שתף קטע נבחר

רגע לפני המשפט: אסף גולדרינג ואשתו התגרשו

אסף גולדרינג וליזה מיכאל נפגשו לדיון בבית המשפט הרבני בירושלים, ימים ספורים לפני שבבית המשפט בפתח תקווה ייפתח משפטו של גולדרינג בגין רצח בתו הפעוטה נעה

ימים ספורים לפני פתיחת משפט הרצח של נעה גולדרינג בת ה-3, התגרשו היום (ג') הוריה, ליזה מיכאל ואסף גולדרינג, הנאשם ברצח, בבית הדין הרבני בירושלים.

 

ממשפחתה של מיכאל נמסר כי הדיון נקבע עוד לפני הרצח של נועה, והיה אמור לסייע לבני הזוג להגיע לשלום בית. בעקבות הרצח, שאירע בסוף חודש יולי, הפך הדיון לדיון בבקשה לגירושים. "הרבנית ברוריה זבולוני (איפרג'ן), הגיעה לבקר את אסף בכלא, דיברה ללבו והוא הסכים לתת לה היום גט, ללא בעיות כלשהן", נמסר מהמשפחה, "היום נעשה דיון בבית הדין הרבני בירושלים, בנוכחות שני הצדדים, כולל גולדרינג". 


גולדרינג בבית המשפט. יועמד לדין ב-6 בספטמבר (צילום: ירון ברנר)

 

האישום: "וידא שהלב חדל לפעום"

בחודש שעבר הוגש לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כתב אישום בגין רצח נגד אסף גולדרינג ומשפטו אמור להיפתח ב-6 בספטמבר. לפי כתב האישום, גולדרינג הידק לפניה של בתו ניילון נצמד בזמן שישנה במיטתו, "וידא כי לבה של נעה חדל לפעום ורק אז הסיר את הניילון מפניה, פשט את בגדיה אשר התלכלכו והלבישה בבגדים נקיים".

 

לפי כתב האישום, הרקע לרצח הוא "התפרקות התא המשפחתי". אסף וליזה נישאו

 ב-2005 והתגוררו בבצרה וב-5 במרס 2006 נולדה בתם היחידה נעה. במהלך 2008 עלו נישואיהם על שרטון ולפני כשנה עזבה ליזה את הבית לירושלים, יחד עם בתה.

 

השניים ניסו לשקם את נישואיהם ללא הצלחה ואף התגוררו יחד למשך תקופה מסויימת, אך ביוני 2009 חזר גולדרינג להתגורר בבצרה. לפי האישום, באותה תקופה הוא הבין שאשתו מתכוונת להתרגש ממנו וחשש שהיא מסיתה את בתו נגדו, דבר שעלול לקבל ביטוי ביכולתו לפגוש אותה.

 

במהלך דיון בבית המשפט בחודש שעבר אמרו חוקריו של גולדרינג כי תיכנן היטב את הרצח וכי הוא "שפוי, קר רוח ונרקסיסט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם ליזה מיכאל
צילום: גיא אסיאג
נעה גולדרינג
מומלצים