדש של הברים והתקשורת השיווקית המוצלחת שלה היא הצליחה לבנות לעצמה בסיס בכלל לא רע.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הסרטון של תמי 4: מים כבדים חודרים עמוק"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים