שתף קטע נבחר

"שילוב בין לנו לדאוני ג'וניור". סיקור טופז בעולם

כלי תקשורת ברחבי העולם דיווחו בהרחבה על ההתאבדות. ה"טיימס" הסביר כי טופז לא הצליח להתמודד עם תוכניות הריאליטי. "מלך הטלוויזיה תלה עצמו", היתה הכותרת ב"סקיי"

התאבדותו של "מלך הרייטינג" זוכה לעניין רב לא רק בישראל, אלא ברחבי העולם. שעות ספורות אחרי מותו של דודו טופז, וכלי התקשורת ברחבי העולם מדווחים היום (ה') בהרחבה על סופו של מלך הרייטינג השנוי במחלוקת. באתר "סקיי ניוז" הבריטית הוכתרה הכתבה בכותרת "'מלך הטלוויזיה' הישראלי תלה עצמו בכלא". עוד נכתב שם כי בכך נקבע "סוף דרמטי לסאגה של אלימות ואבק כוכבים שנמוג".

 

סופו של כוכב - סיקור מלא ב-ynet


הדיווח באתר של רשת BBC

 

סוכנות הידיעות רויטרס שכתבה על הפרשה בחרה בכותרת: "הבדרן הישראלי מעורר הבושות שם קץ לחייו". בדיווח סופר כיצד הוא נעלם מהתודעה הציבורית בישראל לפני כמה שנים וכי הדבר ערער את מצבו הנפשי.

 "הוא ניסה לעשות קאמבק לבכירי ערוצי הטלוויזיה, אך הם דחו אותו. לכן הוא שכר בריונים כדי שיכו אותם", נכתב.

 

אתר האינטרנט של העיתון הלונדוני "טיימס" סיקר את התאבדות טופז בהבלטה והסביר כי הבדרן הישראלי לא עמד בנסיגה באהבת הקהל. "מלך הרייטינג של הטלוויזיה הישראלית לא הצליח להתמודד עם הירידה בפופולריות, לאחר שערוצי הטלוויזיה העדיפו תוכניות ריאליטי על פניו", נכתב בידיעה שתיארה את השתלשלות האירועים, החל ממעצרו ועד להתאבדותו בכלא ניצן.

 

"היה זה סוף מר לאחד הבדרנים המפורסמים, הכריזמטים והבלתי יציבים בישראל. הוא היה רעב לתהילה, אך היא אבדה לו. לכן, הוא נהיה מריר עד מאוד והותקף ביצר נקמה אובססיבי", כתבו ב"טיימס".

 

"נשך כוכבת, שבר משקפיים למבקר"

רשת BBC הבריטית דיווחה על ההתאבדות וציינה כי טופז היה מאז ומעולם "דמות שנויה במחלוקת. בשנת 2003 הוא נשך את זרועה את כוכבת אופרות סבון מאמריקה הלטינית. ב-1995 הוא שבר את משקפיו של מבקר טלוויזיה בעקבות ביקורת שלילית", נאמר.

 

רשת החדשות האמריקנית "בלומברג" תיארה את טופז כאחד הבדרנים הפופולריים בהיסטוריה הישראלית, שהיה מעין שילוב בין "ג'יי לנו לרוברט דאוני ג'וניור". לפי הדיווח, "הוא החל את דרכו כקומיקאי ומנחה תוכנית בידור בטלוויזיה. הוא אמנם היה מאוד מצליח בתור קומקיאי ומנחה, אך נראה שהוא נקלע לצרות כל כמה שנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רשת סקאיי ניוז מדווחת
צילום מסך
צילום: איי פי
ג'יי לנו
צילום: איי פי
מומלצים