שתף קטע נבחר

ערבייה שפכה מים על ח"כ בן-ארי בשייח ג'ראח

חבר הכנסת מהאיחוד הלאומי היה אורח המשפחות היהודיות במתחם "שמעון הצדיק". אשה מבוגרת שפכה עליו מים מכוס ונמלטה. בן-ארי: "מחר זה יכול להיות חומצה או סכין"

מחאה אלימה ורטובה נגד חבר כנסת מהאיחוד הלאומי: ח"כ מיכאל בן-ארי הותקף הערב (שבת) על-ידי אשה ממזרח ירושלים, ששפכה עליו מים ליד מתחם שמעון הצדיק. האשה נמלטה.

 

ח"כ בן-ארי היה בשבת אורחם של המשפחות היהודיות, שנכנסו למתחם שמעון הצדיק שבמזרח ירושלים. לדבריו, לפני כניסת השבת, אמרו לו הערבים במקום שייפגעו בו. לאורך כל השבת הוא לווה על-ידי כוח של משטרת ירושלים, שאיבטח אותה עד לצאת השבת.

 

בצאת השבת, עשה ח"כ בן-ארי את דרכו לכיוון רכבו עם ילדיו. אז הגיעה אשה מבוגרת, שפכה לעברו מים מכוס ונמלטה. ח"כ מהאיחוד הלאומי ניסה לרדוף אחריה, אך היא ברחה. המשטרה הגיעה למקום, גבתה תלונה מבן-ארי ומחר הוא יוזמן למסור עדות.

 

ח"כ בן ארי אמר ל-ynet: "המשטרה חייבת לנהוג בתקיפות

 כלפי פורעי החוק. היום זה מים, מחר זה יכול להיות חלילה חומצה או סכין. דרושה פעולה תקיפה של המשטרה".

 

מתחם שמעון הצדיק נמצא במזרח ירושלים, בשכונת שייח' ג'ראח. במתחם התיישבו לאחרונה יהודים במקומן של משפחות פלסטיניות שפונו מהמקום בהוראת בג"ץ. מאז, בימי שישי, מפגינים פעילי שמאל במקום. בהפגנה בחודש שעבר, אמר הסופר דויד גרוסמן: "אנחנו לא רואים תגובות כאלה נגד המתנחלים שעושים פוגרומים". בהפגנות בחודשים ינואר ודצמבר נעצרו בסך הכל כ-90 מפגינים. נגד איש מהם לא הוגש כתב אישום, ומעצרו של איש מהם לא הוארך.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בן-ארי. לא נפגע
צילום: גיל יוחנן
מומלצים