שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  פרטנר השלימה גיוס בהיקף של 450 מיליון שקל
  הגיוס נעשה בריבית 3.4% צמוד למדד. במקור הוחלט על גיוס של סכום גדול יותר, אך פרטנר העדיפה לגייס סכום קטן יחסית עם ריבית אטרקטיבית. הבוקר פורסם כי פרטנר החלה היום בהליך שימוע לקראת פיטורים של עד 117 מעובדיה

  חברת פרטנר השלימה גיוס בהיקף של 450 מיליון שקל בריבית 3.4% צמוד למדד. במקור הוחלט על גיוס של סכום גדול יותר, אך פרטנר העדיפה לגייס סכום קטן יחסית עם ריבית אטרקטיבית על פני סכום גדול עם ריבית נמוכה יותר. תמורת הגיוס תשרת בין היתר לחלוקת דיבידנדים לבעלי המניות. הגיוס נוהל על ידי החתמים: בנק לאומי, כלל, אי.בי.אי, אקסלנס, מגדל, מיטב, רוסאריו, אפריקה ישראל ואיפקס.

   

   

  פרטנר הודיעה בתחילת השבוע לבורסה כי תנסה בימים הקרובים לגייס מאות מיליוני שקלים באמצעות הנפקת שתי סדרות אג"ח. בהודעה ציינה החברה כי הגיוס ישמש למחזור חוב או כתחליף לאשראי בנקאי על מנת ליישם את חלוקת הדיבידנד בהיקף של 1.4-1 מיליארד דולר שהיא מתכננת לחלק לבעלי מניותיה ב-2010.

   

  הבוקר פורסם כי פרטנר החלה היום בהליך שימוע לקראת פיטורים של עד 117 מעובדיה, המהווים כ-2% מכלל העובדים בחברה, המעסיקה כ-6,500 עובדים. לאחר הליך השימוע יוחלט מי מהעובדים יפוטר בסופו של דבר, והפיטורים יכנסו לתוקף בינואר 2010.

   

  הפיטורים יתרכזו בשכבת המטה של החברה, ועובדי המוקדים, השיווק, המכירות והתמיכה לא יפגעו. מהלך הפיטורים מתבצע, לדברי החברה, כחלק מהתאמות מצבת כח האדם וההוצאות המתקיים אחת לתקופה, ואינו נגזר מהמלצות חברת הייעוץ מקינזי, שמסקנותיה כלל לא הוגשו עדיין, ובמסגרת הפעילות שהיא מבצעת עבור פרטנר לא התבקשה כלל לעסוק בנושא כח האדם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פרטנר השלימה גיוס בהיקף של 450 מיליון שקל"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים