שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חלק מממירי HOT לא שרדו את "הישרדות"
  בדיוק ברגע השיא של הכרזת הזוכה ב"הישרדות הפיליפינים", חלק מממירי HOT לקו בתקלת אתחול והצופים פספסו את ההכרזה. HOT: "מדובר בחלק קטן מלקוחותינו"

  בדיוק ברגע השיא של העונה השלישית של "הישרדות" בו שי אראל הוכרז כשורד האחרון של "הישרדות הפיליפינים", כמה מממירי חברת הכבלים החליטו לאתחל את עצמם. עקב כך, כל מי שמחזיק בממיר מסוג זה וצפה באותה עת בגמר התוכנית בערוץ 10, פספס את רגע ההכתרה.

   

  "זה היה כל כך מרגיז", אומרת דניאל, שצפתה בתוכנית עם חברים. "בערך ב-23:40, בדיוק ברגע בו אמרו משהו כמו 'והזוכה בהישרדות הפיליפינים הוא'

  הממיר 'קפץ' ועשה לעצמו ריסטרט כדקה, והתוכנית נעלמה מן העין. רק כשהממיר התאושש, התמונה חזרה, וראינו את שי עם הילדה שלו - הבנו שהוא המנצח. בקיצור, זה קרה בתזמון הכי גרוע".

   

  שירי, מנויית HOT נוספת שחוותה את האתחול הספיקה לצפות בהצבעה הודות לזריזותו של בן זוגה בהעברת ערוצים. "זה קרה באמצע ההצבעה", היא מספרת. "היה תיקו 3 קולות לשי ו-3 לטומי ואז הממיר קרס. הייתי בהלם, חשבתי שעשינו משהו, שזה קרה באשמתנו. הממיר אתחל את עצמו במשך 30 שניות בערך, וכיוון שבן זוגי מיהר ללחוץ על כפתורים ולהעביר לערוץ 10 ברגע שהסתיים האתחול, הספקנו לצפות בזכייה של שי, וטוב שזכה, כי אם טומי היה זוכה לא היתה יותר זכות קיום לתוכנית".

   

  מחברת HOT נמסר בתגובה: "אנו מתנצלים על כך שאתמול בערב חלק קטן מלקוחותינו חוו תקלת אתחול בממיר. התקלה אשר נמשכה מס' שניות בלבד, איפשרה בכל זאת לקהל הצופים בתוכנית ללוות את הזוכה, שי אראל ברגעי הזכייה המאושרים". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  רגע הזכייה אבד לנצח. שי אראל
  צילום: נוי סלסקי
  מומלצים