שתף קטע נבחר

בת"א גייסו קולות בבתי הקפה. ובמי תומכת ש"ס?

המועמדים לראשות העיר תל אביב יודעים היכן למצוא את המצביעים. רובם ניצלו את היום האחרון לסיבוב בבתי הקפה ובאתרי בילוי ליליים, בתקווה למשוך את הקול הצעיר. ש"ס החליטה ללכת דווקא עם אורן שחור

רצים ללא הפסקה: רגע לפני פתיחת הקלפיות מחר בתל אביב, המועמדים השונים לראשות העיר העברית הראשונה ניסו היום (יום ב') לגייס עוד כמה קולות של מתלבטי הרגע האחרון.

 

 

חולדאי ושחור משקיעים ביפו, חנין ערך חוג בית אחרון בדרום העיר, ויסנר שמר את הגימיק ללילה - שיירת רולרבליידס ברחבי העיר. את ההפתעה סיפקה סיעת ש"ס.

 

רון חולדאי: מתחיל ביפו, מסיים במטה הבחירות

ראש העיר המכהן החל את יומו בסיור ברחובות יפו ובנמל יפו, שם התעדכן על התקדמות עבודות חידוש הנמל. משם המשיך לסיור בפארק החופי מדרון יפו, הצפוי להיחנך בשנה הבאה. לאחר הסיור קיים חולדאי פגישות עם אנשי מטה הבחירות שלו וקיבל עדכונים שוטפים על מצבת הפעילים לקראת יום הבחירות.

 את לוח הזמנים בצהריים השאיר חולדאי נקי מפעילות בחירות, וינצל אותו לפגישת עבודה עם צוות הנהלת העיר ולביקור באוהל משמרות השלום המוצב בכיכר רבין.

 

בשעות הערב המוקדמות ערך חולדאי עוד כמה סיורי בעיר ולחיצות ידיים עם תומכים פוטנציאלים, ואת הערב יסיים במטה הבחירות שלו, שם יקבל דיווח סופי על ההיערכות ליום הבחירות.

 

דב חנין: מהתיכון, לכנסת ולשכונת התקווה

את היממה החשובה לפני יום הבחירות התחיל דב חנין בקרב ציבור אשר חלקו יוכל כבר להצביע - תלמידי תיכון בבית הספר עירוני א' בעיר. חנין ניסה לשכנע את התלמידים כי הוא מתאים לכהן בתפקיד - לפחות מתאים יותר מיריבו ראש העיר המכהן.

 

בצהריים החליט חנין לעלות לירושלים כדי להשתתף בדיון בכנסת ובטקס הזיכרון לראש הממשלה יצחק רבין במליאה. לתל אביב שב רק בערב, היישר לחוג בית מתוכנן בשכונת התקווה. 

 

פאר ויסנר: מסע רולר-בליידס ברחבי העיר  

נציג סיעת הירוקים, פאר ויסנר, התחיל אף הוא את יומו בתיכון עירוני א' בעימות עם חנין לקראת היום הגדול. מאז ועד לשעות הערב מתכנן ויסנר מירוץ של לחיצת ידיים של תל אביבים בבתי הקפה בכל רחבי העיר, בניסיון שכנוע אחרון לשבור את האדישות ולשכנע את המצביעים להגיע אל הקלפי. את הגימיק האחרון שמרו הירוקים לערב, אז יצאו מכיכר רבין כ-300 רוכבי רולרבליידס עם שלטי תעמולה, במסע של 20 ק"מ בכל רחבי העיר.

 

אורן שחור: סיבוב ברים אופנתי  

האלוף במיל' זכה בשעות הערב לתמיכה מפתיעה. אחרי שהיו במגעים מתקדמים עם חנין, החליטו בסיעת ש"ס לעשות סיבוב פרסה, ולתמוך בשחור. מועצת החכמים הודיעה בערב לחברי המועצה המקומיים להורות לפעילים לתמוך בו, ואחר כך החלו הפעילים להעביר את המסר לאנשיהם בשטח.

 

במענה לשאלה מדוע החליטו לתמוך בשחור, אמר חבר המועצה מטעם ש"ס, דורון לוי: "זאת ההחלטה שהתקבלה למעלה ואנו מקבלים אותה".

 

לפני כן, שחור עצמו ניצל עד תום

את הבוקר האחרון לפני יום הבחירות לפגישות עם חברי המטה, עם ארגון דוברי צרפתית שהביעו תמיכה בו ועם פעילים שונים.

 

את שעות הצהריים בילה שחור ביפו, שם נפגש עם תושבים ואחר כך, כמו רבים מירביו, פגש תל אביבים מתלבטים בסיבוב בתי קפה לשכנועים אחרונים. אחרי ישיבות מטה הערב, יסיים שחור את הלילה בסיבוב ברים באזורי הבילוי בעיר, למשקה אחרון לפני היום הגדול.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סיור ביפו. חולדאי
צילום: ירון ברנר
עלה לירושלים. חנין
צילום: ירון ברנר
על גלגלים. ויסנר
צילום: יעקב סער, לע"מ
שחור. סבב בתי קפה
צילום: יעקב סער, לע"מ
מומלצים