שתף קטע נבחר

החדשים של ביבי הוזמנו לתדרוך - נחשו מי נשכח

"כבר רגיל לשטיקים שלהם", הגיב לבשורה, לפיה רק הוא לא יהיה ב"גיבושון" של הליכוד. רק שעתיים לפני הכינוס - ובעקבות הפרסום כאן - הגיעה ההזמנה גם אליו. בינתיים, בעקבות ריבוי הטוקבקים ב-ynet בעדו, מציע פייגלין: תנו לי את ההסברה

הלחץ הגדול בו נתון יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, בעקבות בחירתו של משה פייגלין למקום ה-20 ברשימה לכנסת - ממשיך לתת אותותיו.

 

אחר הצהריים (יום ה') יתקיים כינוס מיוחד של הליכוד במצודת זאב, אליו הוזמנו 40 המועמדים הראשונים ברשימת הליכוד לכנסת - אבל לא כולם: הח"כים המכהנים ובהם נתניהו לא צפויים לקחת חלק ב"גיבושון". מי שעוד לא הוזמן הוא - ניחשתם נכון, פייגלין.

 

בכינוס צפויים מנהלי הקמפיין של התנועה להציג בפני המועמדים החדשים את האסטרטגיה התקשורתית, הצפויה במהלך החודשיים הקרובים, וכן לתדרך אותם בעניין ההתנהלות מול התקשורת.

 

"לא קיבלתי כל זימון לאירוע כזה, אבל אני כבר רגיל לטריקים

 ולשטיקים שלהם", אמר המועמד המודר ל-ynet בתגובה, לאחר שהתבשר דרכנו על הכינוס. הוא הזכיר את הראיון איתו, שפורסם כאן אתמול: "היו כ-740 טוקבקים, רובם המכריע תמך בעמדותיי, אז אולי כדאי שהליכוד יפקיד בידיי את מערכת ההסברה שלו - אני משוכנע שזה יביא לנו הרבה יותר מנדטים".

 

הבוקר דנה ועדת הבחירות של הליכוד בעתירה נגד מיקומו של פייגלין במקום ה-20 - והדרישה לדחיקתו לתחתית הרשימה, אחרי השיריונים למחוזות. זה אגב ההסבר שניתן במפלגה לכך שפייגלין לא הוזמן היום. הסבר קצת מוזר, יש לומר, כי גם אם יורחק פייגלין אחורנית - הוא עדיין יימצא בין 40 הראשונים.  

 

בסוף בסוף, כשעתיים לפני האירוע - ובעקבות הפרסום ב-ynet - קיבל גם פייגלין את הזימון המיוחל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: זליגר- שומרון
בסוף הוא בא: פייגלין
צילום: זליגר- שומרון
מומלצים