שתף קטע נבחר

המחאה הגיעה להולילנד: השלט הפך לחולילנד

אלמונים הפכו את הה' בשלט הולילנד לח'. תושב העיר שהבחין בשינוי: "הבן שלי אמר 'אבא תראה מה קרה לה' של שלט הולילנד - עכשיו זה חולילנד'. משהו חולה כאן"

מחאה מקורית בפרשת הולילנד : השלט ליד פרויקט הבנייה הגדול בירושלים, העומד במרכז פרשת השוחד בה מעורבים על-פי החשד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ראש העיר ירושלים לשעבר אורי לופוליאנסקי ועו"ד אורי מסר - הושחת הערב (שבת). במקום הה' שבתחילת המילה נכתבה ח' - חולילנד. 

 

מחאה אחרת: פוסטרים בת"א ובירושלים: אולמרט "Wanted"

 

רם מילון מירושלים, שעבר ליד השלט, סיפר כי אשתו לבנה הפנתה את תשומת ליבו לעניין השינוי: "עמדתי ברמזור ואשתי ובני אמרו 'אבא תראה מה קרה לה' של שלט הולילנד - הה' נראית כמו ח'. עכשיו זה חולילנד'. משהו חולה כאן".


פרויקט הולילנד והשלט ששונה (צילום: גיל יוחנן)

 

לבנה, אשתו של רם, הוסיפה: "בכל פעם שעברתי סמוך למלחה, חשבתי שמשהו בפרויקט לא בסדר. זו באמת מפלצת. לא הבנתי מי נתן אישור לבנות דבר כזה, שבכלל לא משתלב עם העיר והנוף שלה. חשבתי שגם אם ייתנו לי דירה בחינם - אוותר. הם הרסו הר מאוד יפה".

 

עם התרת צו איסור הפרסום בפרשה בשבוע שעבר, סערו הרוחות בקרב דיריי המתחם בירושלים. רבים מהם לא הופתעו מהטענות שלפיהם אושרה

 בניית הפרויקט בדרכים פסולות, והם היו עסוקים בעיקר בשאלה האם הדבר עלול לפגוע בערך הנכסים שברשותם, שנראים כמו "מפלצת כעורה", אם תשאלו את השופט בתיק, אברהם היימן.

 

על המעורבות שלו, אמר ראש הממשלה לשעבר אולמרט ביום חמישי: "נעשה כאן ניסיון לרצח אופי שאין לו תקדים בהיקפו ובעוצמתו". הוא הכחיש את החשדות ואמר: "אני מודיע באופן הנחרץ ביותר, כפי שאמרתי בעבר - כי מעולם לא הוצע לי שוחד, ומעולם לא קיבלתי שוחד מאדם, בשום עניין, בשום דרך, בין במישרין ובין בעקיפין".

 

Read this article in English

 

המידע הראשוני הגיע באימייל האדום.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מישהו שינה את השלט
צילום: גיל יוחנן
מומלצים