שתף קטע נבחר

משה פייגלין לפעיליו: אנו בדרך למהפכה גדולה

דחיקתו למקום ה-36 ברשימת הליכוד לא מרפה את ידיו של משה פייגלין והוא מכין את פעיליו לקראת כיבוש המפלגה. במכתב ששיגר לפעיליו הוא כתב: "לביבי ולרודנות הנסתרת חשוב שלא אכנס לכנסת"

אם יושב ראש הליכוד, חבר הכנסת בנימין נתניהו, חשב שדחיקתו של משה פייגלין מהמקום ה-20 למקום ה-36 תשבור את רוחו - הוא כנראה טעה. פייגלין רמז על הבאות כששיגר בסוף השבוע מכתב לפעיליו, שפורסם גם באתר האינטרנט שלו, תחת הכותרת: "עכשיו המבחן האמיתי - ליכוד של ביבי או ליכוד של העם". בשיחה עם ynet אמר פייגלין כי בכוונתו לנהל קמפיין עצמאי למען הליכוד - "למרות נתניהו".

 

"עמדתם שעות בתורים", כתב פייגלין לאנשיו, "עבדתם כמטורפים והנה אני זורק כביכול את ההישג הנפלא שהשגתם ומאפשר לכמה חשודים בפלילים להעביר אותי במצוות ביבי למקום ה-36 בלי לערער. אבל דעו שלא זרקתי את ההישג, אלא הפכתי אותו למשהו הרבה יותר חזק ומשמעותי. ייתכן

שריבונו של עולם סובב את העניינים כך שאגיע למקום ה-20 ברשימה, בדיוק מהסיבה הזו - כדי להעמיד אותנו במבחן הזה וכדי שננצח בו וננהיג את המדינה הרבה יותר מהר ממה שלכולם נדמה".

 

פייגלין מוסיף ומסביר: "כולנו חשים שמתחולל כאן משהו הרבה יותר גדול, הרבה יותר גדול מאשר סתם ריצה לכנסת. זה יותר גדול ממני, יותר גדול מביבי, יותר גדול מהליכוד. מה שעומד כאן להכרעה הוא השאלה אם מדינת ישראל תחזור לידי עם ישראל או תישאר שבויה בידי אותו רודן נסתר שיוסיף ויפורר אותה עד קצה".

 

  • לקריאת המכתב המלא של פייגלין (בקובץ pdf) - לחצו כאן

 

הסמן הימני ביותר ברשימת הליכוד לכנסת לא היסס לתקוף ישירות גם את יו"ר מפלגתו: "בואו ונשים עכשיו את האמת על השולחן. אילו לא התמודדתי על ראשות הליכוד בעבר, אילו לא היה ברור לגמרי שאתמודד גם בעתיד, לביבי לא היתה שום בעיה איתי. אבל לביבי ולרודנות הנסתרת חשוב שלא אכנס לכנסת".

 

"אם נישאר נקיים, העם ייתן בנו אמון"

פייגלין כותב כי לא יכול היה לבקש סעד מבית המשפט: "לכאורה, הייתי חייב עוד יותר לגשת לבית המשפט ולדאוג לביסוסי ברשימה, אך האמת היא הפוכה. אם הכרזתי מלחמה על אותו רודן נסתר, ובשעת המבחן זחלתי אליו ונכנסתי לכנסת מכוחו - הרי שכל פטפוטיי לא היו אלא כצפצוף הזרזיר. אם בג"ץ היה דוחה את בקשתי, לא הייתי יכול לטעון דבר מחוץ לכנסת, שכן אני הייתי זה שהכיר בסמכותו ופנה אליו", כתב פייגלין.  

 

ראש "המנהיגות היהודית" הבהיר לאנשיו כי "כדי להוביל את המהפכה

הנדרשת, אני צריך להיבחר אך ורק בזכותכם. אני לא יכול להוביל את המהפכה הזו כשעל צווארי רופסות שלשלאות הרודנות הרעה הזו".

 

פייגלין המשיך לתאר את אותה מהפכה לה הוא רמז: "דעו, מה שהיה עד עכשיו התגמד לעומת מה שעוד יהיה. אנחנו עומדים בפתחה של מהפכה גדולה... בתוך זמן קצר תהיה שוב התמודדות על ראשות הליכוד. רק אם נשמור את עצמנו נקיים מאוד ומדוייקים מאוד, העם יתן בנו את אמונו. כבר עכשיו התמיכה העממית שזכיתי בה עולה על כל דימיון, אז אסור לנו לזייף במילימטר. כל זיוף יגזול מאיתנו את פירות הנצחון. בורא עולם הביא אותנו למצב שבו אנחנו מנצחים כל הזמן והנצחון הזה יילך ויגבר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נערך לבאות. פייגלין
צילום: תהילה ברמסון
מ-פ-ח-ד? נתניהו
צילום: רויטרס
לא מכיר בסמכות. השופטת ביניש
צילום: AFP
מומלצים