שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "הבודדים" יוקרן בדרום קוריאה

  סרטו החדש של רנן שור יוקרן בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בפוסאן, במסגרת קטגוריה תחרותית חדשה

  סרטו של רנן שור "הבודדים" יחנוך קטגוריה תחרותית חדשה בפסטיבל הסרטים הבינלאומי היוקרתי בפוסאן שבדרום קוריאה. הסרט, שבמרכזו שני חיילים בודדים, יוקרן במסגרת "Flash Forward" שמטרתה להאיר זרקור על יצירות קולנוע ויוצאים מעוררי עניין מהעולם.


  "הבודדים". חונך קטגוריה חדשה בפסטיבל הגדול והמרכזי באסיה 

   

  פסטיבל פוסאן, הנחשב לאחד מעשרת הפסטיבלים המרכזיים בעולם ולמוביל באסיה, ייפתח ב-8 באוקטובר ויימשך שמונה ימים. במסלול התחרותי החדש ישתתפו עשרה סרטים שיתמודדו על פרס כספי בסכום של 20 אלף דולר ולדברי מנהל קרן הקולנוע הישראלי, כתריאל שחורי, מדובר בהישג ממשי.

   

  "פסטיבל פוסאן מושך אליו מדי שנה עשרות אלפי אנשים. זו פלטפורמה חשובה מאוד ועד כה כל הניסיונות של פסטיבלים אחרים כמו טוקיו לעקוף אותו, לא צלחו.

  יש בפסטיבל הזה לא מעט אירועי תעשייה נלווים כמו פיצ'ינג, שוק סרטים, הזדמנויות עבור יוצרים לחפש משקיעים ובעיקר במה למפגש עם הרבה מקבלי החלטות מרכזיים בתחום מכל העולם שעושים את דרכם לקוריאה", אומר שחורי. "המסגרת החדשה הזו שמנהלי הפסטיבל משיקים השנה היא הזדמנות לשים זרקור על יוצרים מבטיחים".

   

  סרטו של שור רשם 11 מועמדויות בקטגוריות השונות של תחרות פרסי אופיר שמקיימת האקדמיה הישראלית לקולנוע. הסרט פתח את פסטיבל "קולנוע דרום" וזכה בפרס הוקרה מטעמו. בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בירושלים גרף הסרט שלושה ציונים לשבח שהוענקו לשחקנים הראשיים סשה אגרונוב, אנטון אוסטרובסקי ורתם זיסמן-כהן. בשנתו ה-14 יוקרנו בפסטיבל פוסאן 300 סרטים מ-60 מדינות שונות. הנהלת הפסטיבל מצפה לקהל של כ-200 אלף צופים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים