שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "מאות אמנים רוצים להצטרף ולהציג ללא גלריה"
  קבוצת Break On מזמינה למסיבת נעילה לתערוכה ללא התערבות גלריות. "מאז הצגת התערוכה התקבלו פניות ממאות אמנים בישראל להצטרף לקבוצה". חלק מההכנסות יועברו לתרומה לארגונים חברתיים לבחירת הקונים

  לאחר 3 חודשי תצוגה מוצלחים, תערוכת האמנות "חיי מדבר" של קבוצת האמנות BREAK ON ננעלת במסיבת מכירה ותרומה. ייחודה של התערוכה הוא בארגון והקמתה על ידי האמנים עצמם, ללא תלות

  בגלריה או ממסד מחייב אחר. הקבוצה הפכה חלל נטוש ומוזנח שנוכס בעבר על ידי חרקים, ציפורים וחתולים, לחלל מרתק ויצירתי לתערוכה.

   

  בשלושת החודשים בהם הציגה התערוכה נהנתה קבוצת BREAK ON מתמיכה ועניין של מבקרים ועיתונות, ששמו דגש על היוזמה המקורית של הקבוצה לפעול באופן עצמאי לקידום יצירות פרי  מכחולם, באופן בלתי אמצעי וללא תיווך של גלריות.  

   

  על שמונת האמנים של "חיי מדבר" נמנים ילידי הארץ ועולים, המחויבים לתצוגה עצמאית בישראל. "מאז הצגת התערוכה התקבלו  פניות ממאות אמנים בישראל להצטרף לקבוצה" מספרת רות רנדל, יוזמת התערוכה, "אנו מחפשים דרך להרחיב את היוזמה זו בשנה הקרובה", היא מוסיפה.

   

  כעת, מזמינה הקבוצה חובבי אומנות התומכים בקידום החברה בישראל להגיע לאירוע סגירת התערוכה.

   


  הצגה עצמית, ללא כל התערבות 

   

  כל האמנים המשתתפים ייתרמו 10% ממכירות יצירותיהם לארגון "אדם טבע ודין"- אגודה ישראלית להגנת הסביבה הפועלת ‏למען קידום נושאי איכות הסביבה, ול "ויצו ישראל"- תנועה בינלאומית ולא מפלגתית של נשים ציוניות. (הקונים יכלו לבחור באחת מהן לתרומתם). "כולנו חושבים שזוהי הדרך הנכונה לסיים צעד ראשון במסע מרגש זה באירוע מיוחד", מסכמת רנדל.

   

  מסיבת סגירת התערוכה תתקיים ב-13 בפברואר, יום שישי בין השעות 12.00-16.00 ברחוב הרצל 16 בתל-אביב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יצירה של דיאנה ברודי
  צילום: חנה רנדל
  האמנים מכשירים את המבנה לתערוכה
  צילום: חנה רנדל
  יצירה של חנה רנדל
  צילום: חנה רנדל
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים