שתף קטע נבחר

האם לאסף גולדרינג: רוצח. חושב שהוא אבא טוב

משפטו של האב הנאשם ברצח בתו בת ה-3 נדחה, לאחר שהסנגור טען שלא קיבל את כל חומר החקירה. לאחר הדיון אמרה ליזה מיכאל, אמהּ של נעה: "אסף ביקש ממני סליחה, אמרתי לו שעכשיו הוא לא יכול לבקש סליחה מנעה. הוא החזיר לי אותה בשקית ניילון סגורה ללא רוח חיים"

"רוצח, אמרת שתפסיק עם השקרים - הוא עוד חושב שהוא היה אבא טוב" - כך צעקה הבוקר (יום א') ליזה מיכאל לעבר בעלה לשעבר, אסף גולדרינג, בעת דיון הקראת כתב האישום בבית המשפט בפתח תקווה במשפט רצח בתם נעה בת השלוש. לבקשת הסנגור, הדיון נדחה על מנת לאפשר לו ללמוד את חומר החקירה.

 

גולדרינג, שהיה אמור להשיב לכתב האישום, הגיע לאולם בית המשפט כשחולצה על פניו. סנגורו אמר כי לא קיבל

את כל חומר החקירה ולכן הוא מבקש דחייה בהחלטה האם להאריך את מעצרו של האב עד תום ההליכים, ולגבי תשובתו לכתב האישום.

 

בסיום הדיון אמרה אמהּ של נעה: "יש לנו הרבה מאוד מה לומר, עד עכשיו נמנענו מלהגיב. חיכינו לקבלת הגט לאחר שזמן רב אסף סירב לתת אותו וניסה לגרום לסבל נוסף. אנחנו מצפים ממדינת ישראל שאסף, הרוצח של הבת שלנו, ייתן על כך את הדין".

 

האם אמרה עוד: "אסף באמת ביקש סליחה ואני אמרתי לו - מנעה הוא לא יכול לבקש סליחה. הוא רצח אותה והוא חייב להודות על האמת. מה ניתן לצפות מהבטחה של רוצח שגם הבטיח לי שלא יגע בשיערה משערותיה של נעה. הוא החזיר לי אותה בשקית ניילון, לא רוח חיים".


ליזה מיכאל אוחזת בתמונת בתה בבית המשפט (צילום: עופר עמרם)

 

מיכאל דחתה את הפרסומים בתקשורת בנושא בעלה לשעבר, שניסו לדבריה לעורר הבנה כלפיו. "היו עד עכשיו פרסומים ולא הגבנו אליהם. אנו לא מתכוונים להגיב לכל פרסום שקרי שהצד השני מוציא בניסיון לייפות את הדברים כדי ליצור אמפתיה לרוצח מתועב, או לנסות להקל בעונש או להתחמק מעונש", הוסיפה, "אנו מצפים מבית הדין שימצה את הדין עם הרוצח המתועב ויעניש אותו במלוא החומרה".

 

בכתב האישום, שהוגש בחודש שעבר, מתואר כיצד גולדרינג רצח את בתו נעה בת ה-3, בביתו בבצרה ב-25 ביולי. "הנאשם נטל ניילון נצמד, ניגש אל נעה אשר ישנה אותה עת במיטתו, הידק אותו לפניה תוך שהוא חוסם את כל דרכי נשימתה, עד אשר נשמה את נשימתה האחרונה... הנאשם

 וידא כי לבה של נעה חדל לפעום ורק אז הסיר את הניילון מפניה, פשט את בגדיה אשר התלכלכו והלבישה בבגדים נקיים".

 

הגשת כתב האישום התעכבה בשל התארכות הבדיקה הפסיכיאטרית שאליה נשלח האב שהודה ברצח. לבסוף קבעו המומחים כי גולדרינג כשיר לעמוד לדין. משפחתה של האם הגיבה באנחת רווחה. "היה לנו ברור שהוא ינסה לצאת מזה ושייתן את משחק חייו", אמרה ל-ynet קרובת משפחה. נציג המשטרה טען בדיון הארכת המעצר מוקדם יותר השבוע כי גולדרינג "שפוי, קר רוח ונרקיסיסט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר עמרם
אסף גולדרינג בבית המשפט
צילום: עופר עמרם
נעה ז"ל
מומלצים