שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ללכת שבי אחריהם
  אסי כהן, יורם טולדנו וישי גולן נכנסו לנעלי חטופים השבים לארץ אחרי 17 שנה - למציאות אחרת לגמרי. על הסט הטעון פגשנו את הנשים שמצפות להם - יעל אבקסיס ומילי אביטל, ואת היוצר גידי רף, שלדבריו השתדל לעסוק בנושא בעדינות המתבקשת

  אביטל ואבקסיס על הסט של "חטופים". "הבחירות של הדמויות נעשות מכאב" (צילום: עילי קמחי, עריכה: תומר אזולאי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  המציאות הישראלית עתירת הדרמות, תורגמה פעמים רבות אל השיח הטלוויזיוני דרך סיפורי מלחמות, שואה ותקומה, גבורה ושכול. רק בפרה קדושה אחת נמנעו עד כה מלעסוק על המסך הקטן: נושא השבויים והנעדרים.

   

  על רקע המשא ומתן התקוע להחזרת גלעד שליט, עסקת חילופי השבויים האחרונה במסגרתה הוחזרו לארץ גופותיהם של אודי גולדווסר ואלדד רגב, הפצע שנותר עם השבתם של החללים בני אברהם, עדי אביטן ועומר סוואעד לפני שש שנים ופרשיית רון ארד שלא באה על פתרונה, תעלה בשבת ב-21:00 בערוץ 2 ("קשת") הסדרה "חטופים", העוסקת ביום שאחרי החזרה הביתה.

   

   

  אסי כהן, יורם טולדנו וישי גולן נכנסו לנעליהם של שלושה חיילים שנחטפו לפני 17 שנה ולאחר שנים בשבי בשלו התנאים לשחרורם, מה שמעלה - עם כל השמחה שבדבר - את כל הקונפליקטים על פני השטח. 

  מאחור נותרו מצד אחד חברה שהתחתנה עם אחיו של החטוף, אותה מגלמת מילי אביטל, ומצד שני אישה אוהבת שחיכתה לבעלה וגידלה ילדים אותם לא הכיר תוך ניהול מאבק באוהלי מחאה, בגילומה של יעל אבקסיס.

   

  בטרמינל הישן של נתב"ג, עם צילום הסצינה הטעונה של הגעת החטופים לארץ, יוצר הסדרה והבמאי גידי רף מודע לכך שייתכן ותעלה ביקורת על שהפך את הטראומה הלאומית לסדרה בפריים-טיים. יחד עם זאת, הוא מדגיש כי התרחק מהעובדות ההיסטוריות והתמקד בניסיון להעביר את הסיפור על שלל מורכבויותיו, תוך התחשבות במשפחות שעדיין חיות את הכאב יום יום.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ללכת שבי אחריהם"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים